- HP INC.

Цена
€78 54 / 153 61 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 705 - Mouse - rechargeable - wireless
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
HP 705 - Mouse - rechargeable - wireless
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Device Type | Mouse |
| Marketing Description | Experience seamless navigation with the HP 705 mouse, designed for precision and comfort. This rechargeable wireless mouse offers the freedom to move without being constrained by wires, delivering a clean and clutter-free workspace. With its ergonomic des |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Localisation | English / Europe |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжична (2.4 GHz) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI (DPI) | 1200 |
| Брой бутони (count) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Ориентация за ръка | За двете ръце |
| Честота на отчитане (Hz) | 125 |
| Тегло (g) | 110 |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
| Програмируеми бутони | Не |
| Вертикална / Ергономична | Не |
| Тегло | 0.00кг |
HP 705 Безжична презареждаща се мишка – Комфорт и удобство
Насладете се на безпроблемна работа с безжичната презареждаща се мишка HP 705. Проектирана за ежедневна употреба, тя предлага надеждна безжична връзка, удобна симетрична форма и презареждаща се батерия, която ви спестява постоянното купуване на батерии.
Ключови Предимства
- Презареждаща се батерия — без смяна на батерии, просто зареждайте чрез USB.
- Надеждна 2.4 GHz безжична връзка — без забавяне до 10 метра.
- Ергономичен дизайн — компактен и удобен за продължителна употреба.
- Оптичен сензор — прецизно проследяване върху различни повърхности.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжична (2.4 GHz) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI | 1200 |
| Брой бутони | 3 |
| Цвят | Черен |
| Ориентация за ръка | За двете ръце |
| Геймърска мишка | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Програмируеми бутони | Не |
| Вертикална / Ергономична | Не |
Какво има в кутията
- Мишка HP 705
- Nano USB приемник
- USB кабел за зареждане
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







