- Gamdias

Цена
€46 44 / 90 83 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Gamdias
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GAMDIAS-ATLAS-E2-CG
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отдолу
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.01 x USB 2.0RGB buttonHD Audio x 1Display Mode Switch x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: PSU Shroud: 2 x 120 mm ARGBRear: 1 x 120 mm ARGB
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 2 x 120 mm2 x 140 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 160 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 340 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Seamless Curved Glass DisplayPerforated Air Vent PSU Chamber3 Built-in 120mm ARGB Fans (2 x Reverse Intake Fans)Customized Monitor for System Information and Ambient TemperatureFits Mini-ITX, Micro-ATX, and ATX motherboardsMagnetic Dust FilterCompatible with 340mm GPU
РАЗМЕРИ: 370 x 230 x 465 mm
ТЕГЛО: 5.9 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711514501049
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GAMDIAS-ATLAS-E2-CG
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отдолу
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.01 x USB 2.0RGB buttonHD Audio x 1Display Mode Switch x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: PSU Shroud: 2 x 120 mm ARGBRear: 1 x 120 mm ARGB
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 2 x 120 mm2 x 140 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 160 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 340 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Seamless Curved Glass DisplayPerforated Air Vent PSU Chamber3 Built-in 120mm ARGB Fans (2 x Reverse Intake Fans)Customized Monitor for System Information and Ambient TemperatureFits Mini-ITX, Micro-ATX, and ATX motherboardsMagnetic Dust FilterCompatible with 340mm GPU
РАЗМЕРИ: 370 x 230 x 465 mm
ТЕГЛО: 5.9 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711514501049
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Gamdias
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GAMDIAS-ATLAS-E2-CG
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отдолу
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.01 x USB 2.0RGB buttonHD Audio x 1Display Mode Switch x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: PSU Shroud: 2 x 120 mm ARGBRear: 1 x 120 mm ARGB
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 2 x 120 mm2 x 140 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 160 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 340 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Seamless Curved Glass DisplayPerforated Air Vent PSU Chamber3 Built-in 120mm ARGB Fans (2 x Reverse Intake Fans)Customized Monitor for System Information and Ambient TemperatureFits Mini-ITX, Micro-ATX, and ATX motherboardsMagnetic Dust FilterCompatible with 340mm GPU
РАЗМЕРИ: 370 x 230 x 465 mm
ТЕГЛО: 5.9 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711514501049
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GAMDIAS-ATLAS-E2-CG
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отдолу
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.01 x USB 2.0RGB buttonHD Audio x 1Display Mode Switch x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: PSU Shroud: 2 x 120 mm ARGBRear: 1 x 120 mm ARGB
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 2 x 120 mm2 x 140 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 160 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 340 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Seamless Curved Glass DisplayPerforated Air Vent PSU Chamber3 Built-in 120mm ARGB Fans (2 x Reverse Intake Fans)Customized Monitor for System Information and Ambient TemperatureFits Mini-ITX, Micro-ATX, and ATX motherboardsMagnetic Dust FilterCompatible with 340mm GPU
РАЗМЕРИ: 370 x 230 x 465 mm
ТЕГЛО: 5.9 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711514501049
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМАТ | ATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отдолу |
| RGB | Да |
| RGB | Addressable |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 2.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ИНТЕРФЕЙС | RGB button |
| ИНТЕРФЕЙС | Display Mode Switch x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm ARGB |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | PSU Shroud: 2 x 120 mm ARGB |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 160 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 340 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Magnetic dust filter |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 3 Built-in 120mm ARGB Fans (2 x Reverse Intake Fans) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Customized Monitor for System Information and Ambient Temperature |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Perforated Air Vent PSU Chamber |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Compatible with 340mm GPU |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Fits Mini-ITX, Micro-ATX, and ATX motherboards |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Seamless Curved Glass Display |
| РАЗМЕРИ | 370 x 230 x 465 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 2 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | 2 x 140 mm |
| ТЕГЛО | 5.9 kg |
| Тегло | 6.84кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 400 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 170 |
| Включени вентилатори (count) | 3 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 1, USB 2.0 x 1 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360мм, Отгоре: 240мм, Отзад: 120мм |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 8.0 kg |
| Тегло | 6.84кг |
Gamdias ATLAS E2 – Mid-Tower кутия с цифров дисплей и извито стъкло
Изложете своята конфигурация с впечатляващ стил с Gamdias ATLAS E2, mid-tower кутия с уникален извит страничен панел от закалено стъкло и вграден цифров дисплей за мониторинг на системата в реално време. Три предварително инсталирани 120mm A-RGB вентилатора осигуряват зашеметяващо осветление и отличен въздушен поток още от кутията.
Ключови Предимства
- Извито закалено стъкло — Отличителен извит стъклен панел осигурява ненатрапчив изглед към компонентите, добавяйки премиум естетика.
- Цифров дисплей — Наблюдавайте температурите на CPU/GPU и честотите директно на предния панел, без софтуер.
- Предварително инсталирани A-RGB вентилатори — Три 120mm вентилатора с адресируемо RGB осветление създават наситен светлинен спектакъл, който може да се синхронизира с дънната платка.
- Отлична съвместимост — Поддържа ATX, Micro-ATX и Mini-ITX дънни платки, графични карти до 400mm и охладители за CPU до 170mm.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани дънни платки | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло (извито) |
| Цвят | Черен |
| Макс. дължина на GPU | 400 mm |
| Макс. височина на CPU охладител | 170 mm |
| Включени вентилатори | 3 x 120mm A-RGB |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове | 2 |
| 3.5" слотове за дискове | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360мм, Отгоре: 240мм, Отзад: 120мм |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло | 8.0 кг |
Какво има в кутията
- Gamdias ATLAS E2 кутия
- 3 x 120mm A-RGB вентилатора (предварително инсталирани)
- Комплект аксесоари (винтове, дистанционери и др.)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













