- LG

Цена
€199 00 / 389 21 лв
с ДДС
В Наличност


Със своя голям 27-инчов QHD (2560x1440) дисплей, UltraGear ви предоставя платно, което може да помогне за подобряване на визуалната яснота и детайлност.
Високата плътност на пикселите допринася за по-резки изображения и по-прецизна картина, предлагайки по-ангажиращо изживяване.Нашият геймърски монитор поддържа широк спектър от цветове, 99% sRGB (станд.) покритие и възпроизвежда висококачествен цвят с VESA DisplayHDR 400, което ви предоставя реалистично игрово изживяване.За да осигури честота на опресняване от 200Hz за плавни, кристално ясни визуализации, като същевременно се минимизира размазването от движение.Гмурнете се в по-завладяващ геймплей с всеки кадър.Свръх-бързото време за реакция от 1ms (GtG), което намалява обратния ефект и осигурява бързо време за реакция, ви позволява да се насладите на изцяло ново игрово представяне.С помощта на технологията AMD FreeSync Premium този монитор осигурява свръхплавни визуализации без накъсване и ниска латентност, осигурявайки несравнима прецизност и плавност на игрите.Насладете се на практически безрамков дизайн, включващ напълно регулируема основа с възможност за регулиране на завъртане, наклон и височина.Изчистената L-образна стойка и широкообхватното регулиране на завъртането са проектирани да минимизират използването на пространството на бюрото и ефективно да премахнат мъртвото пространство.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 180Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Енергиен клас | Е |
| Консумация, kWh/1000h | 20 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.3 x 22.4 x 43.4 (54.4) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Приложение | за забавление и игри |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана, inch | 27 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | Да |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Smart OS | Не |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | Не |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 1 |
| Честота на опресняване, Hz | 180 |
| Яркост, cd/m2 | 400 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 1000 |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | Не |
| Вградени говорители | Не |
| Display port | Да |
| HDMI | Да |
| Последователно свързване | Не |
| DVI | Не |
| USB-C | Не |
| USB хъб | Не |
| VGA | Не |
| Наклон | Да |
| Хоризонтално завъртане | Да |
| Вертикално завъртане | Не |
| Регулиране на височина | Да |
| VESA размер, mm | Да |
| Подкатегория | Monitors 27" |
| Цвят | Black |
| Web камера, MP | Не |
| Ethernet (RJ-45) порт | Не |
| Приложение | за забавление и игри |
| Енергиен клас | Е |
| Консумация, kWh/1000h | 20 |
| Тегло | 7.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран (inch) | 27 |
| Резолюция | 2560x1440 (QHD) |
| Тип панел | IPS |
| Честота на опресняване (Hz) | 200 |
| Време за реакция (ms) | 1 ms |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Извит | Не |
| HDR поддръжка | HDR400 |
| Adaptive Sync | FreeSync |
| Adaptive Sync | G-Sync Compatible |
| Свързаност | HDMI |
| Свързаност | DisplayPort |
| Вградени високоговорители | Не |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Регулируема височина | Да |
| USB хъб | Не |
| Тегло | 7.10кг |
LG 27G610A-B UltraGear 27" QHD монитор за игри
Потопете се във вълнуващия свят на игрите с монитора LG 27G610A-B UltraGear. 27-инчовият IPS QHD дисплей с 200Hz честота на опресняване и 1ms време за реакция осигурява изключително плавно изображение и бърза реакция. Благодарение на поддръжката на NVIDIA G-SYNC и AMD FreeSync, разкъсването на кадрите е в миналото.
Ключови Предимства
- 200Hz честота на опресняване — Насладете се на изключително плавно изображение в бързи игри с 200Hz, които са в крак с вашите рефлекси.
- 1ms време за реакция (GtG) — Елиминирайте размазването и ореолите за ясна картина при динамични сцени.
- QHD резолюция — 2560x1440 пиксела осигурява невероятна детайлност и острота за пълно потапяне в игрите и продуктивност.
- Адаптивна синхронизация — NVIDIA G-SYNC и AMD FreeSync Premium осигуряват плавна игра без разкъсване или заекване.
- HDR400 поддръжка — VESA DisplayHDR 400 предоставя ярки цветове и подобрен контраст за по-реалистично изживяване.
- Ергономична стойка — Пълно накланяне, завъртане, регулиране на височината и пивот ви позволяват да намерите идеалния ъгъл на гледане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран | 27 инча |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип панел | IPS |
| Честота на опресняване | 200 Hz |
| Време за реакция | 1 ms (GtG) |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Извит | Не |
| HDR поддръжка | VESA DisplayHDR 400 |
| Адаптивна синхронизация | NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync Premium |
| Свързаност | HDMI, DisplayPort |
| Вградени високоговорители | Не |
| VESA монтаж | 100 x 100 mm |
| Регулируема височина | Да |
Какво има в кутията
- Монитор LG 27G610A-B
- Стойка и основа
- Захранващ кабел
- HDMI кабел
- DisplayPort кабел
- Бързо ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.
















