- HP INC.

Цена
€77 40 / 151 38 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 655 - Keyboard and mouse set - wireless - 2.4 GHz - QWERTY - English - white
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Description | |
|---|---|
| Marketing Description | You can get everything you want in a wireless keyboard and mouse combo - comfort, productivity, reliability and style. Customize the functions of 20+ keys and enjoy precise mouse tracking to work faster and smarter. This combo contains recycled materials and they're also easy to keep clean and sanitary. |
| General | |
| Device Type | Keyboard and mouse set |
| Interface | 2.4 GHz |
| Wireless Receiver | USB wireless receiver |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | Keyboard: 42.822 cm x 11.547 cm x 1.806 cm / 430 g Mouse: 6.995 cm x 12.028 cm x 4.139 cm / 90 g |
| Type | Wireless |
| Localization and Layout | QWERTY English |
| Region | Europe |
| Features | Numeric keypad |
| Pointing Device | |
| Type | Mouse - wireless |
| Miscellaneous | |
| Colour | White |
| Compliant Standards | VCCI, BSMI, GS, FCC, ICES, cULus, EAC, RCM, Ukraine |
| Software & System Requirements | |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Battery | |
| Type | AAA type |
| Installed Qty | 2 |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 4.7 cm |
| Shipping Depth | 15.6 cm |
| Shipping Height | 53.7 cm |
| Shipping Weight | 860 g |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Device Type | Keyboard and mouse set |
| Device Type | Keyboard and mouse set |
| Marketing Description | You can get everything you want in a wireless keyboard and mouse combo - comfort, productivity, reliability and style. Customize the functions of 20+ keys and enjoy precise mouse tracking to work faster and smarter. This combo contains recycled materials |
| Marketing Description | You can get everything you want in a wireless keyboard and mouse combo - comfort, productivity, reliability and style. Customize the functions of 20+ keys and enjoy precise mouse tracking to work faster and smarter. This combo contains recycled materials |
| Wireless Receiver | USB wireless receiver |
| Interface | 2.4 GHz |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | Keyboard: 42.822 cm x 11.547 cm x 1.806 cm / 430 g Mouse: 6.995 cm x 12.028 cm x 4.139 cm / 90 g |
| Wireless Receiver | USB wireless receiver |
| Localization and Layout | QWERTY English |
| Colour | White |
| Type | Wireless |
| Type | Mouse - wireless |
| Type | AAA type |
| Interface | 2.4 GHz |
| Compliant Standards | VCCI, BSMI, GS, FCC, ICES, cULus, EAC, RCM, Ukraine |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Features | Numeric keypad |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| Features | Numeric keypad |
| Region | Europe |
| Installed Qty | 2 |
| Shipping Width | 4.7 cm |
| Colour | White |
| Shipping Depth | 15.6 cm |
| Shipping Height | 53.7 cm |
| Shipping Width | 4.7 cm |
| Shipping Weight | 860 g |
| Shipping Depth | 15.6 cm |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| Shipping Height | 53.7 cm |
| Shipping Weight | 860 g |
| Localization and Layout | QWERTY English |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Compliant Standards | VCCI, BSMI, GS, FCC, ICES, cULus, EAC, RCM, Ukraine |
| Type | Wireless |
| Type | Mouse - wireless |
| Type | AAA type |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | Keyboard: 42.822 cm x 11.547 cm x 1.806 cm / 430 g Mouse: 6.995 cm x 12.028 cm x 4.139 cm / 90 g |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжичен (2.4 GHz) |
| Тип на превключвателите | Мембранна |
| Подредба | Пълноразмерна |
| Език на клавишите | EN (US) |
| Подсветка | Без подсветка |
| Цвят | Бял |
| Цифров блок | Да |
| Геймърска клавиатура | Не |
| Hot-swap превключватели | Не |
| Подложка за китки | Не |
| Поддръжка на множество устройства | Не |
| Тегло | 0.00кг |
HP 655 Бял Безжичен Комплект Клавиатура и Мишка – Надежден и Ефективен
Изживейте безжичната свобода с комплекта HP 655 в бяло. Създаден за комфорт и продуктивност, този комплект от клавиатура с пълен размер и оптична мишка е идеален за дома или офиса. Надеждната 2.4 GHz безжична връзка осигурява стабилна работа до 10 метра.
Ключови Предимства
- Безжично удобство — 2.4 GHz връзка с plug-and-play USB приемник елиминира заплетените кабели.
- Пълноразмерна клавиатура — Включва цифров блок и функционални клавиши за ефективно въвеждане на данни.
- Комфортен дизайн — Клавиши с нисък профил и ергономична мишка намаляват умората на ръцете при продължителна употреба.
- Дълъг живот на батерията — Дълготрайна работа на батериите минимизира прекъсванията (до 12 месеца за клавиатура, 6 месеца за мишка).
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | 2.4 GHz Безжичен |
| Тип на клавиатурата | Пълноразмерна, Мембранна |
| Брой клавиши | 104 (US оформление) |
| Тип на мишката | Оптична, 3-бутона |
| Резолюция на мишката | 1000 dpi |
| Цвят | Бял |
| Безжичен обхват | До 10 m |
Какво има в кутията
- Безжична клавиатура HP 655
- Безжична мишка HP 655
- USB приемник (съхраняван в мишката)
- 2x AAA батерии (за клавиатурата)
- 1x AA батерия (за мишката)
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













