Thermalright захранване PSU ATX 3.1 1000W Platinum - TR-SP1000 Black
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Thermalright
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TR-SP1000
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1000 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS PLATINUMCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 92%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 3Molex x 4SATA x 104+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 140 x 85 mm
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 814256019439
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Thermalright
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS PLATINUMCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 92%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 140 x 85 mm
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 814256019439
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
КОНЕКТОРИ4+4 Pin ATX/EPS x 2
КОНЕКТОРИ20+4 Pin ATX x 1
КОНЕКТОРИPCI-Express 6+2 pin x 3
КОНЕКТОРИMolex x 4
КОНЕКТОРИSATA x 10
КОНЕКТОРИPCI-E 5.1 x 1
ОХЛАЖДАНЕ120 mm вентилатор
ЦВЯТЧерен
РАЗМЕРИ150 x 140 x 85 mm
ДРУГИLLC Resonance + DC-DC Circuit Design
ДРУГИ105 C Temperature-Resistant Japanese Main Capacitor
ДРУГИFully compatible with ATX 3.1 Specification, up to 200% Power Excursion
ДРУГИSmart Fan Start Stop
ЕФЕКТИВНОСТ92%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОКДа
СертификатиCE
Сертификати80PLUS PLATINUM
Тегло2.77кг
АтрибутСтойност
Мощност (W)1000
МодулностНапълно модулно
PCIe захранващи конектори1x 16-пинов (12VHPWR), 4x 6+2-пинов
Размер на вентилатора135
SATA конектори (count)8
EPS/CPU конектори2x 4+4-пинов
Zero RPM режимДа
Дължина (mm)160
ЦвятЧерен
Тегло2.77кг
Захранване Thermalright TR-SP1000 1000W ATX 3.1 & PCIe 5.0 80+ Platinum, напълно модулно
Ключови Предимства
  • 80+ Platinum ефективност — до 92% ефективност намалява топлината и спестява енергия.
  • Поддръжка на ATX 3.1 и PCIe 5.0 — естествен 12VHPWR конектор за най-новите видеокарти.
  • Напълно модулен дизайн — чист монтаж за оптимален въздушен поток.
  • 135 мм вентилатор — интелигентен контрол с Zero RPM режим за безшумна работа.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Мощност1000W
МодулностНапълно модулно
Размер на вентилатора135 мм