- TP-Link

Цена
€102 00 / 199 49 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип сензор | CMOS |
| Максимална видео резолюция | 2K QHD |
| Стабилизация на образа | Цифрова |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Не |
| Тъч екран | Не |
| Тип карта памет | microSD |
| Тегло (g) | 600 г |
| Живот на батерията (min) | 480 мин |
| Вход за микрофон | Не |
| Тегло | 0.50кг |
TP-Link Tapo C615F KIT – Соларна охранителна камера с 2K резолюция
Осигурете си денонощно спокойствие с TP-Link Tapo C615F KIT – безжична външна камера, захранвана изцяло от слънцето. 2K QHD резолюцията улавя детайлни образи, а интелигентното откриване на движение и нощното виждане пазят дома ви денонощно.
Ключови Предимства
- Соларно захранване — Вграденият соларен панел поддържа батерията заредена, без нужда от често презареждане.
- 2K QHD качество — Резолюция 2560x1440 за остри изображения и видеа.
- Безжичен монтаж — Напълно безжичен дизайн за лесно и гъвкаво поставяне.
- Умни известия — Получавайте сигнали на телефона при засичане на движение.
- Устойчива на атмосферни влияния — IP66 защита от дъжд и прах.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Максимална видео резолюция | 2K QHD (2560x1440) |
| Зрително поле | 360° панорама / 130° наклон |
| Нощно виждане | До 9 метра |
| Съхранение | microSD карта (до 256 GB) |
| Свързаност | Wi-Fi 2.4 GHz |
| Захранване | Соларен панел + акумулаторна батерия |
| Клас на защита | IP66 |
Какво има в кутията
- Камера Tapo C615F
- Соларен панел с кабел
- Комплект за монтаж
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.















