- HAMA

Технически характеристики
Тип: Чанта за лаптоп
Подходяща за лаптопи: до 35,82 cm (14.1")
Материал: Полиестер
Форма: Бизнес чанта
Външни размери (Ш x Д x В): 40.5 x 7 x 30 cm
Вътрешни размери (Ш x Д x В): 39.5 x 6 x 29 cm
Тегло: 660 g
Основни предимства
Подплатено отделение за лаптоп
Джоб за таблет – допълнително отделение за таблет до 28 cm (11") в основния отсек.
Просторни отделения с органайзер структура – лаптоп отделението и предните джобове разполагат с вътрешна организация за химикалки, USB флаш памети, карти памет и лични вещи.
Широк 2-посочен цип – по-дълъг от ширината на основното отделение за по-лесно отваряне, подреждане и изваждане на лаптопа.
Магнитно фиксиране на ципа – краищата на ципа се закрепват странично с магнити – стилен акцент с визия тип еко кожа.
Водоотблъскващ външен материал – защита на техниката при лошо време.
Подсилено водоотблъскващо дъно – стабилна основа, лесна за почистване, предпазва от влага и замърсяване.
Trolley strap – удобно закрепване към дръжка на куфар при бизнес пътувания.
Подплатена презрамка – регулируема и сваляща се за максимален комфорт.
Подсилени дръжки – здрави и удобни за носене в ръка.
Допълнителни удобства
Отделен вътрешен джоб с цип за пари, ключове и ценности
Малки вътрешни джобове за аксесоари
Стабилни метални ципове, халки и карабини с отличен захват
Технически характеристики
-
Тип: Чанта за лаптоп
-
Подходяща за лаптопи: до 35,82 cm (14.1")
-
Материал: Полиестер
-
Форма: Бизнес чанта
-
Външни размери (Ш x Д x В): 40.5 x 7 x 30 cm
-
Вътрешни размери (Ш x Д x В): 39.5 x 6 x 29 cm
-
Тегло: 660 g
Основни предимства
-
Подплатено отделение за лаптоп
-
Джоб за таблет – допълнително отделение за таблет до 28 cm (11") в основния отсек.
-
Просторни отделения с органайзер структура – лаптоп отделението и предните джобове разполагат с вътрешна организация за химикалки, USB флаш памети, карти памет и лични вещи.
-
Широк 2-посочен цип – по-дълъг от ширината на основното отделение за по-лесно отваряне, подреждане и изваждане на лаптопа.
-
Магнитно фиксиране на ципа – краищата на ципа се закрепват странично с магнити – стилен акцент с визия тип еко кожа.
-
Водоотблъскващ външен материал – защита на техниката при лошо време.
-
Подсилено водоотблъскващо дъно – стабилна основа, лесна за почистване, предпазва от влага и замърсяване.
-
Trolley strap – удобно закрепване към дръжка на куфар при бизнес пътувания.
-
Подплатена презрамка – регулируема и сваляща се за максимален комфорт.
-
Подсилени дръжки – здрави и удобни за носене в ръка.
Допълнителни удобства
-
Отделен вътрешен джоб с цип за пари, ключове и ценности
-
Малки вътрешни джобове за аксесоари
-
Стабилни метални ципове, халки и карабини с отличен захват
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Ръчна чанта |
| Максимален диагонал | 13.3 inch |
| Максимален диагонал | 14.1 inch |
| Цвят | Зелен |
| Вътрешни размери | 39.5 x 6 x 29 cm |
| Материал | Полиестер |
| Закопчалка | Цип |
| Външни размери | 40.5 x 7 x 30 cm |
| Тегло | 0.69кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Чанта |
| Максимален размер на лаптоп (inch) | 14.1 |
| Материал | Полиестер |
| Цвят | Зелен |
| Водоустойчива | Да |
| USB порт за зареждане | Не |
| Брой отделения (count) | 3 |
| Обем (L) | 8.505 л |
| Anti-theft защита | Не |
| Пол | Унисекс |
| Тегло | 0.69кг |
Hama Чанта за лаптоп "Ultimate", 13.3" - 14.1", Зелен
Носете лаптопа си със стил и максимална защита. Чантата за лаптоп Hama "Ultimate" в изискан зелен цвят предлага подплатено отделение за вашето устройство, осигурявайки го от удари и драскотини по време на ежедневното пътуване или бизнес пътувания. Нейният водоотблъскващ материал ви дава спокойствие, независимо от времето.
Ключови Предимства
- Оптимална Защита — Разполага с дебело подплатено отделение за лаптоп и подсилена, водоотблъскваща основа, за да предпази вашето устройство от удари, мръсотия и влага.
- Интелигентна Организация — Включва допълнителен джоб за таблет (до 11") и просторни предни джобове с органайзерна структура за химикалки, USB флашки, карти памет и лични вещи.
- Удобно Носене — Снабдена с практични, облечени дръжки и сваляща се, регулируема, подплатена презрамка за разнообразно и удобно транспортиране.
- Готова за Пътуване — Удобна лента за закрепване към дръжката на куфар с колелца осигурява сигурно прикрепяне, правейки бизнес пътуванията безпроблемни.
- Лесен Достъп — Изключително дългият, двупосочен цип с магнитно закопчаване осигурява широко отваряне за лесно опаковане и бърз достъп до вашите вещи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Макс. размер на лаптоп | 14.1 инча |
| Материал | Полиестер |
| Цвят | Зелен (Градински зелен) |
| Външни размери (Ш x В x Д) | 40.5 x 30 x 7 см |
| Вътрешни размери (Ш x В x Д) | 39.5 x 29 x 6 см |
| Тегло | 0.66 кг |
| Водоотблъскваща | Да |
| Отделение за таблет | Да (до 11 инча) |
| Лента за количка/куфар | Да |
| Презрамка | Регулируема, Сваляща се, Подплатена |
Какво има в кутията
- 1 Чанта за лаптоп Hama "Ultimate"
- 1 Презрамка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




























