Samsung Hotel TV HG50U800 50" 4K UHD LED Smart TV
Ключови Предимства
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана | 50" |
| Технология на дисплея | LED |
| Резолюция | 4K UHD (3840x2160) |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Smart TV | Да (Tizen) |
| HDR поддръжка | HDR10+, HLG |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Да |
| HDMI портове | 3 |
| USB портове | 2 |
| VESA монтаж | 200x200 mm |