- MSI
- Няма Наличност

Няма Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | OLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | QD-OLED |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.153 x 0.153 mm |
| Време за реакция, ms | 0.03ms |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 500 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | G-Sync compatible |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | 1 USB Type-C (Power Delivery) 15W |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5 ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | -90° ~ 90° |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 25 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.3 x 24.1 x 53.2 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Kensington Lock, Headphone-out |
| Приложение | за забавление и игри |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана, inch | 27 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | Да |
| Технология | OLED |
| Тип на матрицата | OLED |
| Smart OS | Не |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | Не |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 0.03 |
| Честота на опресняване, Hz | 240 |
| Яркост, cd/m2 | 250 |
| Статичен контраст | 1500000 |
| Динамичен контраст | 1500000 |
| Тип синхронизация | G-Sync |
| Тунер | Не |
| Вградени говорители | Не |
| Display port | Да |
| HDMI | Да |
| Последователно свързване | Не |
| DVI | Не |
| USB-C | Да |
| USB хъб | Не |
| VGA | Не |
| Наклон | Да |
| Хоризонтално завъртане | Да |
| Вертикално завъртане | Да |
| Регулиране на височина | Да |
| VESA размер, mm | Да |
| Подкатегория | Monitors 27" |
| Цвят | Black |
| Web камера, MP | Не |
| Ethernet (RJ-45) порт | Не |
| Приложение | за забавление и игри |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 25 |
| Тегло | 11.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









