- COUGAR GAMING

Цена
€74 76 / 146 22 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Входни конектори за захранване - брой | 1 |
| Входни конектори за захранване - тип | IEC-320 C14 |
| Максимално изходно захранване | 850 W |
| Modular Power Supply | Да |
| Вградени устройства | Power Button |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Gold |
| Efficiency | 91% |
| +5V | 20 A |
| +3.3V | 20 A |
| +12V | 70.8 A (849.6 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 2 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 6 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 3 |
| Външен цвят | Черен |
| Номинален Входящ Ток | 10 A |
| 16-pin PCI Express 5.0 (12VHPWR) Connector | 1 |
| Номинално тегло | 2.4 кг |
| Тегло | 2.75кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 850 |
| Форм фактор | ATX |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Gold |
| Модулност | Напълно модулно |
| PCIe захранващи конектори | 4x 6+2-пинов |
| Размер на вентилатора | 120 |
| SATA конектори (count) | 8 |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Да |
| Дължина (mm) | 160 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 2.75кг |
СCOUGAR GR 850 80+ Gold Напълно Модулно Захранване
Осигурете надеждно и ефективно захранване с COUGAR GR 850, сертифициран с 80+ Gold и напълно модулен дизайн. Това 850W захранване гарантира стабилна производителност за гейминг конфигурации и работни станции, като същевременно намалява излишните кабели за по-добър въздушен поток и по-лесен монтаж.
Ключови Предимства
- 80+ Gold Ефективност — До 90% ефективност намалява разхищението на енергия и оперативните разходи.
- Напълно Модулни Кабели — Свържете само нужните кабели за по-чист и организиран корпус и по-добра вентилация.
- 120mm Изключително Тих Вентилатор — Интелигентно управление с Zero RPM режим за безшумен работен процес при ниски до умерени натоварвания.
- Стабилна Защита — Предпазване от пренапрежение, пренапрежение, претоварване, свръхток, късо съединение и прегряване на ценните ви компоненти.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 850 W |
| Форм Фактор | ATX |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Gold |
| Модулност | Напълно модулно |
| Размер на вентилатора | 120 мм |
| PCIe захранващи конектори | 4x 6+2-пинов |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-пинов |
| SATA конектори | 8 |
| Zero RPM режим | Да |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- COUGAR GR 850 Захранване
- Набор от модулни кабели (включва 24-пинов ATX, 8-пинов CPU, 6+2-пинов PCIe, SATA, Molex)
- Захранващ кабел AC
- Монтажни винтове
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







