- GIGABYTE

Цена
€93 76 / 183 38 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.gigabyte.com/Motherboard/B760M-H-V2
Graphics
Integrated Graphics Processor-Intel® HD Graphics support:
- 1 x DisplayPort, supporting a maximum resolution of 4096x2304@60 Hz
* Support for DisplayPort 1.2 version and HDCP 2.3
- 1 x HDMI port, supporting a maximum resolution of 4096x2160@60 Hz
* Support for HDMI 2.1 version and HDCP 2.3.
** Support for native HDMI 2.1 TMDS compatible ports.
CPU's supported
LGA1700 socket: Support for the 14th, 13th, and 12th Generation Intel® Core™, Pentium® Gold and Celeron® Processors
L3 cache varies with CPU
Chipset
Intel® B760 Express Chipset
Expansion slots
CPU:
- 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 4.0 and running at x16
Chipset:
- 1 x PCI Express x1 slot, supporting PCIe 3.0 and running at x1
Storage
Chipset:
- 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2280 PCIe 4.0 x4/x2 SSD support)
- 4 x SATA 6Gb/s connectors
RAID 0, RAID 1, RAID 5, and RAID 10 support for SATA storage devices
Memory type
Support for DDR5 8000(O.C.) /7800(O.C.) /7600(O.C.) /7400(O.C.) /7200(O.C.) /7000(O.C.) /6800(O.C.) /6600(O.C.) / 6400(O.C.) / 6200(O.C.) / 6000(O.C.) / 5800(O.C.) / 5600(O.C.) / 5400(O.C.) / 5200(O.C.) / 4800 / 4000 MT/s memory modules
2 x DDR5 DIMM sockets supporting up to 128 GB (64 GB single DIMM capacity) of system memory
Dual channel memory architecture
Support for ECC Un-buffered DIMM 1Rx8/2Rx8 memory modules (operate in non-ECC mode)
Support for non-ECC Un-buffered DIMM 1Rx8/2Rx8/1Rx16 memory modules
Support for Extreme Memory Profile (XMP) memory modules
Rear panel I/O
iTE® I/O Controller Chip
USB
Chipset:
- 1 x USB Type-C® port with USB 3.2 Gen 1 support, available through the internal USB header
- 5 x USB 3.2 Gen 1 ports (3 ports on the back panel, 2 ports available through the internal USB header)
- 2 x USB 2.0/1.1 ports available through the internal USB header
Chipset+USB 2.0 Hub:
- 4 x USB 2.0/1.1 ports on the back panel
Connectors
1 x 24-pin ATX main power connector
1 x 8-pin ATX 12V power connector
1 x CPU fan header
2 x system fan headers
2 x addressable RGB Gen2 LED strip headers
1 x M.2 Socket 3 connector
4 x SATA 6Gb/s connectors
1 x front panel header
1 x front panel audio header
1 x USB Type-C® header, with USB 3.2 Gen 1 support
1 x USB 3.2 Gen 1 header
1 x USB 2.0/1.1 header
1 x Trusted Platform Module header (For the GC-TPM2.0 SPI V2 module only)
1 x serial port header
1 x Clear CMOS jumper
Back Panel Connectors
1 x DisplayPort (Note)
1 x HDMI port (Note)
3 x USB 3.2 Gen 1 port
4 x USB 2.0/1.1 ports
1 x RJ-45 port
3 x audio jacks
Audio
Realtek® Audio CODEC
High Definition Audio
2/4/5.1/7.1-channel
Lan
Realtek® GbE LAN chip (1 Gbps/100 Gbps/10 Mbps)
BIOS
1 x 128 Mbit flash
Use of licensed AMI UEFI BIOS
PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0
Form factor
Micro ATX Form Factor
24.4cm x 22.0cm
OS
Support for Windows 11 64-bit
Support for Windows 10 64-bit
Warranty
36 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Vendor_url | https://www.gigabyte.com/Motherboard/B760M-H-V2 |
| Chipset | Intel® B760 Express Chipset |
| OS | Support for Windows 10 64-bit |
| OS | Support for Windows 11 64-bit |
| Warranty | 36 Months |
| CPU's supported | LGA1700 socket: Support for the 14th, 13th, and 12th Generation Intel® Core™, Pentium® Gold and Celeron® Processors |
| CPU's supported | L3 cache varies with CPU |
| Memory type | Dual channel memory architecture |
| Memory type | Support for ECC Un-buffered DIMM 1Rx8/2Rx8 memory modules (operate in non-ECC mode) |
| Memory type | Support for non-ECC Un-buffered DIMM 1Rx8/2Rx8/1Rx16 memory modules |
| Memory type | Support for Extreme Memory Profile (XMP) memory modules |
| Memory type | 2 x DDR5 DIMM sockets supporting up to 128 GB (64 GB single DIMM capacity) of system memory |
| Memory type | Support for DDR5 8000(O.C.) /7800(O.C.) /7600(O.C.) /7400(O.C.) /7200(O.C.) /7000(O.C.) /6800(O.C.) /6600(O.C.) / 6400(O.C.) / 6200(O.C.) / 6000(O.C.) / 5800(O.C.) / 5600(O.C.) / 5400(O.C.) / 5200(O.C.) / 4800 / 4000 MT/s memory modules |
| Form Factor | Micro ATX Form Factor |
| Form Factor | 24.4cm x 22.0cm |
| Audio | Realtek® Audio CODEC |
| Audio | High Definition Audio |
| Audio | 2/4/5.1/7.1-channel |
| Rear panel I/O | iTE® I/O Controller Chip |
| LAN | Realtek® GbE LAN chip (1 Gbps/100 Gbps/10 Mbps) |
| Expansion Slots | Chipset: |
| Expansion Slots | CPU: |
| Expansion Slots | - 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 4.0 and running at x16 |
| Expansion Slots | - 1 x PCI Express x1 slot, supporting PCIe 3.0 and running at x1 |
| Graphics | * Support for DisplayPort 1.2 version and HDCP 2.3 |
| Graphics | - 1 x HDMI port, supporting a maximum resolution of 4096x2160@60 Hz |
| Graphics | ** Support for native HDMI 2.1 TMDS compatible ports. |
| Graphics | * Support for HDMI 2.1 version and HDCP 2.3. |
| Graphics | Integrated Graphics Processor-Intel® HD Graphics support: |
| Graphics | - 1 x DisplayPort, supporting a maximum resolution of 4096x2304@60 Hz |
| Features | Support for Q-Flash |
| Features | Support for GIGABYTE Control Center (GCC) |
| Features | Support for Smart Backup |
| BIOS | Use of licensed AMI UEFI BIOS |
| BIOS | PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0 |
| BIOS | 1 x 128 Mbit flash |
| I/O | iTE® I/O Controller Chip |
| Storage | RAID 0, RAID 1, RAID 5, and RAID 10 support for SATA storage devices |
| Storage | Chipset: |
| Storage | - 4 x SATA 6Gb/s connectors |
| Storage | - 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2280 PCIe 4.0 x4/x2 SSD support) |
| Connectors | 1 x 24-pin ATX main power connector |
| Connectors | 1 x CPU fan header |
| Connectors | 1 x front panel header |
| Connectors | 1 x front panel audio header |
| Connectors | 1 x USB Type-C® header, with USB 3.2 Gen 1 support |
| Connectors | 1 x USB 3.2 Gen 1 header |
| Connectors | 1 x serial port header |
| Connectors | 1 x Clear CMOS jumper |
| Connectors | 1 x 8-pin ATX 12V power connector |
| Connectors | 1 x M.2 Socket 3 connector |
| Connectors | 4 x SATA 6Gb/s connectors |
| Connectors | 2 x system fan headers |
| Connectors | 1 x USB 2.0/1.1 header |
| Connectors | Back Panel Connectors |
| Connectors | 1 x HDMI port (Note) |
| Connectors | 1 x DisplayPort (Note) |
| Connectors | 1 x RJ-45 port |
| Connectors | 3 x audio jacks |
| Connectors | 4 x USB 2.0/1.1 ports |
| Connectors | 2 x addressable RGB Gen2 LED strip headers |
| Connectors | 1 x Trusted Platform Module header (For the GC-TPM2.0 SPI V2 module only) |
| Connectors | 3 x USB 3.2 Gen 1 port |
| USB | Chipset: |
| USB | - 1 x USB Type-C® port with USB 3.2 Gen 1 support, available through the internal USB header |
| USB | Chipset+USB 2.0 Hub: |
| USB | - 4 x USB 2.0/1.1 ports on the back panel |
| USB | - 2 x USB 2.0/1.1 ports available through the internal USB header |
| USB | - 5 x USB 3.2 Gen 1 ports (3 ports on the back panel, 2 ports available through the internal USB header) |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Сокет | LGA1700 |
| Форм фактор | Micro-ATX |
| Чипсет | Intel B760 |
| Тип памет | DDR5 |
| Слотове за памет (count) | 2 |
| Максимална памет (GB) | 96 |
| M.2 слотове (count) | 1 |
| SATA портове (count) | 4 |
| PCIe x16 слотове (count) | 1 |
| Вграден Wi-Fi | Не |
| Скорост на LAN | 1 Gbps |
| USB-C портове (count) | 1 |
| RGB подсветка | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Дънна платка GIGABYTE GB B760M H V2 за LGA1700
Преживейте надеждна производителност с дънната платка GIGABYTE B760M H V2, проектирана за процесори Intel от 12-то, 13-то и 14-то поколение на сокет LGA1700. С поддръжка на DDR5 памет и PCIe 4.0, тази Micro-ATX платка осигурява солидна основа за ежедневна работа и леки игри.
Ключови Предимства
- Съвместимост с DDR5 — Поддръжка на най-новата DDR5 памет, предлагаща по-високи скорости и подобрена честотна лента в сравнение с DDR4.
- Поддръжка на PCIe 4.0 — Осигурява по-бърз трансфер на данни за графични карти и SSD.
- Micro-ATX форм фактор — Компактен дизайн, който се вписва в повечето кутии, осигурявайки основни връзки.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Сокет | LGA1700 |
| Чипсет | Intel B760 |
| Форм фактор | Micro-ATX |
| Тип памет | DDR5 |
| Слотове за памет | 2 |
| Максимална памет | 96 GB |
| M.2 слотове | 1 |
| SATA портове | 4 |
| PCIe x16 слотове | 1 |
| Вграден Wi-Fi | Не |
| Скорост на LAN | 1 Gbps |
| USB-C портове | 1 |
| RGB подсветка | Не |
Какво има в кутията
- Дънна платка GIGABYTE B760M H V2
- I/O щит
- 2 x SATA кабела
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








