- Gamdias

Цена
€58 91 / 115 22 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Gamdias
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GAMDIAS-AURA-GL360-V2-BK
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Водно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150LGA 2066LGA 1366LGA 2011-3LGA 2011-0
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4AM3+AM3AM2+AM2FM2+FM2FM1
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: 250 W
ВОДЕН БЛОК: Меден
ПОМПА ОБОРОТИ: 2600 RPM
ПОМПА ВОЛТАЖ: DC 12V
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs
RGB: Да
ТИП НА ЛАГЕРА: Hydraulic Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 800-1800 RPM
КОНЕКТОР: 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 220.8 CFM
НИВО НА ШУМ(Max): 33.8 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 2.12 mmH2O
РАЗМЕРИ: 394 x 119 x 27 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: New Fluid Running System for Better Thermal DissipationUpgraded Copper Base for Better Heat Transfer2600 ±10% RPM Pump with 12-slot, 10-pole MotorHidden Cable Routing30 Built-in Lighting Effects and Motherboard Sync ARGBFully Rotatable Pump Housing with Brushed PlatingEasy Installation of Universal Mounting Kits
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711514503555
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GAMDIAS-AURA-GL360-V2-BK
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Водно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150LGA 2066LGA 1366LGA 2011-3LGA 2011-0
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4AM3+AM3AM2+AM2FM2+FM2FM1
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: 250 W
ВОДЕН БЛОК: Меден
ПОМПА ОБОРОТИ: 2600 RPM
ПОМПА ВОЛТАЖ: DC 12V
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs
RGB: Да
ТИП НА ЛАГЕРА: Hydraulic Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 800-1800 RPM
КОНЕКТОР: 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 220.8 CFM
НИВО НА ШУМ(Max): 33.8 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 2.12 mmH2O
РАЗМЕРИ: 394 x 119 x 27 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: New Fluid Running System for Better Thermal DissipationUpgraded Copper Base for Better Heat Transfer2600 ±10% RPM Pump with 12-slot, 10-pole MotorHidden Cable Routing30 Built-in Lighting Effects and Motherboard Sync ARGBFully Rotatable Pump Housing with Brushed PlatingEasy Installation of Universal Mounting Kits
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711514503555
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Gamdias
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GAMDIAS-AURA-GL360-V2-BK
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Водно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150LGA 2066LGA 1366LGA 2011-3LGA 2011-0
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4AM3+AM3AM2+AM2FM2+FM2FM1
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: 250 W
ВОДЕН БЛОК: Меден
ПОМПА ОБОРОТИ: 2600 RPM
ПОМПА ВОЛТАЖ: DC 12V
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs
RGB: Да
ТИП НА ЛАГЕРА: Hydraulic Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 800-1800 RPM
КОНЕКТОР: 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 220.8 CFM
НИВО НА ШУМ(Max): 33.8 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 2.12 mmH2O
РАЗМЕРИ: 394 x 119 x 27 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: New Fluid Running System for Better Thermal DissipationUpgraded Copper Base for Better Heat Transfer2600 ±10% RPM Pump with 12-slot, 10-pole MotorHidden Cable Routing30 Built-in Lighting Effects and Motherboard Sync ARGBFully Rotatable Pump Housing with Brushed PlatingEasy Installation of Universal Mounting Kits
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711514503555
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GAMDIAS-AURA-GL360-V2-BK
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Водно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150LGA 2066LGA 1366LGA 2011-3LGA 2011-0
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4AM3+AM3AM2+AM2FM2+FM2FM1
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: 250 W
ВОДЕН БЛОК: Меден
ПОМПА ОБОРОТИ: 2600 RPM
ПОМПА ВОЛТАЖ: DC 12V
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs
RGB: Да
ТИП НА ЛАГЕРА: Hydraulic Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 800-1800 RPM
КОНЕКТОР: 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 220.8 CFM
НИВО НА ШУМ(Max): 33.8 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 2.12 mmH2O
РАЗМЕРИ: 394 x 119 x 27 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: New Fluid Running System for Better Thermal DissipationUpgraded Copper Base for Better Heat Transfer2600 ±10% RPM Pump with 12-slot, 10-pole MotorHidden Cable Routing30 Built-in Lighting Effects and Motherboard Sync ARGBFully Rotatable Pump Housing with Brushed PlatingEasy Installation of Universal Mounting Kits
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711514503555
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Водно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1151 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1155 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1156 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1200 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1700 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 2011-3 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 2066 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 2011-0 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1366 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM4 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM3 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM3+ |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | FM2 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | FM2+ |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM2 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM2+ |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | FM1 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | 250 W |
| ВОДЕН БЛОК | Меден |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydraulic Bearing |
| ПОМПА ОБОРОТИ | 2600 RPM |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 1800 RPM |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 800 RPM |
| ПОМПА ВОЛТАЖ | DC 12V |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 220.8 CFM / 375.14 m3/h |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 33.8 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.12 mmH2O |
| РАЗМЕРИ | 394 x 119 x 27 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 30 Built-in Lighting Effects and Motherboard Sync ARGB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Fully Rotatable Pump Housing with Brushed Plating |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Hidden Cable Routing |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 2600 ±10% RPM Pump with 12-slot, 10-pole Motor |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Easy Installation of Universal Mounting Kits |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | New Fluid Running System for Better Thermal Dissipation |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Upgraded Copper Base for Better Heat Transfer |
| RGB | Да |
| Тегло | 1.89кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Водно охлаждане |
| Поддържани сокети | LGA1700, LGA1200, LGA115X, AM5, AM4 |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори (count) | 3 |
| Височина (mm) | 52 |
| TDP (W) | 350 |
| Термотръби (count) | 0 |
| RGB подсветка | ARGB |
| Максимална скорост на вентилатор (RPM) | 2000 |
| Ниво на шум (dBA) | 30 dBA |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 1.89кг |
Gamdias AURA GL360 V2 – 360mm водно охлаждане с aRGB
Изпитайте превъзходна охлаждаща производителност и зашеметяващ дизайн с Gamdias AURA GL360 V2. Този 360mm AIO охладител разполага с три 120mm aRGB вентилатора и медна студена плоча, за да поддържа температурата на процесора ниска дори при натоварване.
Ключови Предимства
- Ефективен 360mm радиатор – Голямата повърхност осигурява отлично разсейване на топлината за процесори с висок TDP.
- Addressable RGB подсветка – Персонализирайте светлинните ефекти чрез софтуера на дънната платка (ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light и др.).
- Високостатични вентилатори – Три 120mm aRGB вентилатора с PWM управление осигуряват мощен въздушен поток при ниски нива на шум.
- Универсална съвместимост – Поддържа Intel LGA1700/1200/115X и AMD AM5/AM4 сокети.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Водно охлаждане |
| Размер на радиатора | 360mm |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори | 3 |
| Скорост на вентилатора | 800 – 2000 RPM |
| Макс. въздушен поток | 75 CFM |
| Ниво на шум | 30 dBA |
| RGB подсветка | ARGB |
| Поддържани сокети | LGA1700, LGA1200, LGA115X, AM5, AM4 |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Gamdias AURA GL360 V2 AIO охладител (предварително напълнен)
- 3 x 120mm aRGB PWM вентилатора
- Intel комплект за монтаж
- AMD комплект за монтаж
- Контролен хъб за вентилатори и RGB
- Термопаста
- Инструкция за монтаж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.


















