- DEEPCOOL

Цена
€50 31 / 98 40 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-CG380-WHAGM3-G
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре140 mm - Отгоре120 mm - Отгоре140 mm - Отзад120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 2 x 120 mm (PWM+ARGB Reverse Blade)Rear: 1 x 120 mm (PWM+ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmSide: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mmPSU Shrouded: 3 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 5
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 176 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Full-view glass panelMesh-wrapped lower chamberPre-installed with two reverse-blade PWM ARGB fans on the side and one standard fan at the rearSupports up to 9 x 120mm fans and offers radiator support up to 360mm on the top
РАЗМЕРИ: 437 x 235 x 451 mm
ТЕГЛО: 6.83 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412765462
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-CG380-WHAGM3-G
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре140 mm - Отгоре120 mm - Отгоре140 mm - Отзад120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 2 x 120 mm (PWM+ARGB Reverse Blade)Rear: 1 x 120 mm (PWM+ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmSide: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mmPSU Shrouded: 3 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 5
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 176 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Full-view glass panelMesh-wrapped lower chamberPre-installed with two reverse-blade PWM ARGB fans on the side and one standard fan at the rearSupports up to 9 x 120mm fans and offers radiator support up to 360mm on the top
РАЗМЕРИ: 437 x 235 x 451 mm
ТЕГЛО: 6.83 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412765462
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-CG380-WHAGM3-G
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре140 mm - Отгоре120 mm - Отгоре140 mm - Отзад120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 2 x 120 mm (PWM+ARGB Reverse Blade)Rear: 1 x 120 mm (PWM+ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmSide: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mmPSU Shrouded: 3 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 5
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 176 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Full-view glass panelMesh-wrapped lower chamberPre-installed with two reverse-blade PWM ARGB fans on the side and one standard fan at the rearSupports up to 9 x 120mm fans and offers radiator support up to 360mm on the top
РАЗМЕРИ: 437 x 235 x 451 mm
ТЕГЛО: 6.83 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412765462
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-CG380-WHAGM3-G
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре140 mm - Отгоре120 mm - Отгоре140 mm - Отзад120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 2 x 120 mm (PWM+ARGB Reverse Blade)Rear: 1 x 120 mm (PWM+ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmSide: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mmPSU Shrouded: 3 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 5
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 176 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Full-view glass panelMesh-wrapped lower chamberPre-installed with two reverse-blade PWM ARGB fans on the side and one standard fan at the rearSupports up to 9 x 120mm fans and offers radiator support up to 360mm on the top
РАЗМЕРИ: 437 x 235 x 451 mm
ТЕГЛО: 6.83 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412765462
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отзад |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 140 mm - Отзад |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отстрани |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отстрани |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 140 mm - Отгоре |
| RGB | Да |
| RGB | Addressable |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm (PWM+ARGB) |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 2 x 120 mm (PWM+ARGB Reverse Blade) |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 5 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 176 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 410 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Full-view glass panel |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Mesh-wrapped lower chamber |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Pre-installed with two reverse-blade PWM ARGB fans on the side and one standard fan at the rear |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Supports up to 9Ч120mm fans and offers radiator support up to 360mm on the top |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Supports up to 9 x 120mm fans and offers radiator support up to 360mm on the top |
| РАЗМЕРИ | 437 x 235 x 451 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 2 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | PSU Shrouded: 3 x 120 mm |
| ТЕГЛО | 6.83 kg |
| Тегло | 8.07кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Бял |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 330 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 160 |
| Включени вентилатори (count) | 3 |
| Предни USB портове | USB-C |
| Предни USB портове | USB-A |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | До 240мм |
| Поддръжка на радиатор | До 120мм |
| Поддръжка на радиатор | До 360мм |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 6.5 |
| Тегло | 8.07кг |
Кутия DeepCool CG380 Бяла Mid-Tower с 3 предварително инсталирани ARGB вентилатора и USB-C
Насладете се на отличен въздушен поток и зашеметяващ дизайн с бялата кутия DeepCool CG380. Тя включва три предварително монтирани 120mm ARGB вентилатора, страничен панел от закалено стъкло и преден USB-C порт, което я прави идеален избор за модерен компютър.
Ключови Предимства
- Ярка ARGB подсветка — Три предварително инсталирани 120mm ARGB вентилатора осигуряват живи и персонализирани светлинни ефекти, съвместими с водещите софтуери за синхронизация на дънни платки.
- Висока производителност на въздушния поток — Предният панел от мрежа и обилната вентилация гарантират оптимален въздушен поток, като поддържат компонентите хладни дори при натоварване.
- Модерни предни портове — Включва USB-C 3.0 порт за бърз трансфер на данни и зареждане, както и два USB-A порта и аудио жак.
- Просторен интериор — Поддържа ATX дънни платки, графични карти с дължина до 330 mm и процесорни охладители с височина до 160 mm, предоставяйки достатъчно място за високопроизводителен хардуер.
- Панел от закалено стъкло — Покажете своята конфигурация чрез чист и устойчив на надраскване страничен прозорец от закалено стъкло.
Технически Спецификации
| Спецификация | Детайли |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддръжка на дънна платка | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Бял |
| Включени вентилатори | 3 x 120mm ARGB |
| Предни USB портове | 1 x USB-C 3.0, 2 x USB-A 3.0 |
| Макс. дължина на GPU | 330 mm |
| Макс. височина на CPU охладител | 160 mm |
| Форм фактор на захранване | ATX (долно разположение) |
| 2.5" слотове за дискове | 2 |
| 3.5" слотове за дискове | 2 |
| RGB подсветка | Да (ARGB) |
Какво има в кутията
- Кутия DeepCool CG380 Бяла
- 3 x 120mm ARGB вентилатора (предварително монтирани)
- Комплект аксесоари (винтове, кабели и др.)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.















