- COUGAR GAMING

Цена
€43 44 / 84 96 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Кутия/Шкаф форм фактор | Mini Tower |
| Дънна платка - форм фактор | Micro ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Power Button RGB Control Button |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 2 |
| Брой разширителни слотове | 5 |
| Вентилатори-брой | 4 x 120mm |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (type A)) |
| Тип захранване | Захранващ модул (Опция) |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| Външен цвят | Бял |
| Supported Mainboard Form Factor | Micro ATX Mini-ITX |
| CPU Cooler Maximum Height | 165 мм |
| CPU Cooler Maximum Height | 165 mm |
| Expansion Card Max Length | 360 мм |
| Expansion Card Max Length | 360 mm |
| Шаси характеристики | Supports Liquid Cooling System With Window RGB Fans |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 6 count |
| Номинално тегло | 6.2 кг |
| Pack Length (mm) | 505 mm |
| Mainboard Form Factor | Micro ATX |
| Pack Width (mm) | 485 mm |
| Quantity of Mainboards Supported | 1 |
| Pack Height (mm) | 282 mm |
| Built-in Devices | Power Button RGB Control Button |
| Number of 3.5-inch / 2.5-inch Internal Drive Bays | 1 |
| Number of 2.5-inch Internal Drive Bays | 2 |
| EAN Code | 4711649770808 |
| Number of Expansion Slots | 5 |
| Maximum Fans Supported Quantity | 6 count |
| Power Device Type | Power Supply Optional |
| Cabinet Form Factor | Mini Tower |
| Power Device Location | Internal |
| Chassis Features | Supports Liquid Cooling System With Window RGB Fans |
| External Color | White |
| Порт за слушалки | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Depth (mm) | 415 mm |
| Headset Port | 1 (3.5-mm minijack) |
| Height (mm) | 450 mm |
| Fans Quantity | 4 x 120mm |
| Width (mm) | 210 mm |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Power Device Maximum Quantity Supports | 1 |
| Nominal Weight | 6.2 kg |
| Тегло | 7.20кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mini Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Micro-ATX |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Бял |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 360 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 165 |
| Включени вентилатори (count) | 4 |
| Предни USB портове | USB-A |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 3 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 1 |
| Поддръжка на радиатор | До 360mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 6.2 кг |
| Тегло | 7.20кг |
COUGAR MX600 Mini V2 RGB Кутия за компютър, Mini Tower, Бяла
Разгърнете мощно охлаждане и зашеметяваща естетика в компактен форм фактор с кутията за компютър COUGAR MX600 Mini V2 RGB. Проектирана за оптимален въздушен поток и жива ARGB подсветка, тази mini tower кутия осигурява изключителна основа за вашата високопроизводителна Micro-ATX или Mini-ITX система. Нейният преден панел с квадратни перфорации и предварително инсталирани ARGB вентилатори гарантират, че компонентите ви остават хладни, докато показват брилянтно светлинно шоу.
Ключови Предимства
- Оптимизиран въздушен поток — Разполага с преден панел с квадратни перфорации и рампа за насочване на въздушния поток, за да насочва прецизно хладния въздух към критичните компоненти, осигурявайки максимална топлинна ефективност.
- Ярка ARGB подсветка — Предлага се с четири предварително инсталирани ARGB вентилатора (3x отпред, 1x отзад) и интегриран RGB бутон на I/O панела, което позволява безпроблемна синхронизация и ослепителни светлинни ефекти.
- Компактна мощност — Въпреки размера си на mini tower, тя поддържа високопроизводителни графични карти до 360 мм и широки опции за течно охлаждане, което я прави идеална за мощни гейминг конфигурации.
- Гъвкави опции за съхранение — Предлага гъвкаво съхранение с поддръжка за един 3.5" HDD и до три 2.5" SSD диска, осигурявайки достатъчно място за вашите игри и приложения.
- Лесна свързаност — Предният I/O панел включва два USB 3.0 Type-A порта и 4-полюсен аудио жак за слушалки за удобен достъп до вашите периферни устройства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mini Tower |
| Поддържани дънни платки | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Размери (Ш x В x Д) | 210 x 450 x 415 мм |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| I/O Панел | 2x USB 3.0 Type-A, 1x 4-полюсен аудио жак за слушалки, 1x RGB бутон |
| 3.5" слотове за дискове | 1 |
| 2.5" слотове за дискове | 3 (1 конвертируем от 3.5" слот) |
| Разширителни слотове | 5 |
| Включени вентилатори | 4 (3x 120мм ARGB отпред, 1x 120мм ARGB отзад) |
| Макс. брой вентилатори | 6 |
| Макс. дължина на GPU | 360 мм |
| Макс. височина на CPU охладител | 165 мм |
| Макс. дължина на PSU | 140 мм |
| Поддръжка на радиатор (отпред) | До 360мм |
| Поддръжка на радиатор (отгоре) | До 280мм |
| Поддръжка на радиатор (отзад) | 120мм |
| RGB подсветка | Да |
Какво има в кутията
- COUGAR MX600 Mini V2 RGB Кутия за компютър, Бяла
- Комплект аксесоари (винтове, свински опашки, ръководство)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











