- ADATA

Цена
€596 88 / 1167 40 лв
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка


ADATA LANCER BLADE RGB може да се похвали с ниско профилна система за охлаждане, която се вписва идеално в по-малки кутии за персонални компютри, без да пречи на охлаждането на процесора.
Неговите елегантни геометрични линии добавят гъвкавост и визуална привлекателност към всеки дизайн на кутията.Тази памет разполага с вградена IC за управление на захранването (PMIC), която подобрява стабилността на захранването.По-ниското му работно напрежение също прави ADATA LANCER BLADE RGB по-енергийно ефективен от DDR4.С код за коригиране на грешки (ECC) този модул може да коригира грешки автоматично в реално време, за да осигури повишена стабилност и надеждност.DATA LANCER BLADE RGB разполага с RGB осветление, което може да настроите както пожелаете.Изберете от различни ефекти (статичен, дишащ и комета) или синхронизирайте светлините с любимите си песни чрез специалния музикален режим на работа.Софтуерът за контрол на осветлението XPG Prime не само ви позволява да задавате уникални DRAM светлинни ефекти, но можете също да синхронизирате всички поддържани от Prime XPG RGB продукти, за да създадете свои собствени светлинни шоута и да оформите своя собствена Prime екосистема. С поддръжката на Intel XMP 3.0 постигате овърклок лесно, без да се налага да се занимавате с настройките на BIOS.Освен това няма нужда многократно да регулирате и да настройвате параметрите за овърклок.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | DDR5 |
| Обем, GB | 48 GB (2x24GB) |
| Честота, MHz | 6 000 MHz |
| Други | CAS Lantencies: 36-48-48, Operating voltage: 1.4V, Operating temperature: 0°C to 85°C, Storage temperature: -20°C to 65°C |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Памет, тип | DDR5 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Вид | UDIMM |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | DDR5 |
| Обем, GB | 48 |
| Обем, GB | 48 |
| Подкатегория | Памети за настолни компютри |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Подкатегория | Памети за настолни компютри |
| Тегло | 0.12кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип памет | DIMM DDR5 (Desktop) |
| Капацитет | 48 |
| Честота (MHz) | 6000 |
| Форм фактор | DIMM |
| Брой модули | 2 |
| CAS латентност (CL) | 36 |
| Напрежение (V) | 1.35 |
| Поддръжка на ECC | Не |
| Радиатор | Да |
| RGB подсветка | Да |
| XMP/EXPO поддръжка | XMP 3.0 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.12кг |
ADATA LANCER BLADE RGB 48GB (2x24GB) DDR5 6000 MHz CL36 Black
Отключете пълния потенциал на вашата система с ADATA LANCER BLADE RGB 48GB DDR5 памет. С впечатляваща скорост от 6000 MHz и изключително ниска латентност CL36, този двуканален комплект осигурява върхова производителност за игри, създаване на съдържание и интензивна многозадачност. Черният радиатор с персонализирано RGB осветление добавя премиум визия към всяка конфигурация.
Ключови Предимства
- Изключителна Скорост — 6000 MHz DDR5 скорости значително увеличават трансфера на данни, намалявайки времето за зареждане и подобрявайки отзивчивостта на системата.
- Ултра-ниска Латентност — CL36 гарантира бърз достъп до данни, критично за приложения в реално време и игри с висок FPS.
- Зашеметяващо RGB Осветление — Ярко RGB осветление, съвместимо с водещите софтуери за дънни платки, позволява персонализиране на визията.
- Надеждна Производителност — Изградена с премиум чипове и здрав радиатор, тази памет гарантира стабилна работа под натоварване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип памет | DDR5 |
| Капацитет | 48 GB (2 x 24 GB) |
| Честота | 6000 MHz (PC5-48000) |
| CAS латентност | CL36 |
| Форм фактор | DIMM |
| Брой модули | 2 |
| Напрежение | 1.35 V |
| Поддръжка на ECC | Не |
| Радиатор | Да |
| RGB подсветка | Да |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- 2 x 24 GB ADATA LANCER BLADE RGB DDR5 модула памет
- Бързо ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






