DeepCool LE360 WH V2, 360mm CPU Liquid Cooler, 3x120mm PWM ARGB Fans, ARGB block, White, LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155, AMD AM5/AM4, R-LE360-WHAMMN-G-2, 3Y
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : LE360_WH_V2
  • : Водни
  • : 3 Години
АтрибутСтойност
Охладителна система - типCPU Liquid Cooling System
Вентилатори-брой3 x 120мм*120мм*25мм
Номинално тегло1.632 кг
Радиатор-дълбочина402 мм
Височина на радиатора27 мм
Ширина на радиатор120 мм
Охладителна система - характеристикиAluminium Radiator
PWM Control
RGB LED
Тип конектор на дънната платка3-pin/4-pin
ЛагеруванеHydro Bearing
Номинална разлика в скоростта±10
Номинално напрежение12 V
Външен цвятБял
Номинална Скорост2100 RPM
Въздушен поток при определена скорост75.89 CFM
Номинална скорост мин500 RPM
Номинален Ток0.17 A
Типично ниво на шум при работа31.6 dB
Waterblock Depth91 мм
Waterblock Height65 мм
Waterblock Width78 мм
Pump Speed3400 rpm
Номинална Мощност2.04 W
Rated Voltage Support5 V ~ 12 V
Тегло2.10кг
АтрибутСтойност
Тип охладителAIO водно охлаждане
Размер на радиатор360 mm