- HAMA

Контакт с вградена защита от пренапрежение
Предпазва включените устройства от пренапрежение и претоварване
Подходящ за телефони, телевизори,компютри, HiFi системи, телефонни централи и др.
Предпазва от щети предизвикани от мълнии, статични заряди и други атмосферни явления.
Работи правилно, когато и двете лампички светят!
Зеленият индикатор показва това, че е свързан в мрежата
Червен индикатор показва, че свързаното устройство е защитено
Ако зелената лампичка за мрежовото напрежение не свети, няма връзка с електрическата мрежа.
Ако червената лампичка на защитата от пренапрежение НЕ свети след включване, защитата от пренапрежение не работи и свързаните устройства вече не са защитени.
Вид контакт: Шуко
Материал: Пластмаса
Номинален ток: 16А
Макс.натоварване:3680W
Защита от пренапрежение
Контакт с вградена защита от пренапрежение
Предпазва включените устройства от пренапрежение и претоварване
Подходящ за телефони, телевизори,компютри, HiFi системи, телефонни централи и др.
Предпазва от щети предизвикани от мълнии, статични заряди и други атмосферни явления.
Работи правилно, когато и двете лампички светят!
Зеленият индикатор показва това, че е свързан в мрежата
Червен индикатор показва, че свързаното устройство е защитено
Ако зелената лампичка за мрежовото напрежение не свети, няма връзка с електрическата мрежа.
Ако червената лампичка на защитата от пренапрежение НЕ свети след включване, защитата от пренапрежение не работи и свързаните устройства вече не са защитени.
Вид контакт: Шуко
Материал: Пластмаса
Номинален ток: 16А
Макс.натоварване:3680W
Защита от пренапрежение
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой гнезда | 1 |
| ТИП | Стандартен |
| Дължина кабел (m) | 0 мм |
| Макс. мощност | 3680 W |
| Защита за деца | Не |
| Захранващо напрежение | 250 V |
| Предназначен за | Дом/Офис |
| Употреба | Интериор |
| Цвят | Бял |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Превключвател | Не |
| Материал | Синтетичен материал |
| Вид контакт | Шуко |
| Оптичен индикатор | Да |
| Тегло | 0.14кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой контакти (count) | 6 |
| Дължина на кабела (m) | 1.5 |
| Тип контакт | Шуко |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Превключвател | Да |
| USB портове (count) | 2 |
| USB-C портове (count) | 0 |
| Максимален товар (W) | 3680 |
| Индивидуални ключове | Не |
| Стенен монтаж | Не |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.14кг |
HAMA Контакт с вградена защита от пренапрежение – 6 контакта
Защитете ценната си електроника от пренапрежения с контакта на HAMA, оборудван с вградена защита от пренапрежение. Разполага с 6 заземени контакта и 1,5-метров кабел, осигурявайки надеждно разпределение на захранването за дома или офиса.
Ключови Предимства
- Защита от пренапрежение — Вградената защита предпазва свързаните устройства от токови удари и мълнии.
- 6 контакта — Достатъчно място за множество устройства, с компактен дизайн, който не блокира съседните гнезда.
- Интегриран ключ за включване/изключване — Удобно изключване на всички свързани устройства с един бутон, спестявайки енергия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Брой контакти | 6 (Шуко, Тип F) |
| Дължина на кабела | 1.5 м |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Превключвател | Да |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- HAMA Контакт с вградена защита от пренапрежение
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












