- ENERGIZER

Цена
€1 43 / 2 80 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 450 mAh |
| Напрежение (V) | 9 |
| Тип батерия | Цинкова |
| Съвместимо устройство | Играчки |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Безжични мишки и клавиатури |
| Съвместимо устройство | Фенерчета |
| Съвместимо устройство | Смарт домашни устройства |
| Съвместимо устройство | LED светлини |
| Съвместимо устройство | Звънци |
| Съвместимо устройство | R/C играчки |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 4.05 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 12 месеца |
| Тегло | 0.00кг |
Цинкова батерия EVEREADY SHD 9V BP1 ENERGIZER
Надеждно захранване за вашите ежедневни устройства. Батерията Eveready Super Heavy Duty 9V осигурява стабилна работа за димни детектори, играчки и други. Доверено качество на достъпна цена.
Ключови Предимства
- Сигурна мощност — Осигурява постоянно 9V напрежение за широк спектър домашни устройства.
- Дълъг срок на съхранение — Запазва заряда си с години, готовност при нужда.
- Универсална употреба — Подходяща за аларми, дистанционни управления, играчки и други 9V електроника.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | Цинкова |
| Напрежение | 9V |
| Количество | 1 брой |
| Марка | Eveready (Energizer) |
Какво има в кутията
- 1 x батерия Eveready 9V
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





