- 1stPlayer

Цена
€74 63 / 145 96 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: 1stPlayer
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: HA-750BA2
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 750 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCybenetics Gold CertifiedCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 91.07%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 4Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 140 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 145 x 86 mm
ДРУГИ: Full modular designEmbossed Cable: Stylish, durable, and flexibleTeapo electrolytic capacitors140 mm FDB80 PLUS and Cybenetics Gold certified
ГАРАНЦИЯ: 84 месеца
БАРКОД EAN-13: 6977916591677
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: HA-750BA2
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 750 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCybenetics Gold CertifiedCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 91.07%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 4Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 140 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 145 x 86 mm
ДРУГИ: Full modular designEmbossed Cable: Stylish, durable, and flexibleTeapo electrolytic capacitors140 mm FDB80 PLUS and Cybenetics Gold certified
ГАРАНЦИЯ: 84 месеца
БАРКОД EAN-13: 6977916591677
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: 1stPlayer
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: HA-750BA2
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 750 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCybenetics Gold CertifiedCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 91.07%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 4Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 140 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 145 x 86 mm
ДРУГИ: Full modular designEmbossed Cable: Stylish, durable, and flexibleTeapo electrolytic capacitors140 mm FDB80 PLUS and Cybenetics Gold certified
ГАРАНЦИЯ: 84 месеца
БАРКОД EAN-13: 6977916591677
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: HA-750BA2
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 750 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCybenetics Gold CertifiedCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 91.07%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 4Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 140 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 145 x 86 mm
ДРУГИ: Full modular designEmbossed Cable: Stylish, durable, and flexibleTeapo electrolytic capacitors140 mm FDB80 PLUS and Cybenetics Gold certified
ГАРАНЦИЯ: 84 месеца
БАРКОД EAN-13: 6977916591677
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 750 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| КОНЕКТОРИ | 4+4 Pin ATX/EPS x 2 |
| КОНЕКТОРИ | 20+4 Pin ATX x 1 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 2 |
| КОНЕКТОРИ | Molex x 2 |
| КОНЕКТОРИ | SATA x 4 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 140 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 150 x 145 x 86 mm |
| ДРУГИ | FULL Modular design |
| ДРУГИ | 80 PLUS and Cybenetics Gold certified |
| ДРУГИ | 140 mm FDB |
| ДРУГИ | Embossed Cable: Stylish, durable, and flexible |
| ДРУГИ | Teapo electrolytic capacitors |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 91.07% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| Сертификати | CE |
| Сертификати | 80PLUS GOLD |
| Сертификати | Cybenetics Gold certified |
| Тегло | 2.54кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 750 |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Gold |
| Модулност | Напълно модулно |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 2.54кг |
1stPlayer HA-750BA2 750W ATX 3.1 Захранване – 80+ Gold, Напълно Модулно
Осигурете стабилно и ефективно захранване за вашия високопроизводителен компютър с 1stPlayer HA-750BA2. Това захранване от 750W предлага 80+ Gold сертификат и напълно модулна кабелна система, което намалява загубите и подобрява въздушния поток.
Ключови Предимства
- 80+ Gold Сертификат — Висока ефективност (до 90%) намалява разхода на енергия и отделянето на топлина.
- Напълно Модулен Дизайн — Откачаемите кабели улесняват управлението и подобряват въздушния поток.
- Съвместимост с ATX 3.1 — Готово за съвременни дънни платки и видеокарти с повишена стабилност.
- 120-мм Тихи Вентилатор — Безшумно охлаждане с интелигентно управление за ниско ниво на шум.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | HA-750BA2 |
| Мощност | 750W |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Gold |
| Модулност | Напълно модулно |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Захранване 1stPlayer HA-750BA2
- Мрежов кабел
- Комплект модулни кабели
- Ръководство за потребителя
- Винтове за монтаж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










