- LG

Цена
€240 21 / 469 81 лв
с ДДС
В Наличност


Този UltraGear предоставя бързо и потапящо гейминг изживяване на 32" QHD извит дисплей с честота на опресняване от 180Hz и време за реакция от 1ms.
AMD FreeSync гарантира плавно изживяване без накъсвания, докато HDR10 и до 99% sRGB покритието осигуряват ярки и наситени цветове.Потопете се във всеки детайл с 32" QHD (2560x1440) извит дисплей.Радиусът на извивката 1000R ви въвлича директно в действието, разширявайки зрителното поле за по-дълбоко потапяне и предоставяйки повече пространство на екрана за безпроблемен гейминг, мултитаскинг или стрийминг.Изживейте живи и наситени визуални ефекти благодарение на HDR10 и до 99% покритие на sRGB цветова гама.Независимо дали играете, стриймвате или създавате съдържание, цветовете остават ярки и въздействащи, разкривайки повече детайли във всяка сцена за по-динамично и визуално впечатляващо изживяване.С бърза честота на опресняване от 180Hz ще се насладите на по-плавни преходи между кадрите.Независимо дали работите или играете, визуализацията е по-плавна с по-малко трептене на екрана и размазване при движение.1ms Response Time (GtG) поддържа бързите действия ясни, като минимизира размазването и "призрачния" ефект.Независимо дали локализирате врагове или се състезавате към финала, всеки кадър остава ясен, давайки ви предимство в критичните моменти.Насладете се на плавна игра без накъсване с AMD FreeSync.Чрез намаляване на разкъсването на екрана, трептенето и забавянето на входния сигнал - дори при HDR сцени - този UltraGear осигурява гладка и бърза производителност за конкурентно предимство и визуални ефекти с кинематографично качество.Dynamic Action Sync минимизира забавянето на входния сигнал за по-бързи реакции - така можете да отговорите на всяко движение, изстрел или завой веднага щом се случи.Black Stabilizer изсветлява тъмните сцени, помагайки на геймърите да забелязват врагове, скрити в сенките, и да реагират бързо при внезапни светлинни проблясъци - поддържайки ви една крачка напред във всяка битка.Crosshair предоставя предимство при точността с мерник в центъра на екрана, осигурявайки подобрено зрение и прецизност за по-точни изстрели в игри от първо лице.Насладете се на голям екран с тесните рамки и почти безрамков дизайн от трите страни на 32" дисплей.Елегантният и тънък дизайн на UltraGear предлага регулиране на височина, наклон и завъртане за оптимизирана конфигурация спрямо вашите нужди.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
| Вид на екрана | Curved 1000R |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 180Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | Tilt |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 100 mm |
| Енергиен клас | D |
| Консумация, kWh/1000h | 21 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 70.2 x 25.9 x 45.9 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Приложение | за забавление и игри |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана, inch | 31.5 |
| Вид на екрана | Curved |
| Широкоекранен | Да |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | VA |
| Smart OS | Не |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | Не |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 1 |
| Честота на опресняване, Hz | 180 |
| Яркост, cd/m2 | 300 |
| Статичен контраст | 3000 |
| Динамичен контраст | 3000 |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | Не |
| Вградени говорители | Не |
| Display port | Да |
| HDMI | Да |
| Последователно свързване | Не |
| DVI | Не |
| USB-C | Не |
| USB хъб | Не |
| VGA | Не |
| Наклон | Да |
| Хоризонтално завъртане | Не |
| Вертикално завъртане | Не |
| Регулиране на височина | Да |
| VESA размер, mm | Да |
| Подкатегория | Monitors 32" |
| Цвят | Black |
| Web камера, MP | Не |
| Ethernet (RJ-45) порт | Не |
| Приложение | за забавление и игри |
| Енергиен клас | D |
| Консумация, kWh/1000h | 21 |
| Тегло | 8.90кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран (inch) | 31.5 |
| Резолюция | 2560x1440 (QHD) |
| Тип панел | VA |
| Честота на опресняване (Hz) | 180 |
| Време за реакция (ms) | 1ms |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Извит | Да |
| HDR поддръжка | HDR10 |
| Adaptive Sync | FreeSync |
| Свързаност | HDMI |
| Свързаност | DisplayPort |
| Вградени високоговорители | Не |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Регулируема височина | Не |
| USB хъб | Не |
| Тегло | 8.90кг |
LG 32G600A-B 31.5" UltraGear Извит Гейминг Монитор
Потопете се в динамични игри с монитора LG 32G600A-B UltraGear. С честота на опресняване 180Hz и време за реакция 1ms, този извит VA дисплей осигурява гладко и без замъгляване действие с дълбок контраст за конкурентно предимство.
Ключови Предимства
- Извит VA Панел — Извивката 1500R обгръща зрителното поле, а VA технологията предлага наситено черно и контрастно съотношение 3000:1 за впечатляваща визия.
- QHD Резолюция — 2560x1440 осигурява остри детайли и повече работно пространство от Full HD, идеално за игри и многозадачност.
- AMD FreeSync — Премахва разкъсването на кадрите и заекването за плавна игра до при бързи сцени.
- HDR10 и sRGB 99% — Поддържа HDR10 съдържание и покрива 99% от цветовото пространството sRGB за живи и реалистични цветове.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана | 31.5" |
| Резолюция | 2560x1440 (QHD) |
| Тип панел | VA |
| Честота на опресняване | 180Hz |
| Време за реакция | 1ms |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Извит | Да (1500R) |
| Контрастно съотношение | 3000:1 |
| Яркост | 300 cd/m² |
| HDR поддръжка | HDR10 |
| Цветова гама | sRGB 99% |
| Adaptive Sync | AMD FreeSync |
| Свързаност | 2x HDMI, 1x DisplayPort |
| Вградени високоговорители | Не |
| VESA монтаж | 100x100mm |
| Регулируема височина | Не (само наклон) |
| USB хъб | Не |
Какво има в кутията
- Монитор LG 32G600A-B
- Стойка
- Захранващ кабел
- HDMI кабел
- DisplayPort кабел
- Кратко ръководство за настройка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










