1stPlayer захранване PSU ATX 3.1 850W - ACK Bronze - HA-850AA2
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: 1stPlayer
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: HA-850AA2
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 850 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS BRONZECybenetics BronzeCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90.2%
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 4Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 140 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 145 x 86 mm
ДРУГИ: Teapo Electrolytic Capacitors: Stable power delivery and proven reliabilityEmbossed Cables: Durable, flexible, and easy to route140mm Hydraulic Bearing Fan: Quiet, efficient, and built for longevity80 Plus Bronze certified, Cybenetics certified, and PPLP certifiedComprehensive Protection: OVP, OPP, SCP, OCP, UVP, and OTP safeguards
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 6977916594296
ПРОИЗВОДИТЕЛ: 1stPlayer
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
ЕФЕКТИВНОСТ: 90.2%
ОХЛАЖДАНЕ: 140 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 145 x 86 mm
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 6977916594296
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК850 W
КОНЕКТОРИ4+4 Pin ATX/EPS x 2
КОНЕКТОРИ20+4 Pin ATX x 1
КОНЕКТОРИPCI-Express 6+2 pin x 2
КОНЕКТОРИMolex x 2
КОНЕКТОРИSATA x 4
КОНЕКТОРИPCI-E 5.1 x 1
ОХЛАЖДАНЕ140 mm вентилатор
ЦВЯТЧерен
РАЗМЕРИ150 x 145 x 86 mm
ДРУГИ80 Plus Bronze certified, Cybenetics certified, and PPLP certified
ДРУГИ140mm Hydraulic Bearing Fan: Quiet, efficient, and built for longevity
ДРУГИComprehensive Protection: OVP, OPP, SCP, OCP, UVP, and OTP safeguards
ДРУГИEmbossed Cables: Durable, flexible, and easy to route
ДРУГИTeapo Electrolytic Capacitors: Stable power delivery and proven reliability
ЕФЕКТИВНОСТ90.2%
Сертификати80PLUS BRONZE
СертификатиCE
СертификатиCybenetics Bronze
Тегло2.20кг
АтрибутСтойност
Мощност (W)850
МодулностНапълно модулно
PCIe захранващи конектори1x 16-пинов (12VHPWR), 2x 6+2-пинов
Размер на вентилатора120
SATA конектори (count)6
EPS/CPU конектори2x 4+4-пинов
Zero RPM режимДа
Дължина (mm)140
ЦвятЧерен
Тегло2.20кг
1stPlayer HA-850AA2 850W ATX 3.1 захранване – 80 Plus Bronze
Осигурете стабилно и ефективно захранване с 1stPlayer HA-850AA2, 850W ATX 3.1 захранващ блок, създаден за съвременни гейминг и работни станции. Сертификатът 80 Plus Bronze гарантира надеждна енергийна ефективност, а пълната съвместимост с най-новите PCIe 5.0 и ATX 3.1 стандарти подготвя системата ви за бъдещето.
Ключови Предимства
  • 850W Непрекъсната Мощност — Достатъчно за средни и високи класове GPU и многоядрени процесори, с надеждно единично +12V изходно захранване.
  • Тих 120mm Вентилатор — Тих, интелигентен вентилатор с ниско ниво на шум балансира охлаждането и акустиката, дори при голямо натоварване.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Мощност850W
МодулностФиксиран / Немодулен
Размер на вентилатора120 mm