- COUGAR GAMING

Цена
€82 74 / 161 83 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Вентилатори-брой | 2 x 125мм*125мм*25мм |
| Радиатор-дълбочина | 121 мм |
| Височина на радиатора | 27 мм |
| Ширина на радиатор | 272 мм |
| Охладителна система - характеристики | Aluminium Radiator |
| Тип конектор на дънната платка | 3-pin/4-pin |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Външен цвят | Черен |
| Номинална Скорост | 2500 RPM |
| Въздушен поток при определена скорост | 78.2 CFM |
| Номинална скорост мин | 700 RPM |
| Номинален Ток | 0.56 A |
| Типично ниво на шум при работа | 38 dB |
| Waterblock Depth | 83 мм |
| Waterblock Height | 67 мм |
| Waterblock Width | 83 мм |
| Pump Speed | 2700 RPM |
| Характеристики на дисплея | 300 nits Brightness |
| Номинална Мощност | 6.72 W |
| Вградени устройства | LCD display |
| Тип на екрана | IPS LCD |
| Waterblock Material | Copper |
| Тегло | 1.70кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | AIO водно охлаждане |
| Размер на радиатор | 240 mm |
| Поддържани сокети | LGA1700 |
| Поддържани сокети | LGA1200 |
| Поддържани сокети | LGA1851 |
| Поддържани сокети | AM5 |
| Поддържани сокети | AM4 |
| Поддържани сокети | LGA1366 |
| Поддържани сокети | AM3 |
| Поддържани сокети | AM2 |
| Поддържани сокети | FM2 |
| Поддържани сокети | FM1 |
| Поддържани сокети | LGA115X |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори (count) | 2 |
| RGB подсветка | ARGB |
| LCD/дисплей | Да |
| Максимална скорост на вентилатор (RPM) | 2500 RPM |
| Ниво на шум (dBA) | 38 dBA |
| Скорост на помпа (RPM) | 2700 RPM |
| Тегло | 1.70кг |
COUGAR Poseidon Vistek Pro ARGB 240 AiO течно водно охлаждане - Черно
Подобрете охлаждането и визията на вашия компютър с COUGAR Poseidon Vistek Pro ARGB 240. Това всичко-в-едно течно охлаждане съчетава мощно разсейване на топлината със зашеметяващ, персонализиран 3.95-инчов IPS LCD дисплей, предлагащ мониторинг на системата в реално време и индивидуален визуален стил. Поддържайте своя високопроизводителен процесор да работи оптимално, докато показвате своя уникален стил.
Ключови Предимства
- Ярък LCD Дисплей — Голям 3.95-инчов IPS TFT LCD дисплей с резолюция 720x720 и честота на опресняване 60Hz предоставя данни за CPU/GPU в реално време и позволява широка персонализация с изображения, GIF-ове и видеоклипове.
- Изключителна Производителност на Охлаждане — С 240мм алуминиев радиатор с UTTERIGHT перки и уголемена медна студена плоча, Poseidon Vistek Pro осигурява бързо разсейване на топлината дори за най-взискателните процесори.
- Мощни и Тихи Вентилатори — Двойни Unity 240 ARGB PWM вентилатори работят между 700-2500 RPM, осигурявайки висок въздушен поток (78.2 CFM) и статично налягане (5.4 mmH₂O) с ярка ARGB подсветка и опростено свързване.
- Широка Съвместимост — Поддържа широк спектър от сокети на Intel (LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115x, LGA1366) и AMD (AM5, AM4, AM3, AM2, FM2, FM1), осигурявайки гъвкавост за различни конфигурации.
- Адресируема RGB Подсветка — Напълно персонализиращата се ARGB подсветка на вентилаторите и водната глава позволява безпроблемна синхронизация със софтуера на дънната платка, създавайки динамични светлинни ефекти.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | AIO водно охлаждане |
| Размер на радиатор | 240 mm |
| Размери на радиатор (Д x Ш x В) | 272 x 121 x 27 мм |
| Материал на радиатор | Алуминиева сплав |
| Модел вентилатор | Unity 240 ARGB PWM |
| Брой вентилатори | 2 |
| Размери на вентилатор (Ш x Д x В) | 125 x 125 x 25 мм (прибл. за 120мм вентилатори) |
| Скорост на вентилатор | 700 - 2500 RPM ±10% |
| Макс. въздушен поток | 78.2 CFM |
| Макс. статично налягане | 5.4 mmH₂O |
| Ниво на шум | 38 dB(A) |
| Скорост на помпа | 2700 RPM ±10% |
| Консумация на енергия на помпата | 2.3W |
| Материал на студената плоча | Мед |
| Дължина на тръбите | 390 ±5 мм |
| Размер на LCD дисплей | 3.95-инчов IPS TFT |
| Резолюция на LCD дисплей | 720 x 720 px |
| Честота на опресняване на LCD | 60 Hz |
| RGB подсветка | Адресируема RGB (ARGB) |
| Поддържани Intel сокети | LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115x, LGA1366 |
| Поддържани AMD сокети | AM5, AM4, AM3, AM2, FM2, FM1 |
Какво има в кутията
- COUGAR Poseidon Vistek Pro ARGB 240 течно охлаждане
- Unity 240 ARGB вентилатори (x2)
- Комплект аксесоари за монтаж
- Термо паста
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






