- COUGAR GAMING

| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Охладителна система - тип | Liquid Cooling Radiator |
| Вентилатори-брой | 3 x 120*25*120 |
| Радиатор-дълбочина | 27 мм |
| Височина на радиатора | 121 мм |
| Ширина на радиатор | 392 мм |
| Съвместими устройства | CPU |
| Охладителна система - характеристики | Алуминий PWM Control RGB LED |
| Тип конектор на дънната платка | 3-pin/4-pin |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Външен цвят | Бял |
| Номинална Скорост | 2500 RPM |
| Въздушен поток при определена скорост | 78.2 CFM |
| Номинална скорост мин | 700 RPM |
| Номинален Ток | 0.85 A |
| Типично ниво на шум при работа | 38 dB |
| Waterblock Depth | 70 |
| Waterblock Height | 70 |
| Waterblock Width | 59 |
| Pump Speed | 2700 |
| Номинална Мощност | 10.2 W |
| Rated Voltage Support | 5 V ~ 12 V |
| Вградени устройства | LCD display |
| Waterblock Material | Copper |
| Тегло | 2.24кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | AIO водно охлаждане |
| Размер на радиатор | 360 mm |
| Поддържани сокети | LGA1700 |
| Поддържани сокети | LGA1200 |
| Поддържани сокети | LGA1851 |
| Поддържани сокети | AM5 |
| Поддържани сокети | AM4 |
| Поддържани сокети | LGA1366 |
| Поддържани сокети | AM3 |
| Поддържани сокети | AM2 |
| Поддържани сокети | FM2 |
| Поддържани сокети | FM1 |
| Поддържани сокети | LGA115X |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори (count) | 3 |
| RGB подсветка | ARGB |
| LCD/дисплей | Да |
| Максимална скорост на вентилатор (RPM) | 2500 RPM |
| Ниво на шум (dBA) | 38 dBA |
| Скорост на помпа (RPM) | 2700 RPM |
| Тегло | 2.24кг |
COUGAR Poseidon Vistek ARGB 360 AiO Течно Охлаждане - Бяло
Насладете се на превъзходна производителност на охлаждане и мониторинг на системата в реално време с COUGAR Poseidon Vistek ARGB 360 AiO течно охлаждане в елегантен бял цвят. Проектиран за ентусиасти, този "всичко-в-едно" течен охладител съчетава ефективно разсейване на топлината със зашеметяващо ARGB осветление и функционален цифров дисплей.
Поддържайте температурите на процесора си под контрол дори при тежки натоварвания, осигурявайки стабилна и надеждна производителност за игри, създаване на съдържание и взискателни приложения. Интегрираният 1.9-инчов цифров дисплей предоставя незабавна информация за критични системни показатели, предоставяйки жизненоважна информация на една ръка разстояние.
Ключови Предимства
- Ефективен 360 мм Радиатор — Разполага с голям алуминиев радиатор с UTTERIGHT перки, прецизно контурирани под прав ъгъл, за да увеличат максимално повърхността за пренос на топлина за превъзходна термична ефективност.
- Живо ARGB Осветление — Три високопроизводителни 120 мм ARGB вентилатора осигуряват брилянтно, персонализирано осветление, синхронизиращо се перфектно с естетиката на вашата система.
- Интегриран 1.9-инчов Цифров Дисплей — Наблюдавайте температурата на процесора в реално време, оборотите на вентилатора и TDP мощността на процесора директно на главата на помпата за бърз и лесен преглед на производителността.
- Опростен Монтаж — Иновативната конструкция на вентилаторите с една рамка опростява инсталирането на няколко вентилатора и управлението на кабелите, осигурявайки чиста и организирана система.
- Широка Съвместимост — Поддържа широк спектър от сокети на Intel (LGA1851, 1700, 1200, 115X, 1366) и AMD (AM5, AM4, AM3, AM2, FM2, FM1).
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | AIO Течно Охлаждане |
| Размер на радиатор | 360 mm |
| Материал на радиатора | Алуминиева сплав |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори | 3 |
| Максимална скорост на вентилатор | 2500 RPM ±10% |
| Въздушен поток на вентилатор | 78.2 CFM |
| Въздушно налягане на вентилатор | 5.4 mmH2O |
| Ниво на шум | 38 dB(A) |
| Скорост на помпа | 2700 RPM ±10% |
| Тип дисплей | 1.9-инчов Цифров Дисплей |
| RGB подсветка | Адресируема RGB (ARGB) |
| Поддържани Intel сокети | LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115X, LGA1366 |
| Поддържани AMD сокети | AM5, AM4, AM3, AM2, FM2, FM1 |
| Дължина на тръбите | 390 ± 5mm |
Какво има в кутията
- COUGAR Poseidon Vistek ARGB 360 AiO Течно Охлаждане (Предварително напълнено)
- Unity 360 ARGB Вентилаторен Модул (3x 120мм вентилатора)
- Термо паста (тубичка)
- Монтажни скоби и хардуер за Intel
- Монтажни скоби и хардуер за AMD
- Intel задна планка
- Винтове за радиатор и вентилатори
- Ръководство за потребителя
- Велкро кабелни връзки
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







