- Gamemax

Цена
€142 91 / 279 51 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: GameMax
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: 2155-1000R0002
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1000 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS PLATINUMCybenetics PlatinumCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 92%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
ПОДСВЕТКА: Addressable
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 4SATA x 8Molex x 3Floppy connectorRGB Addressable +5V4+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 160 x 86 mm
ДРУГИ: 100% Japanese capacitors rated for up to 105CMatrix-arranged solid capacitors reduce ripple and noise for cleaner and more stable power deliveryThick cables with 11A gold-plated alloy terminalsThe bold and stylish design enhances the aesthetic appeal of your build while delivering top-tier functionalitySupports ATX3.1 and PCIe5.1 standards with a native 12V-2x6 connector
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 6931858754019
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: 2155-1000R0002
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1000 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS PLATINUMCybenetics PlatinumCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 92%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
ПОДСВЕТКА: Addressable
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 4SATA x 8Molex x 3Floppy connectorRGB Addressable +5V4+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 160 x 86 mm
ДРУГИ: 100% Japanese capacitors rated for up to 105CMatrix-arranged solid capacitors reduce ripple and noise for cleaner and more stable power deliveryThick cables with 11A gold-plated alloy terminalsThe bold and stylish design enhances the aesthetic appeal of your build while delivering top-tier functionalitySupports ATX3.1 and PCIe5.1 standards with a native 12V-2x6 connector
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 6931858754019
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: GameMax
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: 2155-1000R0002
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1000 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS PLATINUMCybenetics PlatinumCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 92%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
ПОДСВЕТКА: Addressable
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 4SATA x 8Molex x 3Floppy connectorRGB Addressable +5V4+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 160 x 86 mm
ДРУГИ: 100% Japanese capacitors rated for up to 105CMatrix-arranged solid capacitors reduce ripple and noise for cleaner and more stable power deliveryThick cables with 11A gold-plated alloy terminalsThe bold and stylish design enhances the aesthetic appeal of your build while delivering top-tier functionalitySupports ATX3.1 and PCIe5.1 standards with a native 12V-2x6 connector
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 6931858754019
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: 2155-1000R0002
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1000 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS PLATINUMCybenetics PlatinumCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 92%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
ПОДСВЕТКА: Addressable
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 4SATA x 8Molex x 3Floppy connectorRGB Addressable +5V4+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 160 x 86 mm
ДРУГИ: 100% Japanese capacitors rated for up to 105CMatrix-arranged solid capacitors reduce ripple and noise for cleaner and more stable power deliveryThick cables with 11A gold-plated alloy terminalsThe bold and stylish design enhances the aesthetic appeal of your build while delivering top-tier functionalitySupports ATX3.1 and PCIe5.1 standards with a native 12V-2x6 connector
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 6931858754019
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 1000 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| КОНЕКТОРИ | 4+4 Pin ATX/EPS x 2 |
| КОНЕКТОРИ | 20+4 Pin ATX x 1 |
| КОНЕКТОРИ | Floppy connector |
| КОНЕКТОРИ | Molex x 3 |
| КОНЕКТОРИ | SATA x 8 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 4 |
| КОНЕКТОРИ | RGB Addressable +5V |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 135 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 150 x 160 x 86 mm |
| ДРУГИ | 100% Japanese capacitors rated for up to 105C |
| ДРУГИ | Matrix-arranged solid capacitors reduce ripple and noise for cleaner and more stable power delivery |
| ДРУГИ | Supports ATX3.1 and PCIe5.1 standards with a native 12V-2x6 connector |
| ДРУГИ | The bold and stylish design enhances the aesthetic appeal of your build while delivering top-tier functionality |
| ДРУГИ | Thick cables with 11A gold-plated alloy terminals |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 92% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| ПОДСВЕТКА | Addressable |
| Сертификати | CE |
| Сертификати | 80PLUS PLATINUM |
| Сертификати | Cybenetics Platinum |
| Тегло | 3.57кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 1000 |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Platinum |
| Модулност | Напълно модулно |
| PCIe захранващи конектори | 4x 6+2-пинов |
| PCIe захранващи конектори | 1x 16-пинов (12VHPWR) |
| Размер на вентилатора | 135 |
| SATA конектори (count) | 8 |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Да |
| Дължина (mm) | 160 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 3.57кг |
Gamemax Lion Core 1000P 1000W ATX 3.1 Platinum, напълно модулно захранване
Изживейте безупречна мощност с Gamemax Lion Core 1000P. Проектирано за високопроизводителни гейминг и работни станции, това 1000W захранване осигурява 80 PLUS Platinum ефективност и напълно модулни кабели за чист монтаж. С вградена поддръжка на ATX 3.1 стандарт и 12VHPWR конектор, то е готово за следващото поколение графични карти.
Ключови Предимства
- 80 PLUS Platinum Ефективност — До 92% ефективност намалява топлината и спестява енергия.
- Напълно Модулни Кабели — Свържете само нужните кабели за чист и организиран корпус.
- Вграден 12VHPWR Конектор — Директна поддръжка на модерни видеокарти без адаптери.
- Тиха Работа — Умно управление на вентилатора с Zero RPM режим за почти безшумна работа при ниско натоварване.
- DC-DC Технология — Стабилно и надеждно захранване с нисък шум.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 1000 W |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | 80 PLUS Platinum |
| Модулност | Напълно модулно |
| PCIe конектори | 1x 12VHPWR, 4x 6+2-пинов |
| CPU конектори | 2x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Да |
| Защитни функции | OVP, UVP, OCP, OPP, SCP |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Gamemax Lion Core 1000P захранване
- AC захранващ кабел
- Комплект модулни кабели (включително 12VHPWR)
- Монтажни винтове
- Кабелни връзки
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














