- Darkflash
- Няма Наличност

Няма Наличност
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Darkflash
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: DG850-BK
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 850 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 91.5%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 4SATA x 8Molex x 34+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Complies with ATX 3.1 and PCIe 5.1 standards to power next-gen GPUs80 PLUS Gold certified for up to 92% efficiency and reduced heatHigh-quality capacitor ensures stability and durabilityLLC and DC-DC circuit design guarantees consistent voltage stability
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711527007972
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: DG850-BK
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 850 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 91.5%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 4SATA x 8Molex x 34+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Complies with ATX 3.1 and PCIe 5.1 standards to power next-gen GPUs80 PLUS Gold certified for up to 92% efficiency and reduced heatHigh-quality capacitor ensures stability and durabilityLLC and DC-DC circuit design guarantees consistent voltage stability
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711527007972
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Darkflash
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: DG850-BK
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 850 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 91.5%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 4SATA x 8Molex x 34+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Complies with ATX 3.1 and PCIe 5.1 standards to power next-gen GPUs80 PLUS Gold certified for up to 92% efficiency and reduced heatHigh-quality capacitor ensures stability and durabilityLLC and DC-DC circuit design guarantees consistent voltage stability
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711527007972
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: DG850-BK
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 850 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 91.5%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 4SATA x 8Molex x 34+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Complies with ATX 3.1 and PCIe 5.1 standards to power next-gen GPUs80 PLUS Gold certified for up to 92% efficiency and reduced heatHigh-quality capacitor ensures stability and durabilityLLC and DC-DC circuit design guarantees consistent voltage stability
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711527007972
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 850 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| КОНЕКТОРИ | 4+4 Pin ATX/EPS x 2 |
| КОНЕКТОРИ | 20+4 Pin ATX x 1 |
| КОНЕКТОРИ | Molex x 3 |
| КОНЕКТОРИ | SATA x 8 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 4 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 140 x 150 x 86 mm |
| ДРУГИ | 80 PLUS Gold certified for up to 92% efficiency and reduced heat |
| ДРУГИ | Complies with ATX 3.1 and PCIe 5.1 standards to power next-gen GPUs |
| ДРУГИ | High-quality capacitor ensures stability and durability |
| ДРУГИ | LLC and DC-DC circuit design guarantees consistent voltage stability |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 91.5% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| Сертификати | CE |
| Сертификати | 80PLUS GOLD |
| Тегло | 2.25кг |
Darkflash DG850 850W ATX 3.1 Gold Захранване - Full Modular
Освободете истинския потенциал на вашия хай-енд компютър с Darkflash DG850. Проектирано за най-новите компоненти, това 80 PLUS Gold захранване предлага изключителна ефективност, абсолютна стабилност и тиха работа, гарантирайки, че системата ви получава чисто и надеждно захранване за безупречна работа в продължение на години.
Защо ще обикнете това захранване:
- Подгответе системата за бъдещето: Напълно съвместимо със строгите стандарти ATX 3.1 & PCIe 5.1. Готово да захранва новото поколение видео карти (включително тези с 12V-2x6 конектори) и процесори без усилие, предлагайки супер защита от скокове в захранването и максимална съвместимост.
- Ненадмината ефективност и хладна работа: Сертификатът 80 PLUS Gold гарантира до 90% ефективност при типични натоварвания. Това означава по-малко загуба на енергия като топлина, което води до по-ниски сметки за ток и по-хладна, по-тиха система благодарение на интелигентния 120mm вентилатор с флуидно динамично лагеруване.
- Чисти сглобки, нулева заплетеност: Напълно модулният дизайн на кабелите ви позволява да свържете само кабелите, от които се нуждаете. Това драстично подобрява въздушния поток, намалява температурите в кутията и създава завършена, професионално изглеждаща сглобка без заплетено купче кабели.
- Създадено за надеждност: Висококачествени японски кондензатори и издръжителна LLC резонантна + DC-DC конструкция гарантират стабилно подаване на напрежение към всеки компонент. Това защитава ценните ви процесор, видео карта и дънна платка от повреди, свързани с захранването, давайки ви пълно спокойствие.
Проверени технически спецификации:
- Модел: Darkflash DG850 (SKU: DG850-BK)
- Мощност: 850W Непрекъснат изход
- Сертификат: 80 PLUS Gold
- Стандарти: ATX 3.1, PCIe 5.1 Ready
- Модулярност: Full Modular (Напълно модулно)
- Конектори: 1x 24-pin ATX, 2x EPS (CPU), 3x PCIe (GPU), 6x SATA, 4x Molex
- Ключова характеристика: Включва 12V-2x6 (12VHPWR) конектор за новото поколение видео карти.
- Вентилатор: 120mm Флуидно Динамичен Вентилатор (FDB)
- Защити: OPP, OVP, UVP, SCP, OCP, OTP
Инвестирайте в основата на вашия мечтан компютър. Изберете Darkflash DG850 за върхова производителност, непоклатима стабилност и безупречна сглобка.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














