- HP

Цена
€406 79 / 795 61 лв
с ДДС
В Наличност


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.23 x 0.23 mm |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 10 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | 30-152 kHz/50-100 Hz |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | 5 MP camera |
| Вградени говорители | 12W, 4 speakers |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | 3 USB Type-A |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Рамка | 3-sided borderless with micro-edge bezel |
| Стандарти | Low blue light, HP Eye Ease (TUV Low Blue Light Hardware Solution certified) |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 22 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.3 x 20.7 x 54.4 cm |
| Цвят | Silver |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана, inch | 27 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | Да |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Smart OS | Не |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | Не |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 5 |
| Честота на опресняване, Hz | 100 |
| Яркост, cd/m2 | 350 |
| Статичен контраст | 1500 |
| Динамичен контраст | 10000000 |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | Не |
| Вградени говорители | Да |
| Display port | Да |
| HDMI | Да |
| Последователно свързване | Не |
| DVI | Не |
| USB-C | Да |
| USB хъб | Да |
| VGA | Не |
| Наклон | Да |
| Хоризонтално завъртане | Да |
| Вертикално завъртане | Да |
| Регулиране на височина | Да |
| VESA размер, mm | Да |
| Подкатегория | Monitors 27" |
| Цвят | Silver |
| Web камера, MP | Да |
| Ethernet (RJ-45) порт | Да |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 22 |
| Тегло | 11.27кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран (inch) | 27 |
| Резолюция | 2560x1440 (QHD) |
| Тип панел | IPS |
| Честота на опресняване (Hz) | 100 |
| Време за реакция (ms) | 5 ms |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Извит | Не |
| Adaptive Sync | Без |
| Свързаност | HDMI |
| Свързаност | DisplayPort |
| Свързаност | USB-C |
| Свързаност | Ethernet |
| Свързаност | USB |
| Вградени високоговорители | Да |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Регулируема височина | Да |
| USB хъб | Да |
| Тегло | 11.27кг |
Монитор HP Series 5 Pro 27" QHD USB-C за Конференции - 527pm
Подобрете професионалното си работно пространство с монитора HP Series 5 Pro 27" QHD USB-C за конференции. Проектиран за безпроблемно сътрудничество и продуктивност, този монитор интегрира дисплей с висока резолюция с усъвършенствани функции за конференции, гарантирайки, че изглеждате и звучите по най-добрия начин във всяка среща. Неговата гъвкава свързаност и ергономичен дизайн го правят идеалния център за всеки модерен офис.
Ключови Предимства
- Кристалночисти Конференции — Снабден с изскачаща 5MP Poly Studio уебкамера с AI намаляване на шума и вградени 4x3W високоговорители, ще се насладите на превъзходно аудио и видео качество за всички ваши виртуални срещи.
- QHD Визуално Великолепие — Потопете се в остри детайли и живи цветове на 27-инчовия QHD (2560 x 1440) IPS дисплей, предлагащ широки 178-градусови ъгли на видимост и 100% sRGB цветово покритие за изключителна точност на изображението.
- Лесна Свързаност и Захранване — Опростете настройката си с един USB-C кабел, осигуряващ до 100W Power Delivery за зареждане на лаптопа, видео и пренос на данни. Вграден USB хъб, Ethernet и DisplayPort daisy-chaining допълнително подобряват вашата продуктивност.
- Изключителен Комфорт и Ергономия — Работете удобно през целия ден с 4-посочна регулируемост (височина, наклон, завъртане, пивот) и технологията HP Eye Ease за намаляване на синята светлина без компромис с точността на цветовете.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран | 27 инча |
| Тип панел | IPS |
| Естествена резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Честота на опресняване | 100 Hz |
| Време за реакция | 5ms GtG (с овърдрайв) |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Яркост | 350 нита |
| Контраст (статичен) | 1500:1 |
| Зрителни ъгли (Х/В) | 178° / 178° |
| Цветово покритие | 100% sRGB |
| Вградена уебкамера | 5MP Poly Studio (изскачаща, накланяща се) |
| Вградени микрофони | Двойни с DNN намаляване на шума |
| Вградени високоговорители | 4 x 3W |
| Свързаност | 1x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.4 вход, 1x DisplayPort 1.4 изход, 1x USB-C (100W PD, Alt Mode DP 1.4), 1x USB-C (15W PD, данни), 1x USB-B (upstream), 3x USB-A 3.2, 1x RJ-45 (Gigabit Ethernet), 1x 3.5мм аудио жак |
| VESA монтаж | 100 x 100 мм |
| Регулиране на височина | 150 мм |
| Наклон | -5° до +20° |
| Завъртане (Swivel) | ±45° |
| Завъртане (Pivot) | ±90° |
| Специални функции | HP Eye Ease (намаляване на синята светлина), KVM превключвател, поддръжка на Daisy Chain, съвместим с Windows Hello, антирефлексно покритие |
Какво има в кутията
- Монитор HP Series 5 Pro 27" QHD USB-C за Конференции - 527pm
- Захранващ кабел
- DisplayPort™ кабел
- USB Type-A към B кабел
- USB Type-C® към Type-C кабел
- Плакат за бърза настройка
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








