- DEEPCOOL

Цена
€90 98 / 177 94 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-CG530U-BKAGA4-G
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 280 mm - Отстрани240 mm - Отстрани140 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре140 mm - Отгоре120 mm - Отгоре360 mm - Отдолу240 mm - Отдолу120 mm - Отдолу
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 3 x 120 mm (PWM+ARGB Reverse Blade)Rear: 1 x 120 mm (PWM+ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmSide: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmRear: 1 x 120 mmBottom: 3 x 120 mm / 3.5 HDD+2 x 120 mm / 2.5 SSD+2 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2 + 1
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 160 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: One-piece curved tempered glass panelFour ARGB fans come pre-installed with three reverse-blade units on the side and one standard fan at the rearDual-chamber layout45mm clearance for cable managementMaximum length: 210mmSupports M-ATX and ATX reverse connector motherboards (BTF)
РАЗМЕРИ: 475 x 285 x 380 mm
ТЕГЛО: 7.3 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412765592
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-CG530U-BKAGA4-G
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 280 mm - Отстрани240 mm - Отстрани140 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре140 mm - Отгоре120 mm - Отгоре360 mm - Отдолу240 mm - Отдолу120 mm - Отдолу
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 3 x 120 mm (PWM+ARGB Reverse Blade)Rear: 1 x 120 mm (PWM+ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmSide: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmRear: 1 x 120 mmBottom: 3 x 120 mm / 3.5 HDD+2 x 120 mm / 2.5 SSD+2 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2 + 1
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 160 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: One-piece curved tempered glass panelFour ARGB fans come pre-installed with three reverse-blade units on the side and one standard fan at the rearDual-chamber layout45mm clearance for cable managementMaximum length: 210mmSupports M-ATX and ATX reverse connector motherboards (BTF)
РАЗМЕРИ: 475 x 285 x 380 mm
ТЕГЛО: 7.3 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412765592
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-CG530U-BKAGA4-G
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 280 mm - Отстрани240 mm - Отстрани140 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре140 mm - Отгоре120 mm - Отгоре360 mm - Отдолу240 mm - Отдолу120 mm - Отдолу
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 3 x 120 mm (PWM+ARGB Reverse Blade)Rear: 1 x 120 mm (PWM+ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmSide: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmRear: 1 x 120 mmBottom: 3 x 120 mm / 3.5 HDD+2 x 120 mm / 2.5 SSD+2 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2 + 1
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 160 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: One-piece curved tempered glass panelFour ARGB fans come pre-installed with three reverse-blade units on the side and one standard fan at the rearDual-chamber layout45mm clearance for cable managementMaximum length: 210mmSupports M-ATX and ATX reverse connector motherboards (BTF)
РАЗМЕРИ: 475 x 285 x 380 mm
ТЕГЛО: 7.3 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412765592
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-CG530U-BKAGA4-G
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 280 mm - Отстрани240 mm - Отстрани140 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре140 mm - Отгоре120 mm - Отгоре360 mm - Отдолу240 mm - Отдолу120 mm - Отдолу
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 3 x 120 mm (PWM+ARGB Reverse Blade)Rear: 1 x 120 mm (PWM+ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmSide: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmRear: 1 x 120 mmBottom: 3 x 120 mm / 3.5 HDD+2 x 120 mm / 2.5 SSD+2 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2 + 1
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 160 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: One-piece curved tempered glass panelFour ARGB fans come pre-installed with three reverse-blade units on the side and one standard fan at the rearDual-chamber layout45mm clearance for cable managementMaximum length: 210mmSupports M-ATX and ATX reverse connector motherboards (BTF)
РАЗМЕРИ: 475 x 285 x 380 mm
ТЕГЛО: 7.3 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412765592
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМАТ | ATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отдолу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отдолу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отстрани |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отстрани |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отдолу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 140 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отстрани |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 140 mm - Отстрани |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm (PWM+ARGB) |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 3 x 120 mm (PWM+ARGB Reverse Blade) |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 + 1 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 160 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 410 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Dual-Chamber layout |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 45mm clearance for cable management |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Four ARGB fans come pre-installed with three reverse-blade units on the side and one standard fan at the rear |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Maximum length: 210mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | One-piece curved tempered glass panel |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Supports M-ATX and ATX reverse connector motherboards (BTF) |
| РАЗМЕРИ | 475 x 285 x 380 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Bottom: 3 x 120 mm / 3.5 HDD+2 x 120 mm / 2.5 SSD+2 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm |
| ТЕГЛО | 7.3 kg |
| Тегло | 8.80кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Micro-ATX |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 410 mm |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 160 |
| Включени вентилатори (count) | 4 |
| Предни USB портове | USB-C |
| Предни USB портове | USB-A |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 3 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | До 360mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 7.3 kg |
| Тегло | 8.80кг |
DeepCool CG530U 4F ATX Кутия – Панорамна Гледка с ARGB Охлаждане
Изживейте вашата система както никога досега с кутията DeepCool CG530U 4F ATX. Снабдена със зашеметяващ извит страничен панел от закалено стъкло, тази кутия предлага безпрепятствена, панорамна гледка към вашите високопроизводителни компоненти. Предварително инсталирана с четири ярки ARGB вентилатора, тя осигурява изключително охлаждане и завладяващо осветление веднага след разопаковането.
Проектирана с двукамерен дизайн, CG530U 4F гарантира оптимален въздушен поток, като изолира захранването и дисковите устройства, поддържайки основните ви компоненти хладни и работещи на върха на възможностите си.
Ключови Предимства
- Безшевна Панорамна Гледка — Еднокомпонентен извит панел от закалено стъкло осигурява широка, непрекъсната гледка към интериора на вашата система.
- Оптимизиран Въздушен Поток с 4 ARGB Вентилатора — Включва три 120мм ARGB вентилатора с обърнати перки отстрани и един стандартен 120мм ARGB вентилатор отзад за ефективно охлаждане и брилянтно осветление.
- Двукамерен Дизайн — Изолира захранването и дисковите устройства за по-чисто управление на кабелите и подобрена термична производителност.
- Широка Хардуерна Съвместимост — Поддържа големи графични карти до 410 мм и процесорни охладители до 160 мм, побирайки мощни съвременни компоненти.
- Разнообразни Опции за Охлаждане — Широка поддръжка за радиатори до 360 мм отгоре и отдолу, и до 280 мм отстрани.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU | 410 мм |
| Максимална височина на CPU охладител | 160 мм |
| Включени вентилатори | 4 (4x 120мм ARGB) |
| Предни USB портове | 2x USB 3.0, 1x USB-C (Gen 2) |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 3.5" слотове за дискове | 2 |
| 2.5" слотове за дискове | 3 |
| Поддръжка на радиатор | До 360мм |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло | 7.3 кг |
Какво има в кутията
- DeepCool CG530U 4F ATX Кутия
- 4x Предварително инсталирани ARGB Вентилатора
- Комплект аксесоари
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













