- HAMA

Технически характеристики:
Индукционно зарядно с магнитно позициониране
USB-C
Qi2 (обратно съвместим с Qi)
Apple MagSafe устройства
Hama калъфи с магнитен пръстен
Всички Qi2 съвместими смартфони
Qi устройства (без магнитно центриране)
15 W (Wireless Fast Charge)
Wireless Fast Charge (бързо безжично зареждане)
Вход:
5V / 3A
9V / 2.22A
Входно напрежение:
5 – 9 V
Защити:
Overcharge protection (защита от презареждане)
Overvoltage protection (защита от пренапрежение)
Short-circuit protection (защита от късо съединение)
Foreign object detection (разпознаване на чуждо тяло)
Специални характеристики:
Вграден магнитен пръстен за прецизно подравняване
Автоматично разпознаване на устройството
Оптимизиран процес на зареждане за щадене на батерията
Работи през магнитно съвместим калъф
Захранване през вграден (recessed) USB-C порт
Алуминиев корпус с премиум изработка
Материал:
Алуминий (метален корпус)
Размери:
Диаметър: 60 mm
Височина: 12.05 mm
Технически характеристики:
Индукционно зарядно с магнитно позициониране
USB-C
Qi2 (обратно съвместим с Qi)
-
Apple MagSafe устройства
-
Hama калъфи с магнитен пръстен
-
Всички Qi2 съвместими смартфони
-
Qi устройства (без магнитно центриране)
15 W (Wireless Fast Charge)
Wireless Fast Charge (бързо безжично зареждане)
Вход:
-
5V / 3A
-
9V / 2.22A
Входно напрежение:
5 – 9 V
Защити:
-
Overcharge protection (защита от презареждане)
-
Overvoltage protection (защита от пренапрежение)
-
Short-circuit protection (защита от късо съединение)
-
Foreign object detection (разпознаване на чуждо тяло)
Специални характеристики:
-
Вграден магнитен пръстен за прецизно подравняване
-
Автоматично разпознаване на устройството
-
Оптимизиран процес на зареждане за щадене на батерията
-
Работи през магнитно съвместим калъф
-
Захранване през вграден (recessed) USB-C порт
-
Алуминиев корпус с премиум изработка
Материал:
Алуминий (метален корпус)
Размери:
-
Диаметър: 60 mm
-
Височина: 12.05 mm
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Безжично зарядно устройство |
| Тип аксесоар | Безжично зарядно устройство |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Съвместими телефони | Универсален |
| Съвместими телефони | Универсален |
| Свързаност | Wireless |
| Свързаност | Wireless |
| Цвят | Черен |
| Изход | 15W |
| Изход | 15W |
| Захранване | 5V/3A; 9V/2.22A; 12V/1.67A |
| Захранване | 5V/3A; 9V/2.22A; 12V/1.67A |
| Цвят | Черен |
| Други | Автоматично разпознаване на свързаното у-во. |
| Други | Автоматично разпознаване на свързаното у-во. |
| Тегло | 0.12кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Безжично зарядно |
| Изходна мощност (W) | 15 |
| Изходен конектор | Wireless Qi |
| Брой изходи (count) | 1 |
| Цвят | Черен |
| Бързо зареждане | Да |
| Стандарт за бързо зареждане | Qi2 |
| Вграден кабел | Не |
| Едновременно зареждане | Не |
| Дисплей | Не |
| Тегло | 0.12кг |
Hama Безжично Qi2 зарядно устройство, 15 W – Бързо и ефективно зареждане
Изживейте новото поколение безжично зареждане с Hama Qi2 зарядното. С мощност от 15 W то осигурява бързо зареждане за съвместими смартфони, включително iPhone и Android устройства. Магнитното подравняване гарантира перфектен контакт всеки път, намалявайки загубата на енергия и отделянето на топлина.
Ключови Предимства
- Бързо зареждане 15 W – Зареждайте устройствата си бързо с до 15 W, значително по-бързо от стандартните безжични зарядни.
- Qi2 стандарт – Най-новата Qi2 технология с магнитно подравняване осигурява оптимална ефективност на зареждане и съвместимост с MagSafe калъфи.
- Тънък и компактен дизайн – Елегантното нископрофилно зарядно се вписва идеално на бюрото, нощното шкафче или в чантата ви.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Безжично зарядно |
| Изходна мощност | 15 W |
| Изходен конектор | Wireless Qi |
| Брой изходи | 1 |
| Цвят | Черен |
| Бързо зареждане | Да |
| Стандарт за бързо зареждане | Qi2 |
| Вграден кабел | Не |
| Едновременно зареждане | Не |
| Дисплей | Не |
Какво има в кутията
- Hama Безжично Qi2 зарядно
- USB-A към USB-C кабел
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.



























