- TENDA

Цена
€39 84 / 77 92 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.tendacn.com/us/product/specification/RX2LPro
Interface
1x 10/ 100/ 1000Mbps WAN port, 3x 10/ 100/ 1000Mbps LAN ports
Wireless
IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz
Frequency
CE: 2.4G: 2412-2472MHz(CH1-CH13), 5G: 5180-5240MHz(CH36-CH64) FCC: 2.4G: 2412-2462MHz(CH1-CH11), 5G: 5150-5250MHz(CH36-CH64), 5725-5850MHz(CH149-CH165)
Data rate
5GHz:1201Mbps, 2.4GHz:300Mbps
Security
WPA2-PSK,WPA3-SAE,WPA3-SAE/WPA2-PSK
Wireless Encryption Disable and Enable
WPS Fast Connection
Protocols
IPv4&IPv6
Certifications
CE, FCC,RoHS
Standarts
IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab
LED indicators
1x LED
Antenna
5x external antennas
Transmission mode
CE:
FCC:
Power supply
Input: AC 100-240V~50/60Hz, Output: DC 12V1A
Temperature
Operating Temperature : 0℃~40℃, Storage Temperature : -40C ~70℃
Humidity
Operating Humidity : 10 %~90% RH non-condensing, Storage Humidity : 5 %~ 90%RH non-condensing
Other
Software
-Internet Connection Type: PPPOE, Dynamic IP, Static IP
-Operating Mode: Wireless Relay Mode (Client+AP)
-Parental Control: Client Filter, Remote Web Management
-DHCP: DHCP Server, DHCP Client List, DHCP Static IP Address Reservation and Assignment
-Virtual Server: Port Forwarding, DMZ Host, UPnP
-Firewall: ICMP Flood Attack Defense, TCP Flood Attack Defense, UDP Flood Attack Defense, Ignore Ping Packet From WAN Port
-DDNS: Support DynDNS, No-ip
-VPN: IPSec Transparent Transmission, PPTP Transparent Transmission, L2TP Transparent Transmission, PPTP VPN Server, PPTP VPN Client, L2TP VPN Client
Dimensions
244x 56x 200mm
Warranty
36 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Standarts | IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab |
| Vendor_url | https://www.tendacn.com/us/product/specification/RX2LPro |
| Frequency | CE: 2.4G: 2412-2472MHz(CH1-CH13), 5G: 5180-5240MHz(CH36-CH64) FCC: 2.4G: 2412-2462MHz(CH1-CH11), 5G: 5150-5250MHz(CH36-CH64), 5725-5850MHz(CH149-CH165) |
| Certifications | CE, FCC,RoHS |
| Wireless | IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz |
| Dimensions | 244x 56x 200mm |
| Warranty | 36 Months |
| Data Rate | 5GHz:1201Mbps, 2.4GHz:300Mbps |
| Security | Wireless Encryption Disable and Enable |
| Security | WPS Fast Connection |
| Security | WPA2-PSK,WPA3-SAE,WPA3-SAE/WPA2-PSK |
| LED indicators | 1x LED |
| Power Supply | Input: AC 100-240V~50/60Hz, Output: DC 12V1A |
| Interface | 1x 10/ 100/ 1000Mbps WAN port, 3x 10/ 100/ 1000Mbps LAN ports |
| Protocols | IPv4&IPv6 |
| Other | Software |
| Other | -Internet Connection Type: PPPOE, Dynamic IP, Static IP |
| Other | -Operating Mode: Wireless Relay Mode (Client+AP) |
| Other | -Parental Control: Client Filter, Remote Web Management |
| Other | -DHCP: DHCP Server, DHCP Client List, DHCP Static IP Address Reservation and Assignment |
| Other | -Virtual Server: Port Forwarding, DMZ Host, UPnP |
| Other | -Firewall: ICMP Flood Attack Defense, TCP Flood Attack Defense, UDP Flood Attack Defense, Ignore Ping Packet From WAN Port |
| Other | -DDNS: Support DynDNS, No-ip |
| Other | -VPN: IPSec Transparent Transmission, PPTP Transparent Transmission, L2TP Transparent Transmission, PPTP VPN Server, PPTP VPN Client, L2TP VPN Client |
| Antenna | 5x external antennas |
| LED Indications | 1x LED |
| Temperature | Operating Temperature : 0℃~40℃, Storage Temperature : -40C ~70℃ |
| Humidity | Operating Humidity : 10 %~90% RH non-condensing, Storage Humidity : 5 %~ 90%RH non-condensing |
| Transmission Mode | CE: <20 dBm (2.4 GHz), <23 dBm (5 GHz) |
| Transmission Mode | FCC: <30 dBm (2.4 GHz), <30 dBm (5 GHz) |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип рутер | Домашен |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Честотни обхвати | Двуобхватен |
| Скорост на WAN порт | 1 Gbps |
| LAN портове (count) | 3 |
| Скорост на LAN портове | 1 Gbps |
| Максимална безжична скорост (Mbps) | 3000 |
| Антени | Външни фиксирани |
| Брой антени (count) | 4 |
| USB портове (count) | 0 |
| VPN поддръжка | Да |
| Поддръжка на Mesh | Да |
| MU-MIMO | Да |
| PoE поддръжка | Няма |
| SIM слот | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Рутер Tenda TX12L PRO AX3000 WiFi 6 — Бърз и надежден интернет
Следващото поколение WiFi 6 с рутер Tenda TX12L PRO осигурява до 3000 Mbps обща скорост за безупречно стриймване, игри и видеоконференции. Благодарение на OFDMA и MU‑MIMO всяко устройство получава необходимата честотна лента без забавяне.
Ключови Предимства
- WiFi 6 технология — До 4 пъти по-бързо от WiFi 5, с по-ниска латентност и по-добра ефективност в натоварени мрежи.
- Покритие за целия дом — Четири регулируеми антени с висок коефициент на усилване и Beamforming осигуряват силен и стабилен сигнал.
- Mesh поддръжка — Лесно разширяване на мрежата с допълнителни Tenda Mesh устройства за покритие без мъртви зони.
- Gigabit портове — Един Gigabit WAN и три Gigabit LAN порта за бързи кабелни връзки към конзоли, компютри и Smart TV.
- Разширена сигурност — Вграден защитна стена, WPA3 криптиране и родителски контрол.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Честотни обхвати | Двуобхватен (2.4 GHz + 5 GHz) |
| Максимална безжична скорост | 3000 Mbps (574 + 2402) |
| Скорост на WAN порт | 1 Gbps |
| LAN портове | 3 x Gigabit |
| Брой антени | 4 (външни фиксирани) |
| MU‑MIMO | Да |
| OFDMA | Да |
| Mesh поддръжка | Да (Tenda Mesh) |
| VPN поддръжка | Да (VPN Pass‑through) |
| Сигурност | WPA3, WPA2, Firewall |
Какво има в кутията
- Рутер Tenda TX12L PRO
- Захранващ адаптер
- Ethernet кабел
- Кратко ръководство за инсталация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










