Телевизор, LG 55QNED82A3B, 55" 4K QNED HDR Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, ?7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 25 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Upscaling, WiFi 5, Voice Controll, Bluetooth 5.1, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI, SPDIF, Google Cast, 2 pole Stand
CreditCredit
Мощният процесор на LG увеличава резолюцията до качеството на оригиналното съдържание.
Насладете се на 4K Super Upscaling с подобрена резолюция, яркост и чиста картина.
Въз основа на избраните от вас опции телевизорът създава персонализирана картина специално за вас.
Разполагате със собствен AI Chatbot, който активно отговаря на вашите въпроси и ви помага.
Възползвайте се от предимствата на най-новите функции и софтуер с годишни актуализации.
Гледайте любимите си филми, спортни предавания и игри на LG Ultra Big TV.
Потопете се във високата резолюция на свръхмащабен екран.
Прецизната корекция на тона подобрява яснотата на звука за изключително аудио изживяване.
Удобно управлявайте настройките на саундбара от телевизора.
Изживейте върхови постижения в игрите с VRR.
Включете се в играта, без забавянето да пречи на представянето ви.
Размер на екрана, inch55" (139.70 cm)
Резолюция3840x2160
Smart функцияwebOS 25
Динамичен контрастDynamic Tone Mapping
Честота, Hz50Hz
ТунерDVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
Аудио20W, 2.0ch, Clear Voice Pro, WOW Orchestra, LG Sound Sync, Sound Mode Share, AI Sound, AI Acoustic Tuning
BluetoothBluetooth
Изводи за свързване3 HDMI, USB, 2 RF in, Digital Audio Out (Optical)
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h75 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm123.7 x 25.7 x 78.4 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm200 x 200 mm
ДругиAlpha 7 AI Processor Gen8
Smart функцияДа
Честота, Hz50
Безжична мрежаДа
Консумация, kWh/1000h75
Енергиен класF
ПодкатегорияТелевизори 55"
ЦвятBlack
Приложениеза дома
Тегло21.00кг
Smart TVДа
Честота на опресняване (Hz)120
HDMI портове (count)4
Операционна системаwebOS
HDR поддръжкаHDR10, HLG
USB портове (count)2
Енергиен класF (SDR) / G (HDR)
VESA монтаж300x300
Тегло21.00кг
Телевизор LG 55QNED82A3B, 55" 4K QNED HDR Smart TV
Ключови Предимства
  • α7 AI процесор — Интелигентно ъпскейлване и оптимизация за реалистично гледане.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана55"
Резолюция4K UHD (3840x2160)
Честота на опресняване50 Hz / 60 Hz