  • : 27G850A-B.AEU
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Vendor_url
https://www.lg.com/hk_en/monitors/gaming/27g850a-b/
Screen size
27"
Screen type
IPS Black
Refresh rate
240Hz
Screen resolution
3840 x 2160
Screen aspect ratio
16:9
Pixel pitch
0.1554x0.1554
Color gamut
DCI-P3 99% (CIE1976)
Brightness
450cd/m²
Color saturation
1.07B
Contrast
2000:1
Response time
1ms (GtG at Faster)
Viewing angle
178º(R/L), 178º(U/D)
I/O
HDMI (2ea)
DisplayPort (1ea) 2.1
USB Upstream Port (1ea/ver3.2 Gen1)
USB Downstream Port (2ea/ver3.2 Gen1)
Headphone out: 4-pole (Sound+Mic)
Mechanical design
Tilt/Height/Swivel/Pivot
Wall Mountable: 100 x 100
Features
HDR 10
VESA DisplayHDR™: DisplayHDR™ 600
HDR Effect
Nano IPS™ Technology
Color Calibrated in Factory
HW Calibration: HW Calibration Ready
Flicker Safe
Reader Mode
Color Weakness
NVIDIA G-Sync™: G-SYNC Compatible
AMD FreeSync™: FreeSync Premium Pro
VRR
Black Stabilizer
Dynamic Action Sync
Crosshair
FPS Counter
User Defined Key
Auto Input Switch
RGB LED Lighting: Unity Hexagon Lighting
Smart Energy Saving
Power adapter
External Power(Adapter) 100~240V (50/60Hz)
Power consumption
Sleep Mode: Less than 0.5W
DC Off: Less than 0.3W
Weight
9.4kg
Dimensions
614.7 x 581.8 x 249.1 mm
Warranty
36 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Screen typeIPS Black
Screen size27"
FeaturesFlicker Safe
FeaturesHDR Effect
FeaturesReader Mode
FeaturesSmart Energy Saving
FeaturesBlack Stabilizer
FeaturesColor weakness
FeaturesHDR 10
FeaturesNano IPS™ Technology
FeaturesColor Calibrated in Factory
FeaturesDynamic Action Sync
FeaturesCrosshair
FeaturesFPS Counter
FeaturesUser Defined Key
FeaturesAuto Input Switch
FeaturesNVIDIA G-Sync™: G-SYNC Compatible
FeaturesVRR
FeaturesVESA DisplayHDR™: DisplayHDR™ 600
FeaturesHW Calibration: HW Calibration Ready
FeaturesAMD FreeSync™: FreeSync Premium Pro
FeaturesRGB LED Lighting: Unity Hexagon Lighting
Screen Resolution3840 x 2160
Screen aspect ratio16:9
Pixel Pitch0.1554x0.1554
Brightness450cd/m²
Contrast2000:1
I/OHDMI (2ea)
I/ODisplayPort (1ea) 2.1
I/OUSB Upstream Port (1ea/ver3.2 Gen1)
I/OUSB Downstream Port (2ea/ver3.2 Gen1)
I/OHeadphone out: 4-pole (Sound+Mic)
Weight9.4kg
Dimensions614.7 x 581.8 x 249.1 mm
Warranty36 Months
Refresh rate240Hz
Color Saturation1.07B
Response Time1ms (GtG at Faster)
Viewing Angle178º(R/L), 178º(U/D)
Aspect Ratio16:9
Vendor_urlhttps://www.lg.com/hk_en/monitors/gaming/27g850a-b/
Mechanical DesignWall Mountable: 100 x 100
Mechanical DesignTilt/Height/Swivel/Pivot
Color GamutDCI-P3 99% (CIE1976)
Power ConsumptionSleep Mode: Less than 0.5W
Power ConsumptionDC Off: Less than 0.3W
Power AdapterExternal Power(Adapter) 100~240V (50/60Hz)
Тегло9.40кг
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)27
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Тип панелIPS
Честота на опресняване (Hz)144
Време за реакция (ms)1 ms
Съотношение на страните16:9
ИзвитНе
HDR поддръжкаHDR600
Adaptive SyncG-Sync Compatible
СвързаностHDMI
СвързаностDisplayPort
Вградени високоговорителиНе
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаДа
USB хъбДа
Тегло9.40кг
Монитор LG 27G850A-B 27 инча 4K IPS 144Hz за игри
Насладете се на невероятни 4K визуални ефекти с мълниеносна скорост на опресняване от 144Hz и време за реакция от 1ms. Мониторът LG 27G850A-B осигурява потапящо гейминг изживяване с Nano IPS технология и поддръжка на HDR600.
Ключови предимства
  • 4K UHD резолюция — Кристално чисти детайли за работа и игра
  • Честота на опресняване 144Hz — Плавно движение в бързи игри
  • Nano IPS панел — Широка цветова гама и бърза реакция
  • Съвместимост с G-Sync — Без разкъсване на изображението
Технически спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екран27 инча
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Тип панелIPS
Честота на опресняване144 Hz