- be quiet!

Цена
€202 91 / 396 86 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


ПРОИЗВОДИТЕЛ: be quiet!
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: BP019EU
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 850 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS TITANIUMCybenetics TitaniumCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 95.6%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 4SATA x 13Molex x 28 Pin ATX/EPS x 14+4 Pin ATX/EPS x 120+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 175 x 150 x 86 mm
ТЕГЛО: 2.2 kg
ДРУГИ: 80 PLUS® Titanium and Cybenetics Titanium efficiency (up to 95.57 %)Active and semi-passive cooling can be selected with the push of a buttonAluminum heat sink to support the semi-passive cooling concept and improve longevity of the componentsSilent Wings fan for virtually inaudible operationFull bridge + Synchronous Rectifier + LLC technology provides unmatched signal stability and extremely high efficiency
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 4260052192016
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: BP019EU
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 850 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS TITANIUMCybenetics TitaniumCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 95.6%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 4SATA x 13Molex x 28 Pin ATX/EPS x 14+4 Pin ATX/EPS x 120+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 175 x 150 x 86 mm
ТЕГЛО: 2.2 kg
ДРУГИ: 80 PLUS® Titanium and Cybenetics Titanium efficiency (up to 95.57 %)Active and semi-passive cooling can be selected with the push of a buttonAluminum heat sink to support the semi-passive cooling concept and improve longevity of the componentsSilent Wings fan for virtually inaudible operationFull bridge + Synchronous Rectifier + LLC technology provides unmatched signal stability and extremely high efficiency
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 4260052192016
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: be quiet!
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: BP019EU
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 850 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS TITANIUMCybenetics TitaniumCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 95.6%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 4SATA x 13Molex x 28 Pin ATX/EPS x 14+4 Pin ATX/EPS x 120+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 175 x 150 x 86 mm
ТЕГЛО: 2.2 kg
ДРУГИ: 80 PLUS® Titanium and Cybenetics Titanium efficiency (up to 95.57 %)Active and semi-passive cooling can be selected with the push of a buttonAluminum heat sink to support the semi-passive cooling concept and improve longevity of the componentsSilent Wings fan for virtually inaudible operationFull bridge + Synchronous Rectifier + LLC technology provides unmatched signal stability and extremely high efficiency
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 4260052192016
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: BP019EU
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 850 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS TITANIUMCybenetics TitaniumCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 95.6%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 4SATA x 13Molex x 28 Pin ATX/EPS x 14+4 Pin ATX/EPS x 120+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 175 x 150 x 86 mm
ТЕГЛО: 2.2 kg
ДРУГИ: 80 PLUS® Titanium and Cybenetics Titanium efficiency (up to 95.57 %)Active and semi-passive cooling can be selected with the push of a buttonAluminum heat sink to support the semi-passive cooling concept and improve longevity of the componentsSilent Wings fan for virtually inaudible operationFull bridge + Synchronous Rectifier + LLC technology provides unmatched signal stability and extremely high efficiency
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 4260052192016
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 850 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| КОНЕКТОРИ | 20+4 Pin ATX x 1 |
| КОНЕКТОРИ | 4+4 Pin ATX/EPS x 1 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 4 |
| КОНЕКТОРИ | Molex x 2 |
| КОНЕКТОРИ | 8 Pin ATX/EPS x 1 |
| КОНЕКТОРИ | SATA x 13 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 135 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 175 x 150 x 86 mm |
| ДРУГИ | Active and semi-passive cooling can be selected with the push of a button |
| ДРУГИ | Aluminum heat sink to support the semi-passive cooling concept and improve longevity of the components |
| ДРУГИ | Full bridge + Synchronous Rectifier + LLC technology provides unmatched signal stability and extremely high efficiency |
| ДРУГИ | Silent Wings fan for virtually inaudible operation |
| ДРУГИ | 80 PLUS® Titanium and Cybenetics Titanium efficiency (up to 95.57 %) |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 95.6% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| ТЕГЛО | 2.2 kg |
| Сертификати | CE |
| Сертификати | 80PLUS TITANIUM |
| Сертификати | Cybenetics Titanium |
| Тегло | 3.50кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 850 |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Titanium |
| Модулност | Напълно модулно |
| PCIe захранващи конектори | 1x 16-пинов (12VHPWR), 4x 6+2-пинов |
| Размер на вентилатора | 135 |
| SATA конектори (count) | 8 |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Да |
| Дължина (mm) | 175 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 3.50кг |
be quiet! Dark Power 14 850W ATX 3.1 Titanium захранване
Изживейте безкомпромисна ефективност и тишина с be quiet! Dark Power 14 850W. С Titanium сертификат и почти безшумен 135 мм Silent Wings вентилатор, това напълно модулно захранване доставя чист и стабилен ток за високопроизводителни системи, като работи шепнешком.
Ключови Предимства
- 80 PLUS Titanium ефективност — До 94% ефективност намалява загубата на енергия и топлина, спестявайки разходи за ток.
- Напълно модулно окабеляване — Свържете само нужните кабели за чист корпус и оптимален въздушен поток.
- 135 мм Silent Wings вентилатор — Усъвършенстван лагер с течност и перки за почти безшумна работа дори при натоварване.
- Zero RPM режим — Вентилаторът спира напълно при ниски и средни натоварвания за абсолютна тишина.
- Съвместимост с ATX 3.1 — Оборудван с оригинален 12VHPWR конектор, готов за най-новите графични карти.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 850W |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Titanium |
| Модулност | Напълно модулно |
| Размер на вентилатора | 135 мм |
| Zero RPM режим | Да |
| PCIe захранващи конектори | 1x 16-пинов (12VHPWR), 4x 6+2-пинов |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-пинов |
| SATA конектори | 8 |
| Дължина (mm) | 175 мм |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- be quiet! Dark Power 14 850W захранване
- Захранващ кабел
- Комплект модулни кабели
- Винтове за монтаж
- Ръководство за потребителя
- Кабелни скоби
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












