- DEEPCOOL

Цена
€50 02 / 97 83 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-CG380-BKAGM3-G
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре140 mm - Отгоре120 mm - Отгоре140 mm - Отзад120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 2 x 120 mm (PWM+ARGB Reverse Blade)Rear: 1 x 120 mm (PWM+ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmSide: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mmPSU Shrouded: 3 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 5
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 176 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Full-view glass panelMesh-wrapped lower chamberPre-installed with two reverse-blade PWM ARGB fans on the side and one standard fan at the rearSupports up to 9 x 120mm fans and offers radiator support up to 360mm on the top
РАЗМЕРИ: 437 x 235 x 451 mm
ТЕГЛО: 6.83 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412765455
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-CG380-BKAGM3-G
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре140 mm - Отгоре120 mm - Отгоре140 mm - Отзад120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 2 x 120 mm (PWM+ARGB Reverse Blade)Rear: 1 x 120 mm (PWM+ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmSide: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mmPSU Shrouded: 3 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 5
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 176 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Full-view glass panelMesh-wrapped lower chamberPre-installed with two reverse-blade PWM ARGB fans on the side and one standard fan at the rearSupports up to 9 x 120mm fans and offers radiator support up to 360mm on the top
РАЗМЕРИ: 437 x 235 x 451 mm
ТЕГЛО: 6.83 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412765455
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-CG380-BKAGM3-G
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре140 mm - Отгоре120 mm - Отгоре140 mm - Отзад120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 2 x 120 mm (PWM+ARGB Reverse Blade)Rear: 1 x 120 mm (PWM+ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmSide: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mmPSU Shrouded: 3 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 5
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 176 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Full-view glass panelMesh-wrapped lower chamberPre-installed with two reverse-blade PWM ARGB fans on the side and one standard fan at the rearSupports up to 9 x 120mm fans and offers radiator support up to 360mm on the top
РАЗМЕРИ: 437 x 235 x 451 mm
ТЕГЛО: 6.83 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412765455
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-CG380-BKAGM3-G
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре140 mm - Отгоре120 mm - Отгоре140 mm - Отзад120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 2 x 120 mm (PWM+ARGB Reverse Blade)Rear: 1 x 120 mm (PWM+ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmSide: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mmPSU Shrouded: 3 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 5
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 176 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Full-view glass panelMesh-wrapped lower chamberPre-installed with two reverse-blade PWM ARGB fans on the side and one standard fan at the rearSupports up to 9 x 120mm fans and offers radiator support up to 360mm on the top
РАЗМЕРИ: 437 x 235 x 451 mm
ТЕГЛО: 6.83 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412765455
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отзад |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 140 mm - Отзад |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отстрани |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отстрани |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 140 mm - Отгоре |
| RGB | Да |
| RGB | Addressable |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm (PWM+ARGB) |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 2 x 120 mm (PWM+ARGB Reverse Blade) |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 5 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 176 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 410 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Full-view glass panel |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Mesh-wrapped lower chamber |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Pre-installed with two reverse-blade PWM ARGB fans on the side and one standard fan at the rear |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Supports up to 9Ч120mm fans and offers radiator support up to 360mm on the top |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Supports up to 9 x 120mm fans and offers radiator support up to 360mm on the top |
| РАЗМЕРИ | 437 x 235 x 451 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 2 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | PSU Shrouded: 3 x 120 mm |
| ТЕГЛО | 6.83 kg |
| Тегло | 8.07кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 330 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 160 |
| Включени вентилатори (count) | 3 |
| Предни USB портове | USB-C |
| Предни USB портове | USB-A |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | До 120mm |
| Поддръжка на радиатор | До 240mm |
| Поддръжка на радиатор | До 360mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 5.0 кг |
| Тегло | 8.07кг |
DeepCool CG380 3F Mid Tower Кутия с 3 ARGB вентилатора и USB-C
Насладете се на отличен въздушен поток и зашеметяващо RGB осветление с DeepCool CG380 3F. Тази mid tower кутия идва с три предварително инсталирани ARGB вентилатора и мрежест преден панел за оптимално охлаждане. Включеният USB-C порт осигурява бърз трансфер на данни и модерна свързаност.
Ключови Предимства
- Три ARGB вентилатора — Три ARGB вентилатора са предварително инсталирани, осигурявайки отличен въздушен поток и персонализирани светлинни ефекти веднага след разопаковане.
- USB-C свързаност — Предният USB-C порт предлага високоскоростен трансфер на данни и удобна връзка за модерни устройства.
- Страничен панел от закалено стъкло — Покажете своята конфигурация със сигурен панел от закалено стъкло, който подчертава компонентите и RGB настройката.
- Отлична поддръжка на охлаждане — Поддържа радиатори до 360mm отпред и 240mm отгоре, както и 120mm отзад за гъвкави охлаждащи конфигурации.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани дънни платки | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU | 330 mm |
| Максимална височина на CPU охладител | 160 mm |
| Включени вентилатори | 3 x 120mm ARGB |
| Предни USB портове | USB-C, 2x USB-A |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове | 2 |
| 3.5" слотове за дискове | 2 |
| Поддръжка на радиатор (отпред) | 120/140/240/280/360mm |
| Поддръжка на радиатор (отгоре) | 120/140/240mm |
| Поддръжка на радиатор (отзад) | 120mm |
Какво има в кутията
- DeepCool CG380 3F Кутия
- Ръководство за потребителя
- Комплект аксесоари (винтове, кабелни връзки)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.















