- BIOSTAR

Цена
€269 82 / 527 72 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Графичен процесор | nVidia GeForce RTX 3060 |
| Графичен процесор | nVidia GeForce RTX 2060 |
| Макс. резолюция | 7680 x 4320 |
| Размери (mm) | 242 x 130 x 44 mm |
| Конектори за захранване | 8-pins |
| Чипсет | nVIDIA |
| Вид охлаждане | Активно |
| Препоръчително захранване | 500W |
| Брой слотове | 2 |
| CUDA ядра | 2176 |
| Честота процесор (MHz) | 1477 MHz |
| Размер на шината (битове) | 256 b |
| Капацитет на паметта | 8 GB |
| Тип на паметта | GDDR6 |
| Слот | PCI Express 3.0 |
| Видео изходи | 1 x HDMI 2.1 |
| Видео изходи | 1 x DisplayPort 1.4 |
| Видео изходи | 1 x DVI-D |
| Други характеристики | DirectX 12 Ultimate |
| Тегло | 1.20кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| GPU чипсет | Nvidia GeForce RTX 2060 Super |
| Размер на паметта | 8 |
| Тип памет | GDDR6 |
| Интерфейс | PCIe 3.0 x16 |
| Консумация (TDP) (W) | 175 |
| Препоръчително захранване (W) | 650 |
| Boost честота (MHz) | 1650 |
| Шина на паметта | 256 |
| Брой вентилатори (count) | 2 |
| HDMI портове (count) | 1 |
| DisplayPort портове (count) | 3 |
| Дължина (mm) | 270 |
| Брой заети слота | Два слота |
| Захранващи конектори | 8-pin |
| Тегло | 1.20кг |
BIOSTAR GeForce RTX 2060 Super 8GB GDDR6 – Мощна графична карта за 1440p игри и още
Потопете се в невероятна визуална реалност с BIOSTAR GeForce RTX 2060 Super. Базирана на архитектурата NVIDIA Turing, тя предлага ray tracing и AI-подобрена графика, идеална за 1440p гейминг и творчески задачи.
Ключови Предимства
- Ray Tracing & AI — Специализирани RT и Tensor ядра за реалистично осветление и DLSS подобрение.
- 8GB GDDR6 Памет — Достатъчно бърза памет за модерни игри и приложения.
- Ефективно охлаждане — Дизайн с два вентилатора поддържа ниски температури при натоварване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| GPU Чипсет | NVIDIA RTX 2060 Super |
| Размер на паметта | 8 GB |
| Тип памет | GDDR6 |
| Интерфейс | PCIe 3.0 x16 |
| Boost честота | 1650 MHz |
| Шина на паметта | 256-bit |
| Консумация (TDP) | 175 W |
| Препоръчително захранване | 650 W |
| Брой вентилатори | 2 |
| HDMI портове | 1 |
| DisplayPort портове | 3 |
| Дължина | 270 mm |
| Брой заети слота | Два слота |
| Захранващи конектори | 8-pin |
Какво има в кутията
- Графична карта BIOSTAR GeForce RTX 2060 Super
- CD с драйвери
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





