Телевизор, LG 55QNED93A6A, 55" 4K HDR Smart QNED TV MiniLED, 3840x2160, 120Hz Native (VRR 165Hz), DVB-T2/C/S2, AI Alpha 8, HDR 10 PRO, webOS 24, ThinQ AI, WiFi, FreeSync Compatible, VRR, AI Upscaling, Google Cast, Virtual 9.1.2 Up-mix, Bluetooth, Hdmi, Multi View
CreditCredit
Процесорът ни с изкуствен интелект може да разпознава съдържание по жанр.
Въз основа на избраните от вас опции телевизорът създава персонализирана картина специално за вас.
Разполагате със собствен AI Chatbot, който активно отговаря на вашите въпроси и ви помага.
Възползвайте се от предимствата на най-новите функции и софтуер с годишни актуализации.
Гледайте любимите си филми, спортни предавания и игри на LG Ultra Big TV.
Потопете се във високата резолюция на свръхмащабен екран.
Добавете модерно докосване с елегантен дизайн, който се вписва хармонично във вашето помещение.
Прецизната корекция на тона подобрява яснотата на звука за изключително аудио изживяване.
Размер на екрана, inch55" (139.70 cm)
Резолюция3840x2160
Smart функцияwebOS 25
Честота, Hz120Hz (up to 165Hz)
ТунерDVB-T2/C/S2
Аудио40W, 2.2 ch, Clear Voice Pro, alpha8 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), AI Acoustic Tuning, Sound Mode Share, WOW Orchestra
BluetoothBluetooth
Енергиен класG
Консумация, kWh/1000h84 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm122.6 x 32.5 x 77.6 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm300 x 300 mm
ДругиHDR 10, alpha 8 AI Processor 4K Gen2, Multi View, Magic Remote Control
Smart функцияДа
Честота, Hz120
Безжична мрежаДа
Консумация, kWh/1000h84
Енергиен класG
ПодкатегорияТелевизори 55"
ЦвятBlack
Приложениеза дома
Тегло18.80кг
LG 55QNED93A6A: Потопете се в милиард блестящи цвята
Ключови ползи за вас:
  • Плавно движение за игри и спорт: С нативна честота на опресняване 120Hz и поддръжка за VRR (до 165Hz), бързите сцени са безупречно плавни. Забравете размазването и скъсванията на екрана по време на интензивни игрови сесии или докато гледате важна спортна среща.
Потвърдени технически спецификации:
  • Дисплей: 55" QNED MiniLED, 4K Ultra HD (3840 x 2160)
  • Процесор: α7 AI Processor 8 Gen6 с AI Picture & Sound