- ASUS

MAX Gaming LC 360 ARGB LCD White Edition е всичко‑в‑едно водно охлаждане за процесор с висока ефективност, ярък 2.4" IPS екран, предварително инсталирани ARGB вентилатори и Aura осветление.
- Мощна помпа, която осигурява стабилна охлаждаща производителност, висок дебит и ниско съпротивление
- 2.4" IPS LCD екран, който поддържа персонализирани анимирани GIF файлове или показва в реално време честота, напрежение, температура или скорост на вентилаторите
- Предварително монтирани ARGB вентилатори с последователно свързване (daisy‑chain), които осигуряват висок въздушен поток и статично налягане при нисък шум
- Интуитивен софтуер с инструменти за управление на съдържанието на LCD екрана
MAX Gaming LC 360 ARGB LCD White Edition е всичко‑в‑едно водно охлаждане за процесор с висока ефективност, ярък 2.4" IPS екран, предварително инсталирани ARGB вентилатори и Aura осветление.
- Мощна помпа, която осигурява стабилна охлаждаща производителност, висок дебит и ниско съпротивление
- 2.4" IPS LCD екран, който поддържа персонализирани анимирани GIF файлове или показва в реално време честота, напрежение, температура или скорост на вентилаторите
- Предварително монтирани ARGB вентилатори с последователно свързване (daisy‑chain), които осигуряват висок въздушен поток и статично налягане при нисък шум
- Интуитивен софтуер с инструменти за управление на съдържанието на LCD екрана
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Скорост на въртене | 0 - 2500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 70.88 CFM |
| Ниво на шум | 35.5 dBA |
| Размери (mm) | Радиатор: 394 x 120 x 27 mm |
| Тип охлаждане | Въздух |
| Тип охлаждане | Течност |
| Конектор | 4-Pin (PWM) |
| Скорост на помпата | 2600 - 3400 +/- 10% RPM |
| Размери Вентилатор | 120 x 120 x 28.8 mm |
| Дисплей | 2.4" Full Color IPS LCD |
| Съвместими сокети | AM4 |
| Съвместими сокети | AM5 |
| Съвместими сокети | 1700 |
| Съвместими сокети | 1851 |
| Тегло | 4.24кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Водно охлаждане |
| Поддържани сокети | LGA1700 |
| Поддържани сокети | LGA1200 |
| Поддържани сокети | AM5 |
| Поддържани сокети | AM4 |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори (count) | 3 |
| Височина (mm) | 27 |
| TDP (W) | 350 |
| Термотръби (count) | 0 |
| RGB подсветка | ARGB |
| Максимална скорост на вентилатор (RPM) | 2500 |
| Ниво на шум (dBA) | 37.6 dBA |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 4.24кг |
Охладител за процесор ASUS MAX Gaming LC 360 ARGB LCD White Edition
Изживейте върховно охлаждане и персонализация с ASUS MAX Gaming LC 360 ARGB LCD White Edition. Този комбиниран воден охладител съчетава високоефективен 360mm радиатор, три ARGB вентилатора и зашеметяващ LCD дисплей на помпата за мониторинг на системата в реално време и персонализирани визуализации.
Ключови Предимства
- ARGB осветление — Синхронизирайте с ASUS Aura Sync за зашеметяващи светлинни ефекти, които допълват вашата конфигурация.
- LCD дисплей — Персонализирайте капачката на помпата с температури в реално време, честоти или дори лични изображения и GIF-ове.
- Високоефективно охлаждане — 360mm радиатор с три 120mm вентилатора осигурява ефективно отвеждане на топлината дори за най-напрегнатите процесори.
- Бяло издание — Чистият бял дизайн перфектно подхожда на компютри с бяла тематика.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Водно охлаждане (All-in-One) |
| Размер на радиатор | 360mm |
| Размер на вентилатор | 120mm |
| Брой вентилатори | 3 |
| RGB подсветка | ARGB |
| Цвят | Бял |
| Поддържани сокети | LGA1700, LGA1200, AM5, AM4 |
Какво има в кутията
- Помпен модул с радиатор
- 3 x 120mm ARGB вентилатора
- Монтажни комплекти за Intel и AMD сокети
- Термопаста
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













