- NEOMOUNTS BY NEWSTAR

Цена
€126 94 / 248 27 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Mонитори/Телевизори |
| Минимален размер на екрана, inch | 32" (81.3 cm) |
| Максимален размер на екрана, inch | 65" (165.1 cm) |
| Брой дисплеи | 1 |
| Наклон | -2° ~ 12° |
| Въртене | 45° |
| Ротация | -3° ~ 3° |
| Max VESA размер, mm | 100x100 - 400x400 |
| Максимално натоварване, кг | 40 kg |
| Регулируема дължина | Height: 44.9 cm, Width: 44.9 cm, Depth: 4.7 cm, Distance to wall: 4.7 - 55.5 cm |
| Материал | Steel |
| Цвят | Black |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Mонитори/Телевизори |
| Предназначен за | Mонитори/Телевизори |
| Брой дисплеи | 1 |
| Минимален размер на екрана, inch | 32 |
| Наклон | Да |
| Максимален размер на екрана, inch | 65 |
| Въртене | Да |
| Брой дисплеи | 1 |
| Ротация | Да |
| Наклон | Да |
| Max VESA размер, mm | 400x400 |
| Въртене | Да |
| Максимално натоварване, кг | 40 |
| Ротация | Да |
| Регулируема дължина | Да |
| Max VESA размер, mm | 400x400 |
| Цвят | Black |
| Максимално натоварване, кг | 40 |
| Подкатегория | Стойки за стена |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Регулируема дължина | Да |
| Цвят | Black |
| Минимален размер на екрана, inch | 32 |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Максимален размер на екрана, inch | 65 |
| Подкатегория | Стойки за стена |
| Тегло | 7.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип монтаж | С пълно движение |
| Минимален размер на екрана (inch) | 32 |
| Максимален размер на екрана (inch) | 65 |
| Максимално тегло (kg) | 50 |
| VESA съвместимост | 400x400 |
| Ъгъл на наклон (°) | ±15 |
| Ъгъл на завъртане (°) | ±90 |
| Отстояние от стената (mm) | 70 |
| Цвят | Черен |
| Материал | Стомана |
| Тегло | 7.00кг |
Neomounts Level-850 Стойка за стена с пълно движение за големи екрани
Изживейте максимална гъвкавост със стойката Neomounts Level-850, проектирана за големи телевизори и монитори до 65 инча и VESA 400x400. Трите шарнира осигуряват плавно накланяне, завъртане и изтегляне за перфектен зрителен ъгъл.
Ключови Предимства
- Пълна свобода на движение — Три шарнира позволяват накланяне, завъртане и изтегляне за оптимално позициониране.
- Издръжлива конструкция — Поддържа екрани до 50 кг, подходяща за големи телевизори и монитори.
- Лесен монтаж — Включва всички необходими крепежни елементи и ясни инструкции за бързо инсталиране.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип монтаж | С пълно движение |
| Минимален размер на екрана | 32 инча |
| Максимален размер на екрана | 65 инча |
| Максимално тегло | 50 кг |
| VESA съвместимост | 400x400 |
| Ъгъл на наклон | ±15° |
| Ъгъл на завъртане | ±90° |
| Отстояние от стената | 70 мм |
| Цвят | Черен |
| Материал | Стомана |
Какво има в кутията
- Стойка за стена
- Комплект крепежни елементи
- Инструкция за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.



















