- ASUS

Цена
€119 51 / 233 74 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
MAX Gaming LC 360 ARGB LCD е всичко‑в‑едно водно охлаждане за процесор с висока ефективност, ярък 2.4" IPS екран, предварително инсталирани ARGB вентилатори и Aura осветление.
- Мощна помпа, която осигурява стабилна охлаждаща производителност, висок дебит и ниско съпротивление
- 2.4" IPS LCD екран, който поддържа персонализирани анимирани GIF файлове или показва в реално време честота, напрежение, температура или скорост на вентилаторите
- Предварително монтирани ARGB вентилатори с последователно свързване (daisy‑chain), които осигуряват висок въздушен поток и статично налягане при нисък шум
- Интуитивен софтуер с инструменти за управление на съдържанието на LCD екрана
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
MAX Gaming LC 360 ARGB LCD е всичко‑в‑едно водно охлаждане за процесор с висока ефективност, ярък 2.4" IPS екран, предварително инсталирани ARGB вентилатори и Aura осветление.
- Мощна помпа, която осигурява стабилна охлаждаща производителност, висок дебит и ниско съпротивление
- 2.4" IPS LCD екран, който поддържа персонализирани анимирани GIF файлове или показва в реално време честота, напрежение, температура или скорост на вентилаторите
- Предварително монтирани ARGB вентилатори с последователно свързване (daisy‑chain), които осигуряват висок въздушен поток и статично налягане при нисък шум
- Интуитивен софтуер с инструменти за управление на съдържанието на LCD екрана
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Скорост на въртене | 0 - 2500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 70.88 CFM |
| Ниво на шум | 35.5 dBA |
| Размери (mm) | Радиатор: 394 x 120 x 27 mm |
| Тип охлаждане | Въздух |
| Тип охлаждане | Течност |
| Конектор | 4-Pin (PWM) |
| Скорост на помпата | 2600 - 3400 +/- 10% RPM |
| Размери Вентилатор | 120 x 120 x 28.8 mm |
| Дисплей | 2.4" Full Color IPS LCD |
| Съвместими сокети | AM4 |
| Съвместими сокети | AM5 |
| Съвместими сокети | 1700 |
| Съвместими сокети | 1851 |
| Тегло | 4.24кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Водно охлаждане |
| Поддържани сокети | LGA1700 |
| Поддържани сокети | LGA1200 |
| Поддържани сокети | AM5 |
| Поддържани сокети | AM4 |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори (count) | 3 |
| Височина (mm) | 27 |
| TDP (W) | 350 |
| RGB подсветка | ARGB |
| Максимална скорост на вентилатор (RPM) | 2400 |
| Ниво на шум (dBA) | 36.4 dBA |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 4.24кг |
ASUS MAX Gaming LC 360 ARGB LCD – Върховно водно охлаждане с персонализиран LCD дисплей
Подобрете вашата гейминг система с ASUS MAX Gaming LC 360 ARGB LCD, високопроизводителен 360-милиметров воден охладител с 2.1-инчов персонализиран LCD екран. Съчетайте зашеметяващ външен вид с изключителна термична ефективност, за да поддържате процесора си хладен дори при максимално натоварване.
Ключови Предимства
- Персонализиран LCD дисплей — Показвайте системна статистика, анимации или лични изображения на екрана на помпата.
- Три 120 mm ARGB вентилатора — Предварително монтирани вентилатори с високо статично налягане и адресируема RGB подсветка за тихо и ефективно охлаждане.
- Широка съвместимост — Поддържа Intel LGA1700, LGA1200 и AMD AM5, AM4 гнезда, готов за най-новите процесори.
- 360 mm радиатор — Голямата повърхност осигурява отлично разсейване на топлината, подходяща за процесори с висок TDP.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Водно охлаждане |
| Поддържани сокети | LGA1700, LGA1200, AM5, AM4 |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори | 3 |
| RGB подсветка | ARGB |
| Максимална скорост на вентилатор | 2400 RPM |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- ASUS MAX Gaming LC 360 ARGB LCD воден охладител
- 3x 120 mm ARGB вентилатора (предварително монтирани)
- Комплект за монтаж за Intel и AMD
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.















