- LG

Цена
€165 00 / 322 71 лв
с ДДС
В Наличност


Дисплеят UltraWide Full HD (2560х1080) осигурява повече хоризонтално пространство на екрана, отколкото стандартен FHD (1920х1080) монитор.
Практически безрамковият дизайн предлага непрекъснат, по-широк изглед.Това позволява по-ефективна работа в многозадачен режим без превключване между прозорците.Поддържа VESA DisplayHDR 400, като предлага подобрена яркост и контраст за по-ясни детайли в HDR съдържание.Лесно разделяте екрана на до 6 области, променяте темата или стартирате видео разговор с бутон за бърз достъп.Освен това поддържа режими PBP и PIP за ефективна работа с много задачи с множество входни източници.1ms MBR намалява размазването при движение и фантомните образи, като осигурява по-плавна игра и по-ясни визуални ефекти при бързи сцени.Регулира цветовата температура и яркостта, за да намали умората на очите при продължително разглеждане на документи.Защитата от трептене намалява невидимото трептене на екрана и осигурява по-комфортна работна среда за очите ви.Елегантната L-образна стойка е проектирана за ергономичен комфорт с регулиране на наклона и е съвместима с 100х100 VESA монтаж на стена за гъвкав монтаж и ефективно използване на работното пространство.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Размер на екрана, inch | 29" (73.66 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2626 x 0.2628 mm |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | - |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | - |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | Е |
| Консумация, kWh/1000h | 20 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 68.8 x 22.0 x 40.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Anti-flicker protection, Black Stabilizer, HDR10, Headphone out |
| Приложение | за забавление и игри |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана, inch | 29 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | Да |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Smart OS | Не |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | Не |
| Резолюция | 2560x1080 |
| Време за реакция, ms | 5 |
| Честота на опресняване, Hz | 100 |
| Яркост, cd/m2 | 250 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 1000 |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | Не |
| Вградени говорители | Не |
| Display port | Да |
| HDMI | Не |
| Последователно свързване | Не |
| DVI | Не |
| USB-C | Не |
| USB хъб | Не |
| VGA | Не |
| Наклон | Не |
| Хоризонтално завъртане | Не |
| Вертикално завъртане | Не |
| Регулиране на височина | Не |
| VESA размер, mm | Да |
| Подкатегория | Monitors 29" |
| Цвят | Black |
| Web камера, MP | Не |
| Ethernet (RJ-45) порт | Не |
| Приложение | за забавление и игри |
| Енергиен клас | Е |
| Консумация, kWh/1000h | 20 |
| Тегло | 6.60кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран (inch) | 29" |
| Резолюция | 2560x1080 (UWHD) |
| Тип панел | IPS |
| Честота на опресняване (Hz) | 100 |
| Време за реакция (ms) | 5ms |
| Съотношение на страните | 21:9 |
| Извит | Не |
| HDR поддръжка | HDR10 |
| Adaptive Sync | FreeSync |
| Свързаност | HDMI |
| Свързаност | DisplayPort |
| Вградени високоговорители | Не |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Регулируема височина | Не |
| USB хъб | Не |
| Тегло | 6.60кг |
LG 29U511A-B 29" UltraWide IPS монитор – Продуктивност и гладка картина
Разширете работното си пространство и се потопете в невероятно визуално изживяване с LG 29U511A-B. Този 29-инчов UltraWide 21:9 IPS монитор с WFHD резолюция 2560x1080 предлага ярки цветове и широки ъгли на видимост. Благодарение на честота на опресняване 100 Hz и време за реакция 5ms, картината е плавна както за работа, така и за игри. Поддръжката на HDR10 подобрява контраста и детайлите, а функции като Reader Mode и Dynamic Action Sync оптимизират изживяването.
Ключови Предимства
- UltraWide 21:9 съотношение — Виждайте повече на екрана, идеално за многозадачност и потапящи игри.
- IPS панел с sRGB 99% — Точни цветове от всякакъв ъгъл, подходящ за креативни професионалисти.
- 100 Hz и 5ms време за реакция — Плавни визуални ефекти с намалено замъгляване.
- HDR10 поддръжка — Подобрен контраст и живи цветове за по-реалистична картина.
- OnScreen Control и LG Switch — Лесно управление на настройките и разделяне на екрана.
- Reader Mode и Dynamic Action Sync — Намаляване на напрежението в очите при четене и минимизиране на входното закъснение при игри.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран | 29 инча |
| Резолюция | 2560 x 1080 (WFHD) |
| Тип панел | IPS |
| Съотношение на страните | 21:9 |
| Честота на опресняване | 100 Hz |
| Време за реакция | 5ms (GtG) |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1000:1 |
| Цветова гама | sRGB 99% |
| HDR поддръжка | HDR10 |
| Свързаност | HDMI, DisplayPort |
| Стойка | Регулируема по наклон |
Какво има в кутията
- LG 29U511A-B монитор
- Стойка и основа
- Захранващ кабел
- HDMI кабел
- Кратко ръководство за настройка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.



















