- SAMSUNG

Цена
€143 99 / 281 62 лв
с ДДС
В Наличност
Вдъхновен от емблематичната Galaxy S серия, новият Galaxy Tab A11 впечатлява с елегантен и изчистен дизайн.
Със своята изтънчена форма и гладко покритие, той въплъщава премиум визията, характерна за Galaxy.Предлага се в класическо сиво и сребристо, Galaxy Tab A11 се вписва идеално в твоя всекидневен стил. Наслаждавай се на яркия и плавен дисплей на Galaxy Tab A11, оптимизиран за забавление.С висока честота на опресняване от 90 Hz, таблетът осигурява естествено и гладко движение при гледане на видео, играене на игри и разглеждане на социални мрежи.Дисплеят остава ярък и ясен дори на пряка слънчева светлина, като гарантира отлична видимост по всяко време и навсякъде.Galaxy Tab A11 предлага доста оперативна памет и капацитет за съхранение.С до 8 GB Памет, таблетът осигурява бърз и плавен мултитаскинг, а до 128 GB вътрешна памет предоставя достатъчно място за големи файлове.И ако това не стига – можеш да разшириш паметта до впечатляващите 2 TB с microSD карта.Бъди по-близо до важните за теб хора – лице в лице.Galaxy Tab A11 разполага с 5 MP предна камера за по-ясни и детайлни видеоразговори.Независимо дали наваксваш с близките или работиш с екипа си, по-ясната картина ти позволява да виждаш всяка усмивка и изражение реалистично.Galaxy Tab A11 разполага с двойни високоговорители, разработени от Dolby, които осигуряват богат и многопластов звук.От любимите ти плейлисти до най-новите филми – 3D звукът те потапя в атмосфера на ясно, чисто и изключително въздействащо аудио.А с 3.5 мм аудио жак можеш удобно да се наслаждаваш на съдържанието си и със слушалки с кабел.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Серия | Galaxy Tab A11 |
| Софтуер | Android 15, One UI 7 |
| Размер на дисплея, инч | 8.7" (22.10 cm) |
| Резолюция | 1340x800 |
| Тип матрица | TFT LCD, 90Hz |
| Процесор | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Брой ядра на процесора | Octa Core |
| Памет, GB | 4GB |
| Дисково пространство, GB | 64GB |
| Слот за карти | microSDXC (dedicated slot) |
| Максимална памет, GB | up to 2 TB |
| Камера, предна | 5 MP, Video |
| Камера, задна | 8 MP, AF, Video 1080p@30fps |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Пренос на данни | LTE |
| HDMI | - |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3, A2DP, LE |
| GPS | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| TV тунер | - |
| Батерия | 5100 mAh, Charging 15W wired |
| Цвят | Grey |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 211 x 125 x 8 mm |
| Тегло, kg | 0.337 |
| Други | Accelerometer, proximity, compass |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Серия | Galaxy Tab A11 |
| Софтуер | Android |
| Размер на дисплея, инч | 8.7 |
| Резолюция | 1340x800 |
| Процесор | Octa Core 2.20 GHz |
| Брой ядра на процесора | Octa Core |
| Памет, GB | 6 |
| Дисково пространство, GB | 64 |
| Слот за карти | Да |
| Максимална памет, GB | 2000 |
| Камера, предна | Да |
| Камера, задна | Да |
| Пренос на данни | 4G |
| HDMI | Не |
| USB | Да |
| Bluetooth | Да |
| GPS | Да |
| TV тунер | Не |
| Цвят | Grey |
| Подкатегория | Tablets |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Тегло | 0.90кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Операционна система | Android |
| Размер на екрана (in) | 8.7 |
| Вградена памет (GB) | 64 |
| RAM памет (GB) | 2 |
| Свързаност | Wi-Fi + 4G |
| Капацитет на батерията (mAh) | 5000 |
| Цвят | Сив |
| Резолюция на екрана | HD |
| Технология на дисплея | LCD |
| Опресняване | 60 |
| Поддръжка на стилус | Не |
| Слот за карта памет | Да |
| Резолюция на основната камера (MP) | 8 |
| Резолюция на предната камера (MP) | 5 |
| Тегло (g) | 366 g |
| USB конектор | USB-C |
| Тегло | 0.90кг |
Таблет Samsung Galaxy Tab A11 LTE 8.7" 64GB Сив
Бъдете винаги свързани с таблета Samsung Galaxy Tab A11 LTE. Този компактен таблет предлага безпроблемна 4G връзка, ярък 8.7-инчов дисплей и достатъчно памет за вашите приложения и медии. Идеален за сърфиране, стрийминг и лека работа.
Ключови Предимства
- LTE свързаност — Сърфирайте и стриймвайте без Wi-Fi, използвайки вашия мобилен план.
- Компактен и лек — Лесен за носене и държане с часове за четене или гледане.
- Разширяема памет — Добавете до 1ТB чрез microSD за всички ваши файлове.
- Дълготрайна батерия — До 10 часа употреба с едно зареждане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Операционна система | Android |
| Размер на екрана | 8.7 инча |
| Вградена памет | 64 GB |
| RAM памет | 2 GB |
| Свързаност | Wi-Fi + 4G |
| Капацитет на батерията | 5000 mAh |
| Цвят | Сив |
| Резолюция на екрана | HD (1340x800) |
| Технология на дисплея | LCD |
| Опресняване | 60 Hz |
| Поддръжка на стилус | Не |
| Слот за карта памет | Да (до 1ТB) |
| Основна камера | 8 MP |
| Предна камера | 5 MP |
| Тегло | 366 g |
| USB конектор | USB-C |
Какво има в кутията
- Samsung Galaxy Tab A11 LTE
- USB-C кабел за зареждане
- Захранващ адаптер
- Кратко ръководство и гаранция
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












