Монитор, LG 49U950A-W, 49" 32:9 Curved UltraWide Dual QHD 5K 5120x1440 NANO IPS 1ms MBR, 144 Hz, 5ms, 400 cd/m2, 1000:1, HDR400, DCI-P3 98%,  USB Type-C, PD 90W, FreeSync, G-SYNC, PIP, 2 PBP, HDMI, DisplayPort, Speacer 2ch 10W, Tilt, Height, Swivel, Tiltan
Цена
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка
  • : 49U950A-W
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Размер на екрана, inch49" (124.46 cm)
Вид на екранаCurved 3800R
Широкоекранен32:9
ТехнологияLED
Smart OS-
Тип на матрицатаIPS
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция5120x1440
Време за реакция, ms5ms (GtG)
Честота на опресняване, Hz144Hz
Яркост, cd/m2400cd/m2
Статичен контраст1 000:1
Динамичен контраст1 000:1
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияFreeSync Premium/G-SYNC Compatible
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители10W x2
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMI2 HDMI
DVI-
Display portDisplayPort
Последователно свързване-
VGA-
USB-CUSB-C 90W
USB хъб2 USB 3.0, USB 2.0
НаклонTilt
Хоризонтално завъртанеSwivel
Вертикално завъртане-
Регулиране на височинаHeight Adjust
Енергиен класG
Консумация, kWh/1000h45 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm121.5 x 26.0 x 59.8 cm
ЦвятTitan
VESA размер, mm100 x 100 mm
ДругиHDR10. Flicker Safe, Black Stabilizer, PIP, 2 PBP, Crosshair; Headphone out
Приложениеза бизнеса и за дома
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екрана, inch49
Вид на екранаCurved
ШирокоекраненДа
ТехнологияLED
Тип на матрицатаIPS
Smart OSНе
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплейНе
Резолюция5120x1440
Време за реакция, ms5
Честота на опресняване, Hz144
Яркост, cd/m2400
Тип синхронизацияAdaptive-Sync
ТунерНе
Вградени говорителиДа
Display portДа
HDMIДа
Последователно свързванеНе
DVIНе
USB-CДа
USB хъбДа
VGAНе
НаклонДа
Хоризонтално завъртанеДа
Вертикално завъртанеНе
Регулиране на височинаДа
VESA размер, mmДа
ПодкатегорияMonitors 49"
ЦвятTitan
Web камера, MPНе
Ethernet (RJ-45) портНе
Приложениеза бизнеса и за дома
Енергиен класG
Консумация, kWh/1000h45
LG 49U950A-W: Крайната командна станция за работа и игри
Влезте в ново измерение на продуктивност и пълно поглъщане. Мониторът LG 49U950A-W 49" Curved UltraWide не е просто екран; това е панорамна командна станция, която премахва безпорядъка от множество монитори и обгръща зрението ви в зашеметяващи, цветно-точни детайли. Изпитайте работен процес без граници и игрова арена, която ви потапя направо в действието.
Ключови Предимства за Вашата Работа и Игри:
  • Безпрецедентна Мултитаскинг способност: Обширният 32:9 Dual QHD 5K дисплей действа като два безшевни 27" QHD монитора един до друг. Преглеждайте множество приложения, документи или раздели на браузъра едновременно, без разсейващите рамки на традиционната дву-мониторна настройка. Подобрете ефективността си и поддържайте работния си процес плавен.
  • Пълно Игрово Поглъщане: Дълбоко извитият NANO IPS панел с впечатляваща 144Hz честота на опресняване и 1ms (MBR) време за отговор доставя плавно, без замъглено изображение. Усетете предимството, когато бързите действия остават ясни и чисти, давайки ви edge в конкурентните заглавия.
  • Опростяване с Един Кабел: Портът USB Type-C с 90W Power Delivery опростява работното ви място. Свържете лаптопа си за видео, данни и зареждане само с един кабел, намалявайки безпорядъка и създавайки чисто, професионално работно пространство.
Технически Спецификации:
  • Дисплей: 49" | 32:9 Извит UltraWide | Dual QHD 5K (5120 x 1440)
  • Технология на Панела: NANO IPS
  • Честота на Опресняване: 144Hz
  • Време за Отговор: 1ms MBR | 5ms (GtG)
  • Цветова Гама: DCI-P3 98%
  • HDR: VESA DisplayHDR 400
  • Свързаемост: USB Type-C (с 90W PD), HDMI, DisplayPort