- CORSAIR

Цена
€179 92 / 351 89 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Честота на входа | 47/63 Hz |
| Входни конектори за захранване - брой | 1 |
| Входни конектори за захранване - тип | IEC-320 C14 |
| Максимално изходно захранване | 1000 W |
| Modular Power Supply | Да |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Low noise Manual Fan-speed Control |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Gold |
| Efficiency | 89% |
| +5V | 20 A (120 W) |
| +3.3V | 20 A (120 W) |
| +12V | 83.3 A (1000 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 4 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 12 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 4 |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 140 мм |
| Външен цвят | Черен |
| 24 пинов конектор | 1 |
| Номинален Входящ Ток | 12 A |
| 16-pin PCI Express 5.0 (12VHPWR) Connector | 1 |
| Включени кабели | Захранващ кабел Modular Cables |
| Pack Length (mm) | 308 mm |
| Pack Width (mm) | 214 mm |
| Средно време между повреди | 100000 |
| Pack Height (mm) | 121 mm |
| Включени аксесоари | Документация |
| Номинално тегло | 3.1 кг |
| EAN Code | 840440485056 |
| Тегло | 3.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 1000 |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | Cybenetics Gold |
| Модулност | Напълно модулно |
| PCIe захранващи конектори | 4x 6+2-пинов |
| PCIe захранващи конектори | 1x 16-пинов (12VHPWR) |
| Размер на вентилатора | 140 |
| SATA конектори (count) | 12 |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Да |
| Дължина (mm) | 160 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 3.10кг |
Corsair RM1000x SHIFT 1000W ATX 3.1 Захранване – Cybenetics Gold, Напълно Модулно
Corsair RM1000x SHIFT променя представата за модулни захранвания благодарение на иновативния си дизайн с конектори отстрани, които улесняват кабелния мениджмънт дори в най-стегнатите кутии. С 1000W чиста и стабилна мощност, Cybenetics Gold ефективност и пълна съвместимост с ATX 3.1 и PCIe 5.1, това захранване е идеалният избор за високопроизводителни геймърски и работни станции.
Ключови Предимства
- Странични конектори (SHIFT) – Всички модулни конектори са разположени отстрани за лесен достъп и чисто кабелно окабеляване, намалявайки бъркотията и подобрявайки въздушния поток.
- Готовност за ATX 3.1 и PCIe 5.1 – Включва оригинален 12V-2x6 конектор (12VHPWR) за графични карти от ново поколение с поддръжка на високи преходни пикове на мощността.
- Cybenetics Gold сертификат – Сертифицирано за ефективност и шум, осигуряващо до 90% ефективност при типични натоварвания.
- Напълно модулни кабели – Използвайте само необходимите кабели за чист и организиран корпус; всички кабели са плоски и лесни за окабеляване.
- 140мм PWM вентилатор с Zero RPM режим – Вентилаторът остава изключен при леки натоварвания за безшумна работа и се включва само при нужда.
- 10-годишна гаранция – Създадено да издържи, подкрепено от водещата гаранция на Corsair.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 1000 W |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | Cybenetics Gold |
| Модулност | Напълно модулно |
| PCIe захранващи конектори | 1x 16-пинов (12VHPWR), 4x 6+2-пинов |
| Размер на вентилатора | 140 мм |
| SATA конектори | 12 |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Да |
| Дължина | 160 мм |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Захранване Corsair RM1000x SHIFT
- Комплект модулни кабели (ATX, CPU, PCIe, SATA и др.)
- Захранващ кабел
- Монтажни винтове
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





