Монитор, LG 32G810SA-W, 31.5" UltraGear IPS smart webOS 24, 1ms (GtG), 144Hz, 1000:1, 400cd/m2, 4K (3840x2160), FreeSync, G-SYNC, VRR, HDR 10, DCI-P3 95%, USB-C (PD 65W), AI, HDMI, DisplayPort, Speacers 7W x 2, Bluetooth, LG Switch, Height Adjustable,Tilt, Swive
Цена
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка
  • : 32G810SA-W
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Осигурява бърза реакция от 1 ms (GtG) и бърза честота на опресняване от 144 Hz, като намалява обратните фантомни образи за кристално чисти и плавни изображения.
Потопете се в по-завладяваща игра с всеки кадър.
Отпуснете се по време на почивките с лесен 4K стрийминг и множество опции.
Филмите и игрите оживяват с богато потапяне и постоянно качество в цялото съдържание.
Пригответе се да подобрите вашето игрово и видео изживяване с образ, който е уникален за вас.
Влезте в елегантно, стилно убежище за игри с бял геймърски монитор.
Свържете лаптопа си към монитора с USB-C кабел за подаване на мощност до 65 W, елиминирайки необходимостта от отделен адаптер.
Насладете се на 4K UHD резолюция и 144Hz честота на опресняване през USB-C, DP 1.4 или HDMI 2.1, помагайки ви да поддържате бюрото си организирано.
LG Switch оптимизира вашия монитор както за работа, така и за ежедневието.
Размер на екрана, inch31.5" (80.01 cm)
Вид на екранаFlat
Широкоекранен16:9
ТехнологияLED
Smart OSSmart webOS
Тип на матрицатаIPS
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция3840x2160
Време за реакция, ms1ms
Честота на опресняване, Hz144Hz
Яркост, cd/m2400cd/m2
Статичен контраст1 000:1
Динамичен контраст1 000:1
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияAMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители-
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMI2 HDMI
DVI-
Display portDisplayPort
Последователно свързване-
VGA-
USB-CUSB type-C (65W)
USB хъб2 USB
Наклон-8 ~ 15
Вертикално завъртанеPivot
Регулиране на височина110 mm
Енергиен класG
Консумация, kWh/1000h33 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm71.4 x 24.9 x 62.4 cm
ЦвятWhite
VESA размер, mm100 x 100 mm
Приложениеза забавление и игри
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екрана, inch31.5
Вид на екранаFlat
ШирокоекраненДа
ТехнологияLED
Тип на матрицатаIPS
Smart OSДа
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплейНе
Резолюция3840x2160
Време за реакция, ms1
Честота на опресняване, Hz144
Яркост, cd/m2400
Тип синхронизацияFreeSync
ТунерНе
Вградени говорителиНе
Display portДа
HDMIДа
Последователно свързванеНе
DVIНе
USB-CДа
USB хъбДа
VGAНе
НаклонДа
Хоризонтално завъртанеДа
Вертикално завъртанеДа
Регулиране на височинаДа
VESA размер, mmДа
ПодкатегорияMonitors 32"
ЦвятWhite
Web камера, MPНе
Ethernet (RJ-45) портНе
Приложениеза забавление и игри
Енергиен класG
Консумация, kWh/1000h33
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)31.5
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Честота на опресняване (Hz)144
Време за реакция (ms)1 ms
Съотношение на страните16:9
ИзвитНе
HDR поддръжкаHDR10
Adaptive SyncFreeSync
Adaptive SyncG-Sync
СвързаностHDMI
СвързаностDisplayPort
СвързаностUSB-C
Вградени високоговорителиДа
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаДа
USB хъбНе
LG 32G810SA-W 31.5" UltraGear IPS Smart 4K монитор – 144Hz, 1ms, USB-C PD 65W
Насладете се на зашеметяващи 4K визуализации с LG 32G810SA-W, 31.5-инчов IPS монитор, създаден за геймъри и професионалисти. С бърз 144Hz refresh rate и 1ms време за реакция, се насладете на изключително плавно гейминг и ясна картина. Интегрираният webOS 24 превръща монитора в смарт телевизор, а USB-C Power Delivery 65W зарежда устройствата ви без усилие.
Ключови предимства
  • Бърз 144Hz и 1ms — Плавно движение и минимален input lag за конкурентно гейминг.
  • Smart webOS 24 — Вградени стрийминг приложения и AI функции без нужда от отделен компютър.
  • Ергономична стойка — Регулиране на височина, наклон и завъртане за удобен изглед.
Технически спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана31.5 инча
Резолюция3840 x 2160 (4K UHD)
Честота на опресняване144 Hz
Време за реакция1 ms (GtG)
Яркост400 cd/m²
Цветова гамаDCI-P3 95%
HDR поддръжкаHDR10
Adaptive SyncFreeSync, G-SYNC
СвързаностHDMI, DisplayPort, USB-C (PD 65W)
Вградени високоговорителиДа, 7W x 2