- LENOVO

Цена
€77 29 / 151 17 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_L22_4e?M=67D5KAC6EU
Screen size
21.5"
Screen type
IPS/ WLED/ Anti-glare
Refresh rate
100Hz
Screen resolution
1920x1080
Screen aspect ratio
16:9
Pixel pitch
0.2479x0.2479 mm
Color gamut
99% sRGB
Brightness
250 cd/m²
Color saturation
16.7 Million
Contrast
1300:1
Response time
4ms GtG (Extreme mode) / 6ms GtG (Typical mode)
Viewing angle
178° / 178°
I/O
1x HDMI® 1.4, 1x VGA
USB Port: None
Network Connectivity: None
Audio
None
Mechanical design
Tilt, Supports VESA mount 100 x 100 mm
Curvature
None
Body color
Raven Black
Power adapter
Integrated
Power consumption
10.5W / 20W
Weight
2.8 kg
Dimensions
Unpacked with Stand | 489.3 x 174.0 x 379.4 mm
Head Only | 489.3 x 52.7 x 296.8 mm
Warranty
36 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Screen type | IPS/ WLED/ Anti-glare |
| Screen size | 21.5" |
| Screen Resolution | 1920x1080 |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Pixel Pitch | 0.2479x0.2479 mm |
| Brightness | 250 cd/㎡ |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast | 1300:1 |
| I/O | 1x HDMI® 1.4, 1x VGA |
| I/O | USB Port: None |
| I/O | Network Connectivity: None |
| Weight | 2.8 kg |
| Dimensions | Unpacked with Stand | 489.3 x 174.0 x 379.4 mm |
| Dimensions | Head Only | 489.3 x 52.7 x 296.8 mm |
| Warranty | 36 Months |
| Refresh rate | 100Hz |
| Color Saturation | 16.7 Million |
| Response Time | 4ms GtG (Extreme mode) / 6ms GtG (Typical mode) |
| Viewing Angle | 178° / 178° |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Vendor_url | https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_L22_4e?M=67D5KAC6EU |
| Mechanical Design | Tilt, Supports VESA mount 100 x 100 mm |
| OS | Support Windows® 10, Windows 11 |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Power Consumption | 10.5W / 20W |
| Audio | None |
| Curvature | None |
| Power Adapter | Integrated |
| Body Color | Raven Black |
| Тегло | 2.80кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран (inch) | 21.5 |
| Резолюция | 1920x1080 (FHD) |
| Тип панел | IPS |
| Честота на опресняване (Hz) | 75 |
| Време за реакция (ms) | 4 ms |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Извит | Не |
| HDR поддръжка | Не |
| Adaptive Sync | FreeSync |
| Свързаност | HDMI |
| Свързаност | VGA |
| Вградени високоговорители | Да |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Регулируема височина | Не |
| USB хъб | Не |
| Тегло | 2.80кг |
Lenovo L22-4E 21.5" Full HD IPS монитор
Насладете се на ясна визуализация и живи цветове с монитора Lenovo L22-4E. Неговият 21.5-инчов Full HD IPS дисплей предлага широки ъгли на виждане и точно предаване на цветовете, идеален за ежедневна работа и забавление. С AMD FreeSync технология и честота на опресняване 75 Hz се наслаждавайте на гладки, без разкъсвания визуални ефекти, независимо дали работите или играете.
Ключови Предимства
- Впечатляващ IPS панел — Насладете се на постоянни цветове и остри детайли от почти всеки ъгъл.
- Плавно движение — AMD FreeSync и 75 Hz намаляват разкъсването и заекването на изображението.
- Грижа за очите — Вградената технология за намален син светлинен спектър и без трептене намалява умората на очите при продължителна употреба.
- Гъвкава свързаност — HDMI и VGA портове позволяват лесно свързване към компютри, лаптопи и други устройства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран | 21.5 инча |
| Резолюция | 1920x1080 (FHD) |
| Тип панел | IPS |
| Честота на опресняване | 75 Hz |
| Време за реакция | 4 ms |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Извит | Не |
| HDR поддръжка | Не |
| Adaptive Sync | FreeSync |
| Свързаност | HDMI, VGA |
| Вградени високоговорители | Да (2x2W) |
| VESA монтаж | 100x100 мм |
| Регулируема височина | Не |
Какво има в кутията
- Монитор със стойка
- HDMI кабел
- VGA кабел
- Захранващ кабел
- Кратко ръководство за настройка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











