- SUPER FLOWER

Цена
€106 78 / 208 84 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Форм фактор | ATX |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Входни конектори за захранване - брой | 1 |
| Входни конектори за захранване - тип | IEC-320 C14 |
| Максимално изходно захранване | 1000 W |
| Modular Power Supply | Да |
| Вградени устройства | Power Button |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Gold |
| +5V | 20 A |
| +3.3V | 20 A |
| +12V | 83.3 A (999.6 W) |
| -12V | 0.5 A (6 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 4 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 8 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 4 |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 140 мм |
| Външен цвят | Бял |
| 16-pin PCI Express 5.0 (12VHPWR) Connector | 1 |
| Тегло | 2.80кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 1000 |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Gold |
| Модулност | Напълно модулно |
| PCIe захранващи конектори | 1x 16-пинов (12VHPWR), 4x 6+2-пинов |
| Размер на вентилатора | 140 |
| SATA конектори (count) | 12 |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Да |
| Дължина (mm) | 150 |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 2.80кг |
Super Flower Leadex III Gold 1000W ATX 3.1 80 Plus Gold Напълно модулно захранване
Захранете вашия високопроизводителен компютър със Super Flower Leadex III Gold 1000W. С напълно модулен дизайн и плоски бели кабели, това захранване осигурява изключителна ефективност и стабилна мощност, подкрепено от 7-годишна гаранция.
Ключови Предимства
- Готовност за ATX 3.1 и PCIe 5.0 — Съвместимо с най-новите стандарти, включително 12VHPWR конектор за ново поколение GPU.
- 80 Plus Gold Ефективност — До 90% ефективност намалява топлината и разходите за енергия.
- Напълно модулни плоски бели кабели — Лесно управление на кабелите с чист бял естетически вид.
- 140 мм вентилатор с Zero RPM режим — Тиха работа при ниски натоварвания и ефективно охлаждане при нужда.
- 7-годишна гаранция — Дългосрочна надеждност и спокойствие.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 1000W |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Gold |
| Модулност | Напълно модулно |
| Размер на вентилатора | 140 mm |
| Zero RPM режим | Да |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- Захранващ блок
- Плоски бели модулни кабели
- AC захранващ кабел
- Монтажни винтове
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






