Монитор, LG 37G800A-B, 36.5" UltraGear VA Curved, 1ms (GtG), 165Hz, 4000:1, 400cd/m2, 4K UHD (3840x2160), FreeSync, DAS, VRR, HDR 10, DCI-P3 95%, USB-C (PD 65W), AI, HDMI, DisplayPort, Speacers 5W x 2, Height Adjustable,Tilt, Swivel, Black
Цена
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка
  • : 37G800A-B
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
За да осигури честота на опресняване от 165Hz за плавни, кристално ясни визуализации, като същевременно се минимизира размазването от движение.
Потопете се в по-реалистична игра с всеки кадър.
Освен това USB Type-C (PD 65W), вградени двойни високоговорители с мощност 5 W и DTS Headphone:X осигуряват практична свързаност и завладяващ звук за по-голяма използваемост.
Размер на екрана, inch36.5" (94 cm)
Вид на екранаCurved 1000R
Широкоекранен16:9
ТехнологияLED
Smart OS-
Тип на матрицатаVA
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция3840x2160
Разстояние м/у точките, mm0.21042 x 0.21042 mm
Време за реакция, ms1ms
Честота на опресняване, Hz165Hz
Яркост, cd/m2400cd/m2
Статичен контраст4 000:1
Динамичен контраст4 000:1
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияG-Sync compatible
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители5W x2
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMIHDMI
DVI-
Display portDisplayPort
Последователно свързване-
VGA-
USB-CUSB Type-C
USB хъб2 USB
Наклон-9° ~ -13°
Вертикално завъртане-
Регулиране на височина110 mm
Енергиен класG
Консумация, kWh/1000h37 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm81.5 x 28.6 x 53.2 (64.2) cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm100 x 100 mm
Приложениеза бизнеса и за дома
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екрана, inch36.5
Вид на екранаCurved
ШирокоекраненДа
ТехнологияLED
Тип на матрицатаVA
Smart OSНе
Тип на дисплеяAnti-Glare
Тип на дисплеяGlare
Сензорен дисплейНе
Резолюция3840x2160
Време за реакция, ms1
Честота на опресняване, Hz165
Яркост, cd/m2400
Тип синхронизацияG-Sync
ТунерНе
Вградени говорителиДа
Display portДа
HDMIДа
Последователно свързванеНе
DVIНе
USB-CДа
USB хъбДа
VGAНе
НаклонДа
Хоризонтално завъртанеДа
Вертикално завъртанеНе
Регулиране на височинаДа
VESA размер, mmДа
ПодкатегорияMonitors 37"
ЦвятBlack
Web камера, MPНе
Ethernet (RJ-45) портНе
Приложениеза бизнеса и за дома
Енергиен класG
Консумация, kWh/1000h37
АтрибутСтойност
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Честота на опресняване (Hz)165
Време за реакция (ms)1 ms
Съотношение на страните16:9
ИзвитДа
HDR поддръжкаHDR10
Adaptive SyncFreeSync
СвързаностHDMI
СвързаностDisplayPort
СвързаностUSB-C
Вградени високоговорителиДа
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаДа
USB хъбДа
LG 37G800A-B 36.5" UltraGear VA Извит Gaming Монитор
Ключови Предимства
  • 4K UHD резолюция (3840x2160) — Четири пъти повече детайли от Full HD за реалистични изображения.
  • 165Hz честота на опресняване и 1ms GtG — Изключително плавно движение с минимално замъгляване за конкурентни игри.
  • HDR10 & DCI-P3 95% — Ярки цветове и подобрена яркост за HDR съдържание.
  • USB-C с 65W Power Delivery — Свържете лаптопа си и го зареждайте с един кабел.
  • Ергономична стойка — Регулиране на височина, наклон и завъртане за удобно гледане.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана36.5"
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Честота на опресняване165Hz
Време за реакция1ms (GtG)
Яркост400 cd/m²
ИзвитДа (1500R)
HDR поддръжкаHDR10
Цветова гамаDCI-P3 95%
Adaptive SyncFreeSync, VRR
СвързаностHDMI, DisplayPort, USB-C (PD 65W)
СтойкаРегулиране на височина, наклон, завъртане
VESA монтаж100x100 mm