- DEEPCOOL

Цена
€65 51 / 128 13 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-AK700-WHNDMN-GJD
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: Hydro bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 250-2700 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM9-pin USB 2.0
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 77.23 CFM
НИВО НА ШУМ(Max): 36 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 5.13 mmAq
РАЗМЕРИ: 126 x 98 x 157 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: DeepCreative’s proprietary AI-driven algorithm tracks CPU load in real time to automatically match the optimal fan speed curveLatest Core Touch Technology (CTT 2.0)Enhanced quad-segmented display that monitors the temperature, usage, wattage, and frequency of your CPU
ТЕГЛО: 1252 g
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412729860
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-AK700-WHNDMN-GJD
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: Hydro bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 250-2700 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM9-pin USB 2.0
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 77.23 CFM
НИВО НА ШУМ(Max): 36 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 5.13 mmAq
РАЗМЕРИ: 126 x 98 x 157 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: DeepCreative’s proprietary AI-driven algorithm tracks CPU load in real time to automatically match the optimal fan speed curveLatest Core Touch Technology (CTT 2.0)Enhanced quad-segmented display that monitors the temperature, usage, wattage, and frequency of your CPU
ТЕГЛО: 1252 g
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412729860
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-AK700-WHNDMN-GJD
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: Hydro bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 250-2700 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM9-pin USB 2.0
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 77.23 CFM
НИВО НА ШУМ(Max): 36 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 5.13 mmAq
РАЗМЕРИ: 126 x 98 x 157 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: DeepCreative’s proprietary AI-driven algorithm tracks CPU load in real time to automatically match the optimal fan speed curveLatest Core Touch Technology (CTT 2.0)Enhanced quad-segmented display that monitors the temperature, usage, wattage, and frequency of your CPU
ТЕГЛО: 1252 g
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412729860
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-AK700-WHNDMN-GJD
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: Hydro bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 250-2700 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM9-pin USB 2.0
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 77.23 CFM
НИВО НА ШУМ(Max): 36 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 5.13 mmAq
РАЗМЕРИ: 126 x 98 x 157 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: DeepCreative’s proprietary AI-driven algorithm tracks CPU load in real time to automatically match the optimal fan speed curveLatest Core Touch Technology (CTT 2.0)Enhanced quad-segmented display that monitors the temperature, usage, wattage, and frequency of your CPU
ТЕГЛО: 1252 g
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412729860
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1151 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1155 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1156 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1200 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1700 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM4 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 |
| ЦВЯТ | Бял |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydro bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 2700 RPM |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 250 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| КОНЕКТОР | 9-pin USB 2.0 |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 77.23 CFM / 131.21 m3/h |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 36 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 5.13 mmAq |
| РАЗМЕРИ | 126 x 98 x 157 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Latest Core Touch Technology (CTT 2.0) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | DeepCreative’s proprietary AI-driven algorithm tracks CPU load in real time to automatically match the optimal fan speed curve |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Enhanced quad-segmented display that monitors the temperature, usage, wattage, and frequency of your CPU |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Good Enough |
| ТЕГЛО | 1252 g |
| Тегло | 1.54кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Кулообразно охлаждане |
| Поддържани сокети | LGA1700 |
| Поддържани сокети | LGA1851 |
| Поддържани сокети | LGA1200 |
| Поддържани сокети | AM5 |
| Поддържани сокети | AM4 |
| Поддържани сокети | LGA115X |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори (count) | 1 |
| Височина (mm) | 157 |
| TDP (W) | 280 |
| Термотръби (count) | 7 |
| RGB подсветка | Без |
| Максимална скорост на вентилатор (RPM) | 2700 RPM |
| Ниво на шум (dBA) | 36.0 dBA |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 1.54кг |
DeepCool AK700 DIGITAL WH Охладител за процесор — Овладейте охлаждането
Насладете се на охлаждаща производителност от следващо поколение с DeepCool AK700 DIGITAL WH. Този високоефективен кулообразен въздушен охладител съчетава мощен 120-милиметров вентилатор със седем усъвършенствани медни топлинни тръби и прецизно обработена основа, за да поддържа процесора ви да работи оптимално при всяко натоварване. Неговият забележителен четирисегментен цифров дисплей осигурява наблюдение в реално време на температурата, натоварването, мощността и честотата на процесора, предоставяйки критична системна информация на една ръка разстояние.
Ключови Предимства
- Цифров Дисплей в Реално Време — Наблюдавайте температурата, натоварването, мощността и честотата на процесора незабавно с интегрирания четирисегментен цифров екран.
- Изключителна Охлаждаща Мощност — Седем 6 мм медни топлинни тръби и плътен пакет от ребра ефективно разсейват топлината от съвременни високопроизводителни процесори, поддържайки до 280W TDP.
- AI-Настроено Охлаждане с DeepCreative — Използвайте собствения AI алгоритъм на DeepCool за автоматично регулиране на кривите на скоростта на вентилатора за перфектен баланс между мощно охлаждане и изключително тиха работа.
- Тиха и Издръжлива Работа — 120-милиметровият PWM вентилатор разполага с хидравличен лагер за гладка, дълготрайна работа, режим на 0 RPM за тишина и технология Activate Clearing Tech (ACT) за автоматично отстраняване на прах.
- Широка Съвместимост — Проектиран с изместени топлинни тръби за отличен клирънс на RAM паметта и съвместим с широк спектър от Intel (LGA1851/1700/1200/115x) и AMD (AM5/AM4) сокети.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Кулообразно охлаждане |
| Поддържани сокети | LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115x, AM5, AM4 |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори | 1 |
| Термотръби | 7 |
| Максимална скорост на вентилатор | 2700 RPM |
| Максимален въздушен поток | 77.23 CFM |
| Максимално въздушно налягане | 5.13 mmAq |
| Ниво на шум (макс.) | 36.0 dBA |
| TDP рейтинг | 280 W |
| Височина | 157 mm |
| Тип лагер | Хидравличен лагер |
| Цвят | Бял |
| Цифров дисплей | Да (Температура, Натоварване, Мощност, Честота на CPU) |
Какво има в кутията
- DeepCool AK700 DIGITAL WH Охладител за процесор
- Монтажен хардуер за Intel и AMD платформи
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













