- COUGAR GAMING

Цена
€58 82 / 115 04 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Охладителна система - тип | Liquid Cooling Radiator |
| Вентилатори-брой | 2 x 120*25*120 |
| Радиатор-дълбочина | 27 мм |
| Височина на радиатора | 121 мм |
| Ширина на радиатор | 272 мм |
| Съвместими устройства | CPU |
| Охладителна система - характеристики | Алуминий PWM Control RGB LED |
| Тип конектор на дънната платка | 3-pin/4-pin |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Външен цвят | Черен |
| Номинална Скорост | 2500 RPM |
| Въздушен поток при определена скорост | 78.2 CFM |
| Номинална скорост мин | 700 RPM |
| Номинален Ток | 0.56 A |
| Типично ниво на шум при работа | 38 dB |
| Waterblock Depth | 70 |
| Waterblock Height | 70 |
| Waterblock Width | 59 |
| Pump Speed | 2700 |
| Номинална Мощност | 6.72 W |
| Rated Voltage Support | 5 V ~ 12 V |
| Вградени устройства | LCD display |
| Waterblock Material | Copper |
| Тегло | 1.80кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | AIO водно охлаждане |
| Размер на радиатор | 240 mm |
| Поддържани сокети | LGA1700 |
| Поддържани сокети | LGA1200 |
| Поддържани сокети | LGA1851 |
| Поддържани сокети | AM5 |
| Поддържани сокети | AM4 |
| Поддържани сокети | LGA1366 |
| Поддържани сокети | AM3 |
| Поддържани сокети | AM2 |
| Поддържани сокети | FM2 |
| Поддържани сокети | FM1 |
| Поддържани сокети | LGA115X |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори (count) | 2 |
| RGB подсветка | ARGB |
| LCD/дисплей | Да |
| Максимална скорост на вентилатор (RPM) | 2500 RPM |
| Ниво на шум (dBA) | 38 dB(A) |
| Скорост на помпа (RPM) | 2700 RPM |
| Тегло | 1.80кг |
COUGAR Poseidon Vistek ARGB 240 AiO течно охлаждане – Черно
Насладете се на превъзходна производителност на охлаждане и мониторинг на системата в реално време с течното охлаждане COUGAR Poseidon Vistek ARGB 240. С ярък 1.9-инчов цифров дисплей и мощни ARGB вентилатори, това AIO решение поддържа температурата на процесора под контрол, като същевременно добавя зашеметяващ визуален акцент към вашата конфигурация.
Проектиран за ентусиасти и геймъри, Poseidon Vistek ARGB 240 съчетава ефективно разсейване на топлината с широка съвместимост и персонализирана естетика, гарантирайки, че вашата система работи хладно и изглежда ефектно.
Ключови Предимства
- 1.9-инчов Цифров Дисплей — Наблюдавайте температурата на процесора, оборотите на вентилатора и TDP мощността на процесора в реално време с ясен, интегриран цифров екран на главата на помпата.
- Ярко ARGB Осветление — PWM вентилаторите с една рамка осигуряват брилянтно Addressable RGB осветление, напълно персонализирано и синхронизиращо се със софтуера на дънната платка за персонализирано светлинно шоу.
- Оптимизиран Топлообмен — Ребрата на радиатора UTTERIGHT са прецизно контурирани под прав ъгъл, разширявайки повърхността за пренос на топлина за превъзходна термична ефективност.
- Широка Съвместимост — Поддържа широк спектър от Intel (LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115X, LGA1366) и AMD (AM5, AM4, AM3, AM2, FM2, FM1) сокети, осигурявайки гъвкавост за модерни и по-стари системи.
- Въртяща се Глава на Помпата — Регулирайте главата на помпата за 360° ориентация на дисплея, което позволява перфектно подравняване и естетическа интеграция във всяка компютърна конфигурация.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | AIO течно охлаждане |
| Размер на радиатор | 240 mm |
| Материал на радиатора | Алуминиева сплав |
| Размери на вентилатор | 120 x 120 x 25 mm (x2) |
| Скорост на вентилатор | 700-2500 RPM ±10% |
| Макс. въздушен поток | 78.2 CFM |
| Макс. въздушно налягане | 5.4 mmH2O |
| Ниво на шум | 38 dB(A) |
| Скорост на помпа | 2700 RPM ±10% |
| Материал на студената плоча | Мед |
| Дължина на тръбите | 390 ±5 mm |
| RGB подсветка | Addressable RGB (ARGB) |
| Дисплей | 1.9-инчов цифров дисплей |
| Поддържани Intel сокети | LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115X, LGA1366 |
| Поддържани AMD сокети | AM5, AM4, AM3, AM2, FM2, FM1 |
Какво има в кутията
- COUGAR Poseidon Vistek ARGB 240 AIO течно охлаждане
- 2x Unity 240 ARGB вентилатори
- Монтажен комплект за Intel сокети
- Монтажен комплект за AMD сокети
- Термо паста
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







