- ORICO

Цена
€26 88 / 52 57 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Orico
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PW11-6PCR-GY-EP
ТИП: Type-C Docking Station
КОНЕКТОР 1: USB 3.1 Type-CМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMI x 1USB 3.1 Type-CUSB 3.0 x 2USB-C (PD100W) x 1LAN RJ45 1Gbps
ДЪЛЖИНА: 0.2 m
ЦВЯТ: Сребрист
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: 4K 2160p @ 60 Hz
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 1000 Mb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: PD100W x 1HDMI x 1 (4K@60Hz)Gigabit LAN port x 1USB-A x 2 (5Gbps)USB-C x 1 (5Gbps)
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6941788814707
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PW11-6PCR-GY-EP
ТИП: Type-C Docking Station
КОНЕКТОР 1: USB 3.1 Type-CМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMI x 1USB 3.1 Type-CUSB 3.0 x 2USB-C (PD100W) x 1LAN RJ45 1Gbps
ДЪЛЖИНА: 0.2 m
ЦВЯТ: Сребрист
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: 4K 2160p @ 60 Hz
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 1000 Mb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: PD100W x 1HDMI x 1 (4K@60Hz)Gigabit LAN port x 1USB-A x 2 (5Gbps)USB-C x 1 (5Gbps)
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6941788814707
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Orico
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PW11-6PCR-GY-EP
ТИП: Type-C Docking Station
КОНЕКТОР 1: USB 3.1 Type-CМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMI x 1USB 3.1 Type-CUSB 3.0 x 2USB-C (PD100W) x 1LAN RJ45 1Gbps
ДЪЛЖИНА: 0.2 m
ЦВЯТ: Сребрист
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: 4K 2160p @ 60 Hz
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 1000 Mb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: PD100W x 1HDMI x 1 (4K@60Hz)Gigabit LAN port x 1USB-A x 2 (5Gbps)USB-C x 1 (5Gbps)
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6941788814707
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PW11-6PCR-GY-EP
ТИП: Type-C Docking Station
КОНЕКТОР 1: USB 3.1 Type-CМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMI x 1USB 3.1 Type-CUSB 3.0 x 2USB-C (PD100W) x 1LAN RJ45 1Gbps
ДЪЛЖИНА: 0.2 m
ЦВЯТ: Сребрист
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: 4K 2160p @ 60 Hz
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 1000 Mb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: PD100W x 1HDMI x 1 (4K@60Hz)Gigabit LAN port x 1USB-A x 2 (5Gbps)USB-C x 1 (5Gbps)
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6941788814707
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Type-C Docking Station |
| КОНЕКТОР 1 | USB 3.1 Type-C |
| КОНЕКТОР 1 | Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | USB 3.0 x 2 |
| КОНЕКТОР 2 | USB 3.1 Type-C |
| КОНЕКТОР 2 | LAN RJ45 1Gbps |
| КОНЕКТОР 2 | HDMI x 1 |
| КОНЕКТОР 2 | USB-C (PD100W) x 1 |
| ДЪЛЖИНА | 0.2 m |
| ЦВЯТ | Сребрист |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Gigabit LAN port x 1 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | HDMI x 1 (4K@60Hz) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | PD100W x 1 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | USB-A x 2 (5Gbps) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | USB-C x 1 (5Gbps) |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | 4K 2160p @ 60 Hz |
| СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ | 1000 Mb/s |
| Тегло | 0.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка към компютър | USB-C |
| Максимум външни дисплеи (count) | 1 |
| Максимална резолюция на дисплея | 4K @ 30Hz |
| Power Delivery (W) | 100 |
| Видео изходи | HDMI |
| Ethernet | Gigabit |
| USB-A портове (count) | 2 |
| USB-C портове (count) | 2 |
| Четец за карти | Не |
| Аудио изход | Не |
| Цвят | Сив |
| Външен захранващ адаптер | Да |
| Тегло | 0.10кг |
Orico PW11-6PCR-GY-EP USB-C Докинг Станция – Разширете свързаността си
Превърнете лаптопа си с Orico PW11-6PCR-GY-EP, 6-в-1 USB-C докинг станция, която добавя основни портове като HDMI, USB-A, USB-C и Gigabit Ethernet. Със 100W Power Delivery тя зарежда лаптопа ви, докато осигурява безпроблемен трансфер на данни и видео с висока разделителна способност.
Ключови Предимства
- 100W Power Delivery – Поддържайте лаптопа си зареден с максимална скорост чрез един USB-C кабел.
- Стабилна кабелна мрежа – Gigabit Ethernet портът гарантира бърза и надеждна интернет връзка.
- Разширете дисплеите си – HDMI изходът поддържа до 4K резолюция за ясна визуализация.
- Бърз трансфер на данни – Двойните USB 3.0 портове осигуряват до 5Gbps за бърз достъп до файлове.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка към компютър | USB-C |
| Видео изход | 1x HDMI (до 4K@30Hz) |
| USB-A портове | 2x USB 3.0 (5Gbps) |
| USB-C портове | 2x USB-C (1x данни, 1x PD 100W) |
| Ethernet | 1x Gigabit RJ45 |
| Power Delivery | 100W |
| Цвят | Сив |
Какво има в кутията
- Orico PW11-6PCR-GY-EP Докинг Станция
- Захранващ адаптер
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






















