- DEEPCOOL

Цена
€52 66 / 102 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-CG330-BKNGM3-G
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Горе
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 280 mm - Отстрани240 mm - Отстрани140 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре140 mm - Отгоре120 mm - Отгоре360 mm - Отдолу240 mm - Отдолу120 mm - Отдолу120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 2 x 120 mm (PWM+ARGB Reversed)Rear: 1 x 120 mm (PWM+ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 / 2 x 140 mmSide: 2 x 120 / 2 x 140 mmBottom: 3 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 4
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 5
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 164 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Pillarless full-view side panelDual-chamber layoutPre-installed with two reverse-blade FL series fans on the side and one standard at the rear46mm cable managementATX PS2 (maximum length: 200mm)/SFX/SFX-LSupport rear connector motherboards (BTF)
РАЗМЕРИ: 420 x 285 x 368 mm
ТЕГЛО: 5.5 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412765493
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-CG330-BKNGM3-G
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Горе
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 280 mm - Отстрани240 mm - Отстрани140 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре140 mm - Отгоре120 mm - Отгоре360 mm - Отдолу240 mm - Отдолу120 mm - Отдолу120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 2 x 120 mm (PWM+ARGB Reversed)Rear: 1 x 120 mm (PWM+ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 / 2 x 140 mmSide: 2 x 120 / 2 x 140 mmBottom: 3 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 4
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 5
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 164 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Pillarless full-view side panelDual-chamber layoutPre-installed with two reverse-blade FL series fans on the side and one standard at the rear46mm cable managementATX PS2 (maximum length: 200mm)/SFX/SFX-LSupport rear connector motherboards (BTF)
РАЗМЕРИ: 420 x 285 x 368 mm
ТЕГЛО: 5.5 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412765493
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-CG330-BKNGM3-G
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Горе
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 280 mm - Отстрани240 mm - Отстрани140 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре140 mm - Отгоре120 mm - Отгоре360 mm - Отдолу240 mm - Отдолу120 mm - Отдолу120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 2 x 120 mm (PWM+ARGB Reversed)Rear: 1 x 120 mm (PWM+ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 / 2 x 140 mmSide: 2 x 120 / 2 x 140 mmBottom: 3 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 4
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 5
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 164 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Pillarless full-view side panelDual-chamber layoutPre-installed with two reverse-blade FL series fans on the side and one standard at the rear46mm cable managementATX PS2 (maximum length: 200mm)/SFX/SFX-LSupport rear connector motherboards (BTF)
РАЗМЕРИ: 420 x 285 x 368 mm
ТЕГЛО: 5.5 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412765493
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-CG330-BKNGM3-G
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Горе
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 280 mm - Отстрани240 mm - Отстрани140 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре140 mm - Отгоре120 mm - Отгоре360 mm - Отдолу240 mm - Отдолу120 mm - Отдолу120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 2 x 120 mm (PWM+ARGB Reversed)Rear: 1 x 120 mm (PWM+ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 / 2 x 140 mmSide: 2 x 120 / 2 x 140 mmBottom: 3 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 4
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 5
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 164 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Pillarless full-view side panelDual-chamber layoutPre-installed with two reverse-blade FL series fans on the side and one standard at the rear46mm cable managementATX PS2 (maximum length: 200mm)/SFX/SFX-LSupport rear connector motherboards (BTF)
РАЗМЕРИ: 420 x 285 x 368 mm
ТЕГЛО: 5.5 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412765493
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Горе |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отзад |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отдолу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отдолу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отстрани |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отстрани |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отдолу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 140 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отстрани |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 140 mm - Отстрани |
| RGB | Да |
| RGB | Addressable |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 2.0 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm (PWM+ARGB) |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 2 x 120 mm (PWM+ARGB Reversed) |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 4 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 5 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 164 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 410 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Dual-Chamber layout |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 46mm cable management |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | ATX PS2 (maximum length: 200mm)/SFX/SFX-L |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Pillarless full-view side panel |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Pre-installed with two reverse-blade FL series fans on the side and one standard at the rear |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Support rear connector motherboards (BTF) |
| РАЗМЕРИ | 420 x 285 x 368 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 3 x 120 / 2 x 140 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Bottom: 3 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 2 x 120 / 2 x 140 mm |
| ТЕГЛО | 5.5 kg |
| Тегло | 6.50кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Micro-ATX |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 410 mm |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 164 мм |
| Включени вентилатори (count) | 3 |
| Предни USB портове | USB-A |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 4 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | До 360mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 5.5 |
| Тегло | 6.50кг |
DeepCool CG330 3F Micro-ATX Кутия с 3 ARGB Вентилатора
Представете своята система със DeepCool CG330 3F – панорамна Micro-ATX кутия, проектирана за изключителен въздушен поток и зашеметяваща естетика. С безколонна странична панел от закалено стъкло и три предварително инсталирани ARGB вентилатора, тази кутия осигурява жизнена сцена за вашите високопроизводителни компоненти. Насладете се на чиста и организирана конфигурация благодарение на нейния двукамерен дизайн и достатъчно място за управление на кабелите.
Ключови Предимства
- Панорамно Закалено Стъкло — Безколонният страничен панел от закалено стъкло предлага безпрепятствен изглед към вътрешните ви компоненти, превръщайки вашата система в център на внимание.
- Оптимизиран Въздушен Поток с 3 ARGB Вентилатора — Включва три предварително инсталирани 120 мм ARGB вентилатора (два странични, един заден), създаващи хоризонтален канал за въздушен поток за ефективно охлаждане и брилянтно, равномерно осветление.
- Двукамерен Дизайн — Отделя захранващия блок и дисковите устройства от основното отделение, подобрявайки топлинните характеристики и опростявайки управлението на кабелите за по-чист интериор.
- Широка Хардуерна Съвместимост — Въпреки компактния си Micro-ATX форм фактор, кутията поддържа големи графични карти до 410 мм, CPU охладители до 164 мм и множество конфигурации за радиатори.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Micro-ATX Mid Tower |
| Поддържани дънни платки | Mini-ITX, Micro-ATX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Макс. дължина на GPU | 410 мм |
| Макс. височина на CPU охладител | 164 мм |
| Включени вентилатори | 3 x 120мм ARGB |
| Предни I/O портове | 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, Аудио жак |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 3.5" слотове за дискове | 2 |
| 2.5" слотове за дискове | 4 |
| Поддръжка на радиатор | До 360мм (Горен/Долен), До 280мм (Страничен), 120мм (Заден) |
| RGB подсветка | Да |
| Размери (Д×Ш×В) | 420×285×368 мм |
| Нетно тегло | 5.5 кг |
Какво има в кутията
- DeepCool CG330 3F Micro-ATX PC кутия
- 3 x Предварително инсталирани 120мм ARGB вентилатора
- Комплект аксесоари (винтове, кабелни връзки)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.















